5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот blue avalanche » 16 авг 2018 15:09

delqnski47 написа:
THE G.A.M.E написа:
helic написа:Личното ми мнение е, че като изключим двойката централни защитници и донякъде Обертан и Паулиньо, във всички останали постове и командата на господин Домусчиев и тирето ни превъзхождат като единици. Като най-осезаемо е това превъзходство в нападение
Значи ни остава да ги борим с тактика... Както се получи с пребоядисаните миналия сезон, когато отново имаха по добри единици, че и по обигран отбор. :mrgreen:

[offtopic]Вземете си бекове,че по крилата ще ви строшим. :lol:
П.П. Всички помним какво се случи с Прохазката на бека срещу Енрике. :lol: А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:[/offtopic]

"Прохазката" и Енрике се срещнаха 2 пъти миналия сезон. В единия мач 2-3(Енрике вкара гол), в другия(за Купата) - 2-2. Енрике го изядохме с парцалките.
Та какво, викаш, се случило на "Прохазката" с Енрике?
ПП. Същият този Енрике срещу Цветкович беше по-нисък от тревата. А тревата на стадиона е доста "ниска". :mrgreen:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот koisa » 16 авг 2018 15:14

Serafim написа:Просто се майтапя, не е насочено към никого. Иронизирам българския футболен запалянко, като цяло, който скача от едната крайност в другата. Не един път тука слушахме, как по-добре вместо Роси да върнем Митов, щото все тая.

Това за Митов е пълна глупост! За Роси го казах, може да е добър треньор, но тук нищо не му се получи и беше грешка да го държи на инат. ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот delqnski47 » 16 авг 2018 15:17

blue avalanche написа:"Прохазката" и Енрике се срещнаха 2 пъти миналия сезон. В единия мач 2-3(Енрике вкара гол), в другия(за Купата) - 2-2. Енрике го изядохме с парцалките.
Та какво, викаш, се случило на "Прохазката" с Енрике?
ПП. Същият този Енрике срещу Цветкович беше по-нисък от тревата. А тревата на стадиона е доста "ниска". :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Кво си ял,пусни си оня мач 2-3 с Прохазката срещу Енрике и недей приказва глупости,че ти по принцип си плещиш по инерция. :lol: То е ясно,че Прохазка не е бек,ама все пак.
Ти даже си го казал 2-3 и 2-2.Кво си ял там,резултатите го показват.
А Жесата ви почна тогава също,но го контузихте. :lol: Аз заради това казах да си вземете още един бек поне.Просто мнение давам,нищо лично.Иначе централните сте добре,а другите постове не се наемам да коментирам.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот delqnski47 » 16 авг 2018 15:28

ralka_levskarka написа:
delqnski47 написа:
specter написа:
[offtopic]Прохазка е всичко друго, но не и бек... Какво може да му се случи точно друго срещу крило? :lol: Видяхме всички как ни строшихте в полуфиналите за купата и след това, когато ни бихте измъчено с 3:2 при отсъствието на сигурно нашия цял титулярен състав... :lol:[/offtopic]

[offtopic]Ми именно.Аз зарад тва ви казвам да си вземете бекове. :lol: Имате един Цветкович май.А,и Горанов май беше.Добре,така по става.[/offtopic]

[offtopic]Капитанчето ни ни прееба много повече във всичките мачове с вас, отколкото бека.[/offtopic]

[offtopic]Ми то и нашето... :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

idontknow
Мнения: 25
Регистриран на: 09 апр 2016 11:26

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот idontknow » 16 авг 2018 15:48

fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.


Варианти за "читав" спортно-технически директор?
1.Наско Сираков- Съмнително...
2.Боримиров- Не,мерси...
3.Гонзо - оуеуе боже...
4.Вечния "кадър" Букарев- Тц....
5.Некой чужденец-Едва ли..

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот fen1914 » 16 авг 2018 22:35

idontknow написа:
fen1914 написа:Спешно трябва да бъде назначен читав спортен директор и да се осигурят пари за трансфери. Примерът с проваления трансфер на Райнов (включително и предварителното изтичане на информация за такъв трансфер), както и безкрайното и необосновано търпение към Роси са показателни за липсата на професионално и авторитетно спортно ръководство на футболния клуб. В подобна обстановка Стоянович едва ли би издържал много време (ситуацията много напомня на времето на последния престой на Петрович), но се надявам нещо да се промени в по-добра посока.


Варианти за "читав" спортно-технически директор?
1.Наско Сираков- Съмнително...
2.Боримиров- Не,мерси...
3.Гонзо - оуеуе боже...
4.Вечния "кадър" Букарев- Тц....
5.Некой чужденец-Едва ли..


Наско Сираков би свършил чудесна работа, но той сам си отряза доста пътища към Левски, като дори успя да настрои срещу себе си не малка част от публиката. Трябва и стабилен бюджет, но като гледам как този сезон не можем да направим един смислен трансфер или да задържим играчи като Прохазка и Панайотов, направо не ми се иска да си мисля какво е действителното положение на клуба.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот wilge » 17 авг 2018 13:19

fen1914 написа:Наско Сираков би свършил чудесна работа, но той сам си отряза доста пътища към Левски, като дори успя да настрои срещу себе си не малка част от публиката. Трябва и стабилен бюджет, но като гледам как този сезон не можем да направим един смислен трансфер или да задържим играчи като Прохазка и Панайотов, направо не ми се иска да си мисля какво е действителното положение на клуба.

Прохазка и Панайотов си отидоха поради съвсем различни причини от размера на заплатите им. Първият постъпи правилно и цивилизовано- отиде да играе в ШЛ. За другия, казват че Главният Скаут! му подлял вода. Но и двамата, в сравнение с Буш, Гомес, Обертан и Рошу, вземаха скромни заплати. Хеле Васко. Сериозна заплата искаше новото попълнение на Ботев, за това не му продължиха договора за наем. За габровлията се шушука, че мениджърът му бил лаком. И двамата едва ли получават повече пари в настоящите си клубове, отколкото биха вземали в Левски. Раздялата с Рошу, Фигейредо, Гомес, Прохазка, Вутов и Панайотов освобождава сериозни средства за заплати при все, че проблемът на този етап не е финансов.
ПП. Защо ли си мисля, че при следващ треньор на Литекс, или както се пишат там сега, ще видим Райнов и Ал. Цветков в Борисовата градина.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 авг 2018 16:12

delqnski47 написа:А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:
Без Божо Митрев, нямаше да имате нито един позитивен резултат от 6-те срещи.
Т'ва показва статистиката. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот delqnski47 » 17 авг 2018 16:17

THE G.A.M.E написа:
delqnski47 написа:А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:
Без Божо Митрев, нямаше да имате нито е един позитивен резултат от 6-те срещи.
Т'ва показва статистиката. ;)

[offtopic]А без Чорбата? :lol: Както и да е...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 5 кръг / Левски (София) - Септември (София) / 19.08 / 18:15

Мнениеот Corwin » 17 авг 2018 16:49

delqnski47 написа:
THE G.A.M.E написа:
delqnski47 написа:А честно казано не знам какво се случи миналия сезон.Сега като се замисля.Ако може да извадиш една статистика. :mrgreen:
Без Божо Митрев, нямаше да имате нито е един позитивен резултат от 6-те срещи.
Т'ва показва статистиката. ;)

[offtopic]А без Чорбата? :lol: Както и да е...[/offtopic]


На мен това са ми любимите фенски изказвания 'Без Х нямаше да...' все едно нивото и представянето на отбора е 10 души, а този Х е някакъв външен, привнесен фактор, който съвсем случайно е попаднал на терена.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 150 госта