3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 06 авг 2018 22:28

Казах го и на по-предна страница. Според мен умишлено се върнахме толкова назад, за да запазим сили именно за накрая. На първото си интервю Славиша каза, че отбора е изморен. Нямаше как да ги накара 90' да са напред.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 06 авг 2018 22:57

ralka_levskarka написа:Казах го и на по-предна страница. Според мен умишлено се върнахме толкова назад, за да запазим сили именно за накрая. На първото си интервю Славиша каза, че отбора е изморен. Нямаше как да ги накара 90' да са напред.

Точно така - отборът да е балансиран не само в пространството (по линии), но и във времето. Да няма излишъци, водещи до загуба на сили. Какво да се прави, Природни закони - важат навсякъде и трябва да се съобразява човек с тях.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Serafim » 06 авг 2018 23:07

W84me написа:
Serafim написа:Не знам с какъв акъл някои критикуват. Чиста победа без напъване. Стоянович предположи, че играчите са изморени и отбора клекна след 70та минута. Костов го храните, а той се движеше много и спокойно можеше да вкара втори гол. Мариани също игра нелошо. Имаше брак сред всички. Всички - Тиам, Яблонски, Холмар, Обертан... Без да споменавам дежурните Гомес и Кабрал. Иначе Белаид направи пореден нелош мач. :)

"Дежурния" Гомез с 3 асистенции от общо 4 гола на Левски досега :) Като добавим и головата атака срещу Ботев, май става много "дежурен".


Гомес може да ушие 3-4 гола с далечни удари, но това не променя факта, че има брак в отиграванията му. Бави играта и сгреши доста пасове. В този мач и Тиам и Яблонски също сбъркаха много елементарни топки. Мариани и той.
Не виждам защо постоянно адвокатстваш за Гомес. Това е недостатък в играта му, което не значи, че е слаб футболист. И Рамос редовно си вади картони, даже постави анти рекорд. Това е недостатък в играта му, но не е слаб защитник.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Elliah » 07 авг 2018 00:48

Serafim написа:
W84me написа:
Serafim написа:Не знам с какъв акъл някои критикуват. Чиста победа без напъване. Стоянович предположи, че играчите са изморени и отбора клекна след 70та минута. Костов го храните, а той се движеше много и спокойно можеше да вкара втори гол. Мариани също игра нелошо. Имаше брак сред всички. Всички - Тиам, Яблонски, Холмар, Обертан... Без да споменавам дежурните Гомес и Кабрал. Иначе Белаид направи пореден нелош мач. :)

"Дежурния" Гомез с 3 асистенции от общо 4 гола на Левски досега :) Като добавим и головата атака срещу Ботев, май става много "дежурен".


Гомес може да ушие 3-4 гола с далечни удари, но това не променя факта, че има брак в отиграванията му. Бави играта и сгреши доста пасове. В този мач и Тиам и Яблонски също сбъркаха много елементарни топки. Мариани и той.
Не виждам защо постоянно адвокатстваш за Гомес. Това е недостатък в играта му, което не значи, че е слаб футболист. И Рамос редовно си вади картони, даже постави анти рекорд. Това е недостатък в играта му, но не е слаб защитник.

Нещо съм пропуснал брака в играта му. Да дадеш някой пример или нещо? Мога да приема, че е на години и не е най-бързия халф в света, ама брак в играта му не съм видял. Човека е с най-много точни подавания и най-много отнети топки за целия минал сезон. Играеше на мястото на Тиам в 80% от мачовете. В малкото, в които го пуснаха напред вкара голове и даде асистенции. Този сезон не виждам да има разлика, освен, че го пускат малко по-напред и асистенциите са повече.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Serafim » 07 авг 2018 09:29

Elliah написа:
Serafim написа:
W84me написа:
Serafim написа:Не знам с какъв акъл някои критикуват. Чиста победа без напъване. Стоянович предположи, че играчите са изморени и отбора клекна след 70та минута. Костов го храните, а той се движеше много и спокойно можеше да вкара втори гол. Мариани също игра нелошо. Имаше брак сред всички. Всички - Тиам, Яблонски, Холмар, Обертан... Без да споменавам дежурните Гомес и Кабрал. Иначе Белаид направи пореден нелош мач. :)

"Дежурния" Гомез с 3 асистенции от общо 4 гола на Левски досега :) Като добавим и головата атака срещу Ботев, май става много "дежурен".


Гомес може да ушие 3-4 гола с далечни удари, но това не променя факта, че има брак в отиграванията му. Бави играта и сгреши доста пасове. В този мач и Тиам и Яблонски също сбъркаха много елементарни топки. Мариани и той.
Не виждам защо постоянно адвокатстваш за Гомес. Това е недостатък в играта му, което не значи, че е слаб футболист. И Рамос редовно си вади картони, даже постави анти рекорд. Това е недостатък в играта му, но не е слаб защитник.

Нещо съм пропуснал брака в играта му. Да дадеш някой пример или нещо? Мога да приема, че е на години и не е най-бързия халф в света, ама брак в играта му не съм видял. Човека е с най-много точни подавания и най-много отнети топки за целия минал сезон. Играеше на мястото на Тиам в 80% от мачовете. В малкото, в които го пуснаха напред вкара голове и даде асистенции. Този сезон не виждам да има разлика, освен, че го пускат малко по-напред и асистенциите са повече.

Едно по едно ли трябва да показвам грешните му отигравания? Казах, че както той така и други сгрешиха в този мач и мачовете с Вадуц, особено. Недостатък му е това, че бавно се разделя с топката и я мотае, което може да произлиза и от това, че няма на кого да подаде. Както и Кабрал му е недостатък това, че не подава, а се опитва сам да играе и то предимно неуспешно. Нито съм нарочил Гомес, нито нищо. Да се надяваме, че Стоянович ще оправи бавната игра и ще вкара скорост, както иска. Тия писания, че пак ще се разделяме с Гомес дано не са верни.

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) / 05.08 / 18:30

Мнениеот Shisharko » 07 авг 2018 12:59

Serafim написа:
Elliah написа:
Serafim написа:
W84me написа:
Serafim написа:Не знам с какъв акъл някои критикуват. Чиста победа без напъване. Стоянович предположи, че играчите са изморени и отбора клекна след 70та минута. Костов го храните, а той се движеше много и спокойно можеше да вкара втори гол. Мариани също игра нелошо. Имаше брак сред всички. Всички - Тиам, Яблонски, Холмар, Обертан... Без да споменавам дежурните Гомес и Кабрал. Иначе Белаид направи пореден нелош мач. :)

"Дежурния" Гомез с 3 асистенции от общо 4 гола на Левски досега :) Като добавим и головата атака срещу Ботев, май става много "дежурен".


Гомес може да ушие 3-4 гола с далечни удари, но това не променя факта, че има брак в отиграванията му. Бави играта и сгреши доста пасове. В този мач и Тиам и Яблонски също сбъркаха много елементарни топки. Мариани и той.
Не виждам защо постоянно адвокатстваш за Гомес. Това е недостатък в играта му, което не значи, че е слаб футболист. И Рамос редовно си вади картони, даже постави анти рекорд. Това е недостатък в играта му, но не е слаб защитник.

Нещо съм пропуснал брака в играта му. Да дадеш някой пример или нещо? Мога да приема, че е на години и не е най-бързия халф в света, ама брак в играта му не съм видял. Човека е с най-много точни подавания и най-много отнети топки за целия минал сезон. Играеше на мястото на Тиам в 80% от мачовете. В малкото, в които го пуснаха напред вкара голове и даде асистенции. Този сезон не виждам да има разлика, освен, че го пускат малко по-напред и асистенциите са повече.

Едно по едно ли трябва да показвам грешните му отигравания? Казах, че както той така и други сгрешиха в този мач и мачовете с Вадуц, особено. Недостатък му е това, че бавно се разделя с топката и я мотае, което може да произлиза и от това, че няма на кого да подаде. Както и Кабрал му е недостатък това, че не подава, а се опитва сам да играе и то предимно неуспешно. Нито съм нарочил Гомес, нито нищо. Да се надяваме, че Стоянович ще оправи бавната игра и ще вкара скорост, както иска. Тия писания, че пак ще се разделяме с Гомес дано не са верни.


А пък аз се чудя как въобще успяват и това да покажат футболистите ни от Западна Европа (Обертан, Гомес, Мариани, Холмар и т.н.).
Поставете се на тяхно място! Израсъл си в школата на Барселона, Клерфонтен - всичко е подредено, чисто, създадени са ти условия, хората вярват в теб. Трансфер в Англия - Суонзи, Уигън, Юнайтед, Нюкасъл - солидна заплата, играеш финал, една тревичка да има накриво на терена и идва някой да я подреже, на тренировка е пълно с верни до гроб фенове. Всичко е цивилизовано, хората те уважават...
2018г. София. Тръгваш за тренировка, минаваш за по-пряко през Дружба - панелки, кофи, мангали, каруци, засичат те на всеки светофар, не смееш да отвориш прозореца за да не те оберат или да не хванеш астма. Стигаш до Герена - пек, мръсотия, ръждясали огради, сектор В е на път да се срине, на всеки му е през шапката, терена не е косен от миналата седмица, опаковки от вафли навсякъде, обелки от семки - да се заринеш в тях. Треньори с празни погледи, говорят ти на италиански, български, сръбски, някой превежда, дано е правилно. Приключваш тренировката на 36 градуса и се надяваш да не хванеш тетанус в съблекалнята. Идва деня за мача - качват те на автобуса и след 3 часово приключение си в... Монтана (примерно). Играеш на 35 градуса, стадиона една козирка няма да минеш на сянка при някой корнер, противника играе на кило кръв и метър кожа, шанса да те контузят и доста висок. И знаеш, че след мача те очаква същата рутина, цяла година.
Е... каква според вас е мотивацията на тези хора да дават максимума от себе си?!
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот tatusindo » 07 авг 2018 13:18

Веднага ти отговарям каква им е мотивацията - на 33 си, никой не те иска а балъците в Левски ти дават 25 хилки в евро ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот Shisharko » 07 авг 2018 14:18

tatusindo написа:Веднага ти отговарям каква им е мотивацията - на 33 си, никой не те иска а балъците в Левски ти дават 25 хилки в евро ;)


Именно! И затова играеш колкото да не те изгонят. Нещо повече би било случаен проблясък.
Единствения им шанс беше да покажат нещо качествено в Лига Европа, аджеба ги забележат от някой средноевропейски, китайски, индийски или друг отбор, където има подобни балъци. А сега - бек ту риалити.
За съжаление очаквам слаб сезон от Гомес и Обертан, както и никакво подобрение от Белмонт и Нашименто. Дано Холмар, Яблонеца и Тиам поне запазят ниво. Останалите си ги знаем.
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот noo » 07 авг 2018 17:03

Гомес е изпята песен. Доиграва кариерата си и действа демотивиращо на останалите. С него ще се борим максимум за трето място. Затова да се разкара. С него да си тръгват задължително Кабрал и Белмонт.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: 3 кръг / Ботев (Враца) - Левски (София) /0:2 FT

Мнениеот noo » 07 авг 2018 17:07

Задължително да въведем правилото - във всеки мач на Левски да има един играч до 20 години от юношите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 41 госта