3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот TristaNNN » 06 авг 2018 10:24

Важното беше да не губим точки и да не ни настръхват косите при атаки и центрирания на противника. Вчера се получи, но ако продължаваме с лека ръка да прахосваме празните пространства в атака, давайки безумни пасове или бутайки се да лъжем 2-3 човека, то едва ли ще сме толкова бодри след мачовете с по-силни и организирани тимове.
Аз искам да отлича Марианин - за пореден път загатва за класа, а вчера му удари и голямо тичане в жегата. Нещо като Панайотов, само дето може да мисли бързо и да подава по-добре. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Shisharko » 06 авг 2018 10:57

Само на мен ли ми се струва, или Костов беше толкова стъписан, че получи топката при първия гол, че чак не успя да я уцели?! :?
Браво за борбеността на Ботев! Ако имаха малко повече самочувствие можеха спокойно да обърнат второто полувреме.
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 авг 2018 12:51

sinfen14 написа:Мисля си,че ще трябва поне месец,за да се изчистят остатъците от Роси.Трябва и физически играчите да се оправят.Аз лично,очаквам първи почерк от стила на Стоянович да се видим,някъде след паузата за националните отбори.

Хубавото е,че програмата ни е "добра" и е възможно да продължим с победите,макар и да не блестим.
Стоянович в двете си интервюта от как е при нас казва, че в отбора трябва да има баланс, не може само да атакуваме или само да се браним.
Интересното е, че абсолютно същото го повтаряше и Роси, СЛЕД ВСЕКИ МАЧ. :lol:
Според мен стратегиите и вижданията на словенеца и италианеца се припокриват, така че, едвали ще станем свидетели на "нов Левски".
Което не е лошо по дефиниция, особено ако някои играчи са се пестили при Роси и за т'ва и бяха не-малкото слаби игри.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот helic » 06 авг 2018 13:52

вчера изиграхме слаб мач. Покри ни късмета и неумелостта на противника. Говоря слаб мач, защото все пак сме Левски, а не Царско село!
Но само на мен ли ми направи впечатление, че топката се подаваше на крак, без много обработване и бавене. Единствения, който си позволяваше да задържа повече бе Обертан. Не знам дали е от противника, дали е от празните пространства, които ни оставяше и от относително големия терен (дали е от прякото предаване и камерите, ама примерно в сравнение с Коматево и Тича, туй направо си е с размерите на Камп Ноу), но сякаш указанията бяха да не се задържа много много топката у един играч, а да се отиграва колкото се може по-бързо. А момчетата май не са свикнали с такъв стил и за това често грешаха при пасовете.
Даже имаше един момент на подарък към домакините, пас на наш играч от фланга към техен в наказателното ни поле, и причината беше точно това, указания да се подава бързо топката, а не както са свикнали да я овладее, пък да се завърти около оста си, пък да се огледа, пък след това да я и подаде. Това сякаш ще налага като стил треньора, не знам дали имаме нужните качества за това обаче. Но ако ги научи и внесем острота и бързина, може и да ни се получат нещата.
Физическата подготовка..........., то няма смисъл да се коментира. Верно времето беше тежко и горещо, ама хептен така да свършваме въздуха...........

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот sinfen14 » 06 авг 2018 14:34

THE G.A.M.E написа:
sinfen14 написа:Мисля си,че ще трябва поне месец,за да се изчистят остатъците от Роси.Трябва и физически играчите да се оправят.Аз лично,очаквам първи почерк от стила на Стоянович да се видим,някъде след паузата за националните отбори.

Хубавото е,че програмата ни е "добра" и е възможно да продължим с победите,макар и да не блестим.
Стоянович в двете си интервюта от как е при нас казва, че в отбора трябва да има баланс, не може само да атакуваме или само да се браним.
Интересното е, че абсолютно същото го повтаряше и Роси, СЛЕД ВСЕКИ МАЧ. :lol:
Според мен стратегиите и вижданията на словенеца и италианеца се припокриват, така че, едвали ще станем свидетели на "нов Левски".
Което не е лошо по дефиниция, особено ако някои играчи са се пестили при Роси и за т'ва и бяха не-малкото слаби игри.

Естествено.Всеки треньор,който не е на ниво физкултурник ще го каже.Гуардиола и Клоп също биха го казало. :lol: Виж Ники Митов е друга бира.Там както можеш да паднеш единия мач с 4-5:0 така другия можеш да го спечелиш със същия резултат.Всичко варира между това,кой ще си вкара пръв положенията - останалото на контраатака е лесно.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот olimpi » 06 авг 2018 15:16

Доста късметлийски бихме. Пореден слаб мач, единственото радващо е почти пълната липса на положения пред вратата ни.
Очквах по-тежък мач с оглед на разградената ни защита, но Холмар и Яблонеца са си класа за нивото на дриша лигата.

Учудващо стабилен Балаи, но явно и класата на Ботев не е особено висока. Интерсно ако бяха свирили дузпа срещу нас. Дали пак щяхме да играем ганкиното като след. 20. мин. ?!

Определено ни трябват няколко нови играча за дълбочина на състава + основен нападате. Костов се старае, за сега вкарва момчето, но не е този нападател, който да развинтва зашитата и да оползотворява положенията.

А ако се контузи Обертан ще стане системата халифакс, няма да има кой един пас да даде отпред.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот blue avalanche » 06 авг 2018 15:33

olimpi написа:Очквах по-тежък мач с оглед на разградената ни защита, но Холмар и Яблонеца са си класа за нивото на дриша лигата.

Учудващо стабилен Балаи, но явно и класата на Ботев не е особено висока.

Единствената забележка към Яблонски - абсолютно ненужно нарушение до тъчлинията, което доведе до излишен ЖК. В един момент тези картони ще натежат.
Белаид не беше чак толкова "стабилен", защото и Ю.Ненов, и заменилият го Сп.Георгиев на няколко пъти го преминаха. В офанзивен план е кръгла нула. А, когато се осмели да тръгне напред и загуби топката - връщане назад - йок!
Да не говорим колко е изнервящо да го гледа човек как се извърта на 90 градуса, за да подаде топката с левия крак, защото десният е "патерица". :evil:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот W84me » 06 авг 2018 19:02

Serafim написа:Не знам с какъв акъл някои критикуват. Чиста победа без напъване. Стоянович предположи, че играчите са изморени и отбора клекна след 70та минута. Костов го храните, а той се движеше много и спокойно можеше да вкара втори гол. Мариани също игра нелошо. Имаше брак сред всички. Всички - Тиам, Яблонски, Холмар, Обертан... Без да споменавам дежурните Гомес и Кабрал. Иначе Белаид направи пореден нелош мач. :)

"Дежурния" Гомез с 3 асистенции от общо 4 гола на Левски досега :) Като добавим и головата атака срещу Ботев, май става много "дежурен".
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот honda » 06 авг 2018 21:27

Ще си позволя да споделя моето мнение за мача.
С две думи казано скъсаха ми нервите. След чудесното начало вместо да използваме ,че Ботев бяха глътнали бастуна и да натиснем да вкараме втори гол и оттам да доиграем мача ,сами си направихме мача труден. За мен имаше 100% дузпа за Ботев. Необяснимо за мен се върнахме много назад през второто полувреме и сами вкарахме вълка в кошарата. За мен този път халфовата ни линия изневери ,халфовете не се движеха достатъчно и оставихме много свободни пространства в нашата половина. Някъде след 70-75 минута дали Ботев свършиха въздуха или нашите се разтичаха ,но си върнахме контрола на ситуацията. .
За мен добър мач направиха Холмар и Яблонски. За мен загадка е Полачек ,но от това ,което виждам много меко казано не съм очарован - към 2м е висок изглежда като културист ,но при центриране си стои на голлинията. С неговата физика би трябвало да обира всяко центриране до 6-7-я метър. Нищо такова. Цветкович беше доста зле . За мен халфовете не се движеха достатъчно и не си вършеха добре работата и в офанзивен и в дефанзивен план. На няколко пъти нашите пропуснаха да завършат обещаващи атаки поради неточности. На няколко пъти Обертан ми скъса нервите в ситуации ,в които от него се искаше само да подаде топката на добре пласирани съотборници ,той ненужно я задържаше. Имаше ситуация някъде 70-75 минута Обертан беше по крилото двама защитници срещу него и Буш и Мариани абсолютно сами фронтално срещу вратата на границата на малкия пенал . Вместо да подаде Обертан задържа топката и се опита да финтира защитниците,закономерно не успя.
За да не бъде всичко лошо бих споменал и хубавото и двата гола станаха след след 4-ходови атаки с практически едно докосване първия Мариани-Обертан- Гомес -Костов ,втория Обертан-Мариани-Буш-Кабрал като и в двата случая топката измина за няколко секунди по земя 40-50 метра голяма част от които напречно на терена такова нещо могат да направят само футболисти с висока футболна култура. Отдавна не бяхме виждали нещо подобно от наши футболисти - 4-5 футболисти да играят с едно докосване . Имаше още една подобна ситуация с участието на Обертан -Мариани -Костов( ситуацията при която се контузи).
Няма да коментирам физическата подготовка-не изглеждаше никак добре ,но при тези метереологични условия не може да се правят някакви изводи.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22552
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 06 авг 2018 22:01

Рядко започваме последната година с натиск от първата минута. Вкарахме гол и футболистите се успокоиха. Не казвам , че доиграваха мача, но атаките на противника бяха беззъби, което допринесе за прекаленото успокоение на нашите. Моята слабост при анализ на мачовете са корнерите. Рядко, дори и срещу Лудогорец, е да имаме по-малко ъглови от противника. Вчера след първия ъглов в 5-тата минута повече нямахме. Противникът май завърши с 5. Само ще припомня, че половината състав не бяха титуляри миналия сезон. Левски винаги е играл 5-6 години с един и същ състав с два-три жокера за смяна.,ь И сега да ме питат, мога да кажа по постове отборите на Гунди, на Панов, на Вуцов, на Шпайдела, на Гочето, на Мъри. Червените, или какъвто им да е цветът сега, винаги са прибирали поне по 7 играча от провинцията всеки сезон или полусезон (имаше филм - Седморката на Блейк). Обратно - през годините на нас ни е трябвало стабилност - с едно-две попълнения годишно, ако бефесето разреши, щото примери за спиране на състезателни права много.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, rhaegar, tmanolov, vlong и 44 госта