4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот groti » 12 авг 2018 09:11

Не знам в какво състояние са Дидо и Давид, но дано се връщат бързо. За мен вчера тренера направи голяма грешка с Найденов и Цветкович. Добре че Дунав не натиснаха през зоната на малкия иначе като нищо оставахме с 10 човека. Ръководството, което толкова защитавах трябва да дават обяснения. Как втори сезон играем с 2 бека и какво прави Белаид в Левски? Защо селекцията е.. не знам дали да използвам думата незавършена или изобщо незапочната? Като цяло слаб и грозен мач на кофти терен със слаб съдия.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот koisa » 12 авг 2018 09:42

Заслужени 3 точки. На този етап и при това положение с безкрайните контузии, само това е важното!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 12 авг 2018 10:22

Този мач е еквивалент на оня от миналата есен с Верея - пак съдийска грешка за гола в нашата врата. Вместо дежавю, този път мача си го взехме.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот specter » 12 авг 2018 10:29

Пуснах си пак да видя повторението при отменения гол на Дунав и много ме смущава това, че за пореден път вече Полачек демонстрира колебания при излизане. И в конкретната ситуация също тръгна напред и на снимката, която съм приложил, вече е започнал да връща... Липса на самочувствие ли е това, не знам, но тука добре, че имаше засада, защото си беше голяма вратарска грешка. Не може да тръгнеш напред смело да излизаш, а после да даваш задна вече като си толкова далече от вратата, а нападателят очевидно овладява топката - или стоиш на вратата, или излизаш - няма средно положение. А се видя, че футболистът на Дунав вече се беше откъснал от Белаид и излизаше на стрелкова позиция... Дано Вальо Захариев работи доста с него върху тоя аспект, защото няма всеки път засадите да ни покриват.

Изображение
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 12 авг 2018 10:52

bilyaletdinov написа:Това ми липсваше в отбора - дух и борбеност. Предвид тежката подготовка Славиша прави чудеса в момента. Явно е доста добър психолог и успява да намери език с играчите. Играта е далеч от това, което трябва да бъде, но резултатите са важни в момента.

ПП: Срам е, че този съдия продължава да свири футболни мачове. Доказан престъпник и неможач.

Ще сравняваме ли Вутов с Кабрал или...няма нужда? Че съвсем ще се стъжни картинката на "евтините и КАЧЕСТВЕНИ" български момчета?
Последна промяна от blue avalanche на 12 авг 2018 10:59, променено общо 1 път.

XXXX18
Мнения: 85
Регистриран на: 05 май 2018 08:31
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот XXXX18 » 12 авг 2018 10:55

Полачвк занопава Левски в някой ситуации, а Белаид е в Левски за заплатата си, никакъв играч не е, дупка е и при мач срещу Цска или Лудогорец ще пуска голове. Яблонски и холмар играят ама като има един като Белаид и..... Дъни всичко.!! На 1ви септември ще е интересно.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 12 авг 2018 11:11

specter написа:Пуснах си пак да видя повторението при отменения гол на Дунав и много ме смущава това, че за пореден път вече Полачек демонстрира колебания при излизане. И в конкретната ситуация също тръгна напред и на снимката, която съм приложил, вече е започнал да връща... Липса на самочувствие ли е това, не знам, но тука добре, че имаше засада, защото си беше голяма вратарска грешка. Не може да тръгнеш напред смело да излизаш, а после да даваш задна вече като си толкова далече от вратата, а нападателят очевидно овладява топката - или стоиш на вратата, или излизаш - няма средно положение. А се видя, че футболистът на Дунав вече се беше откъснал от Белаид и излизаше на стрелкова позиция... Дано Вальо Захариев работи доста с него върху тоя аспект, защото няма всеки път засадите да ни покриват.

Изображение

И аз не знам тук защо се върна, а преди тая ситуация при всяка по-дълга топка по земя излизаше :roll:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот Serafim » 12 авг 2018 11:16

groti написа:Не знам в какво състояние са Дидо и Давид, но дано се връщат бързо. За мен вчера тренера направи голяма грешка с Найденов и Цветкович. Добре че Дунав не натиснаха през зоната на малкия иначе като нищо оставахме с 10 човека. Ръководството, което толкова защитавах трябва да дават обяснения. Как втори сезон играем с 2 бека и какво прави Белаид в Левски? Защо селекцията е.. не знам дали да използвам думата незавършена или изобщо незапочната? Като цяло слаб и грозен мач на кофти терен със слаб съдия.


Или това с Найденов и Цветкович, или с Папазов и Белаид на левия бек. Нямаше много варианти.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот W84me » 12 авг 2018 11:25

Абсолютна поръчка на джендъро-хермафродита, Ставров и педерастката му групичка съдии! Нещастниците бяха здраво подплатени, за да може Левски да не вземе всички точки в този мач. Така ще е на всяко наше гостуване, докато Левски има шанс за първото място.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 4 кръг / Дунав (Русе) - Левски (София) / 1:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 12 авг 2018 11:31

W84me написа:Абсолютна поръчка на джендъро-хермафродита, Ставров и педерастката му групичка съдии! Нещастниците бяха здраво подплатени, за да може Левски да не вземе всички точки в този мач. Така ще е на всяко наше гостуване, докато Левски има шанс за първото място.

Ако с друго не могат да помогнат ще ни шарят с картони за всяко падане. Белким в "определените" мачове излезем с юноши до 19.
Или въобще не излезем, щото нямаме играчи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта