Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Fbf » 22 ное 2020 03:56

Каквото и да си говорим, при предния му престой имаше несравнимо по-добри футболисти от сега. В момента футболистите ни са плачевни, нека не се лъжем. Класата на настоящия ни състав не се доближава дори на 10 процента до тогавашния.

Дано Славиша Стоянович успее да вземе максимума от тези момчета. Дано успее и да използва правилно Валери Божинов, който има какво да даде в тази ситуация. Загатна го и в мача за купата въпреки противника.

Само Левски!
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот emigo73 » 25 ное 2020 00:22

Силно преувеличавате ниското ниво на футболистите в "синия" клуб. Не са толкова зле, колкото ги изкарвате.
Имайте повече вяра в тях и треньора им.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 25 ное 2020 11:50

emigo73 написа:Силно преувеличавате ниското ниво на футболистите в "синия" клуб. Не са толкова зле, колкото ги изкарвате.
Имайте повече вяра в тях и треньора им.

Класирането и играта показват какво им е нивото. Колкото и вяра да има човек е добре да гледа реално на нещата. И това при положение, че останалите отбори не са кой знае какво и определено нивото този сезон е паднало до такава степен, че отбори тип Арда, Царско село и Монтана се представят по-добре от доста традиционни отбори.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 ное 2020 13:07

Аз лично не смятам, че кой-знае колко отбори имат "по-добри" футболисти от нас.
Не, че ние имаме кой-знае колко "добри", но пък и около 90 % от останалите не са нещо повече от нас, като индивидуален потенциал.
И тук вече идва ролята на подготовка, физ. издръжливост, тактическа дисциплина, схеми, начин на игра и т.н. неща, дето зависят от треньора и щаба му.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот wilge » 23 дек 2020 17:29

emigo73 написа:Силно преувеличавате ниското ниво на футболистите в "синия" клуб. Не са толкова зле, колкото ги изкарвате.
Имайте повече вяра в тях и треньора им.

Кажи ми кой от всичките ти хареса? Кой игра постоянно през цялата есен? Ни ми давай примери с епизодични блясъци. Кой показа желание и хъс на терена? Единствено Патрик-Габриел Галчев. Забележи – най-малкия! Смяташ ли, че останалите биха намерили място в състава на един истински Левски?
THE G.A.M.E пък е писал: "Аз лично не смятам, че кой-знае колко отбори имат "по-добри" футболисти от нас. Не, че ние имаме
кой-знае колко "добри", но пък и около 90 % от останалите не са нещо повече от нас, като индивидуален потенциал." Доста илюзорно звучи. Това значи, че би трябвало да сме на челните места. А не сме. Аз лично не смятам, че кой-знае колко отбори имат "по-добри" футболисти от нас. Колега THE G.A.M.E, посочената от теб цифра на процентите е вярна, но при други обстоятелства. Искам да кажа, че 90% от тях нямаше да имат честта да бъдат забелязани, не привлечени дори на проби. А останалите 10% щяха да се борят да влязат в групата за мача.
Не отричам трудностите. В Левски нямаше пари, нямаше треньор, нямаше селекция. Сега вече първите две неща ги има. Остава да се направи прецизната селекция.

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vlong » 23 дек 2020 18:12

Това с парите малко е съмнително,защото дори и да има някакъв кеш докрая на годината май предстоят доста плащания.Даже лятото споменаваха нещо към 5 мил.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12277
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 23 дек 2020 23:05

Не знам защо сте решили, че в Левски "има пари" или пък защо смятате, че ПФК-то е спасено, а и не разбирам на какво почиват оптимистичните ви очаквания за селекция и класни футболисти, наистина не го разбирам. Припомням, че голяма част от играчите, които най-благородно и почтително, разбираш ли, разтрогнаха с нас и мигом си набиха камшика с 200км/ч все още чакат няколко заплати, които далеч не са по 1000 лева, нито пък състезателите са сукали синьо мляко, че да ги опростят от любов към идеята. Да, същите - Мадурев, Нашиментов и още няколко от оная селекция. Както и някои бивши треньори, де, а имаме и разни други задължения. И да напомня, че е важно тези финансови взаимоотношения да се уредят до края на календарната година, защото в противен случай има реална опасност през идния спортно-състезателен сезон да пускаме теми от сорта на "Откъде да мина за стадиона в Доброславци без да си потроша предната броня на колата". :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 05 апр 2021 15:13

Да му пожелаем по бързо възстановяване. Много се задържа в отделението явно си е сериозно положението.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот 1palq4o1 » 20 май 2021 13:39

Добър, лош...все тая - заминава си.
Интересно ми е след него кой и с кои футболисти?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

ikar
Мнения: 1274
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот ikar » 20 май 2021 15:19

Колкото и да обича Левски реакцията на Славиша е очаквана. Няма треньор уважаваш себе си който да е съгласен да работи в подобна обстановка.
" Да живееш без надежда означава да спреш да живееш" - Фьодор Достоевски
В днешното безветрие и това чувство изглежда лимитирано .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o, krumeto и 100 госта