Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 05 дек 2018 23:39

Мисля, че вече поприключва с Левски и зимата като нищо ще си кажем чао. Изпусна купата още в зародиш (която той си каза, че му е била основната задача), в рамките на месец абдикирахме и от поне някаква борба за титлата (чак ми е неудоно да говоря за титла с тия игри напоследък). Според мен вече има проблем между треньора и футболистите или дори да не е между тях, то определено има някакъв сериозен проблем в съблекалнята, което е сигурна предпоставка за раздяла с първия. Съжалявам обаче и сам не си помогна в последно време с всичките си неадекватни решения. Върна в титулярния състав един класически ПРЕДАТЕЛ, който аз смятам, че целият отбор не може да понася (да не говорим за феновете) - най-голямата грешка, която по всяка вероятност ще му коства работата, не спира да прави грешки в титулярния състав, които костват точки и създават напрежение... Жалко - наистина смятах, че тоя човек ще ни избута и имаше наченки на това с футбола, който демонстрирахме и съответно завръщането на хората на стадиона, ама всичко се срина твърде бързо в много неподходящ момент. Може и причините да са по-прости и просто да е някакъв временен спад във формата, но ако допусне още една грешка в един от оставащите два мача със сигурност е пътник.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 06 дек 2018 00:04

Приказката за рибата и главата не я забравяйте, колеги. Рибата и главата. ;)
Не знам вие как мислите, но според мен, както на Роси му се месиха, така и на Слави му се месят. А ненавистният в този форум "дедо", Шефьора направо си го саботира.
Знам, че Панайотов е по-добър от Белмонт, питайте ръководството защо си тръгна

2 х 8-)

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 06 дек 2018 00:18

metodito написа:Приказката за рибата и главата не я забравяйте, колеги. Рибата и главата. ;)
Не знам вие как мислите, но според мен, както на Роси му се месиха, така и на Слави му се месят. А ненавистният в този форум "дедо", Шефьора направо си го саботира.
Знам, че Панайотов е по-добър от Белмонт, питайте ръководството защо си тръгна

2 х 8-)


Ами, и главата на рибата също има вина, разбира се, но конкретно за тия провали в последно време вината си е изцяло негова според мен. Просто сбърка всичко каквото можеше да се сбърка в тоя един месец - състави, тактики и т. н. Пък ако има някакви странични фактори за тия загуби и тая криза да си каже поне да знаем към кого да си насочваме гнева. Аз съм неутрален за твърдението, че се реди състава и по-скоро скептичен, но че тъпотиите им при преговори за нови договори и това че определят сами с кого да подписват и с кого - не (явно) влияят по безобразен начин на морала в отбора е абсолютен факт.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 06 дек 2018 03:13

specter написа:
metodito написа:Приказката за рибата и главата не я забравяйте, колеги. Рибата и главата. ;)
Не знам вие как мислите, но според мен, както на Роси му се месиха, така и на Слави му се месят. А ненавистният в този форум "дедо", Шефьора направо си го саботира.
Знам, че Панайотов е по-добър от Белмонт, питайте ръководството защо си тръгна

2 х 8-)


Ами, и главата на рибата също има вина, разбира се, но конкретно за тия провали в последно време вината си е изцяло негова според мен. Просто сбърка всичко каквото можеше да се сбърка в тоя един месец - състави, тактики и т. н. Пък ако има някакви странични фактори за тия загуби и тая криза да си каже поне да знаем към кого да си насочваме гнева. Аз съм неутрален за твърдението, че се реди състава и по-скоро скептичен, но че тъпотиите им при преговори за нови договори и това че определят сами с кого да подписват и с кого - не (явно) влияят по безобразен начин на морала в отбора е абсолютен факт.

Добре, де, аз ти казвам: а ако не са грешки? Ако има играчи, които имат в договорите си определено игрово време. Примерно? Самият аз смърдях на няколко пъти за титулярния състав, за резерви, за твърдото титулярно място на Паулиньо. Можеш да намериш мненията ми. Просто, не може вече две години да пукаме гумите есента и това да е случайно. Помисли с каква нагласа дойде Дельо в "Левски" и с каква беше в началото на пролетния сезон. Помисли преди това за спирането на премиите. За крайно противоречиви назначения, като тези на Пелето, Букарев, Митов, Топчо.
Лично аз за себе си дадох на Делио време докъм април, за да имам окончателно мнение. Така и ще постъпя със Славиша.

С Роси тук имаше хора, които още ноември-декември, казваха, че и с него няма да се получи. Аз не знаех защо го говорят. Оказаха се прави. "Видях" го обаче малко преди финала за Купата. Сега има хора, които говорят така и за Стоянович. Пак не съм много наясно. Може пък аз да сгрявам бавно. Знам ли?!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 06 дек 2018 05:17

Мнението ми е, че такова-каквото. Да не се правят промени, нито на треньор, нито на играчи. С едно изключение - вратаря. Просто, според мен промяната ще повлияе изключително негативно. На всичко. Работата е зле, но винаги може да стане по-зле. Победи в следващите два мача. Това е задължително. Това, което ми се иска, и което мисля ще спаси сезона, няма да се случи, така или иначе.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 06 дек 2018 09:31

Изпуснал е съблекалнята. Спас няма да махне целия отбор, таке че за него е най-добре да си тръгне. Да се надяваме, че в мига, в който разбере, че му правят к#$ капан ще се хване пътя, а няма да чака да го уволняват като ментето от Римини.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 06 дек 2018 10:13

metodito написа:Мнението ми е, че такова-каквото. Да не се правят промени, нито на треньор, нито на играчи. С едно изключение - вратаря. Просто, според мен промяната ще повлияе изключително негативно. На всичко. Работата е зле, но винаги може да стане по-зле. Победи в следващите два мача. Това е задължително. Това, което ми се иска, и което мисля ще спаси сезона, няма да се случи, така или иначе.


Аз също не съм фен на промените в такова кратко време, обаче ако той допусне дори една грешка от следващите два мача съм потчи сигурен, че ще бъде освободен. Не знам дали имат клаузи за задължително игрово време, както каза в другото ти мнение, и не го вярвам. Нито са някакви звезди, че да си издействат такова, нито нищо. Единственият, който според мен би си вмъкнал такава клауза в договора и би я получил е Обертан, но няма как да знаем. Моята гледна точка е, че всички страни имат вина, но най-голяма е тази на Славиша. Ръководството има вина за това, че допуска да се обсъждат явно договори и заплати, за това, че позволяват некадърното им провеждане на преговори да доведе до отровена атмосфера, футболистите (особено Цветкович и Яблонски) имат голяма вина, защото демонстративно играят зле обаче е факт, че Славиша не спира да бърка. Аз си го написах в първото мнение от тая страница какво сбърка според мен и не ми се описва пак. Вчера, например, още преди мача като видях стартовия състав и леко се притесних от постройката в предни позиции, но все пак си казах "е, това е Септември, може и да мине", ама сбърках. И все пак държа на мнението си, че това да върне бившия капитан - предател в стартовия състав му беше най-огромната грешка, която отрови всичко. И в крайна сметка, тука говорим за загуби от отбори като Ботев Враца, Черно море (х2), Септември... Няма как да се търси основна вина в ръководството за тях. Вината е чисто в спортно-технически план. Ръкодовството е виновно за хиляди други неща, но за това да не можем да победим такива средняци и опашкари...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 06 дек 2018 10:26

specter написа:
metodito написа:Мнението ми е, че такова-каквото. Да не се правят промени, нито на треньор, нито на играчи. С едно изключение - вратаря. Просто, според мен промяната ще повлияе изключително негативно. На всичко. Работата е зле, но винаги може да стане по-зле. Победи в следващите два мача. Това е задължително. Това, което ми се иска, и което мисля ще спаси сезона, няма да се случи, така или иначе.


Аз също не съм фен на промените в такова кратко време, обаче ако той допусне дори една грешка от следващите два мача съм потчи сигурен, че ще бъде освободен. Не знам дали имат клаузи за задължително игрово време, както каза в другото ти мнение, и не го вярвам. Нито са някакви звезди, че да си издействат такова, нито нищо. Единственият, който според мен би си вмъкнал такава клауза в договора и би я получил е Обертан, но няма как да знаем. Моята гледна точка е, че всички страни имат вина, но най-голяма е тази на Славиша. Ръководството има вина за това, че допуска да се обсъждат явно договори и заплати, за това, че позволяват некадърното им провеждане на преговори да доведе до отровена атмосфера, футболистите (особено Цветкович и Яблонски) имат голяма вина, защото демонстративно играят зле обаче е факт, че Славиша не спира да бърка. Аз си го написах в първото мнение от тая страница какво сбърка според мен и не ми се описва пак. Вчера, например, още преди мача като видях стартовия състав и леко се притесних от постройката в предни позиции, но все пак си казах "е, това е Септември, може и да мине", ама сбърках. И все пак държа на мнението си, че това да върне бившия капитан - предател в стартовия състав му беше най-огромната грешка, която отрови всичко. И в крайна сметка, тука говорим за загуби от отбори като Ботев Враца, Черно море (х2), Септември... Няма как да се търси основна вина в ръководството за тях. Вината е чисто в спортно-технически план. Ръкодовството е виновно за хиляди други неща, но за това да не можем да победим такива средняци и опашкари...


Ами просто гледам нещата по-отгоре. Помисли: даже и да е вината на Славиша, чии избор е той? И в този смисъл... А също помисли за всички трансфери - входящи и изходящи, за един супер кратък период от малко повече от две години. Помисли за всички назначения - изброих ги - Митов, Пелето, Букарев, Топчо, за да стигнем до Роси и Слави. Хайде, Славиша има титли зад гърба си, в две различни държави. Тоест, би трябвало да има нужните качества за клуб, който има амбиции. Но какво да кажем за другите имена. Каква е експертизата им, какъв опит притежаваха те, с какво заслужаваха? Ами футболистите? Значи може да се каже, че за две години, имахме колко отбора? Два? Три? Прочистването на отбора на Стойчо и Гонзо, изчистването на отбора на Митов/Топчо... А колко отбора биват разбивани за последните пет години? Просто, няма да стане така. Никога. Сега нарочно ли е или не, няма как да се каже.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 дек 2018 11:18

Писах и в темата за отминалият мач ...
Стоянович към момента не може да наложи някакъв характерен стил-начин на игра. Дали толкова си може, дали играчите ни не са подходящи за идеите му, не се наемам да коментирам.
Но моята позиция е такава, каквато беше и при първите трудности на Роси - Трябва да си изкара целият сезон.
Та словенецът все още не е водил подготовка, не е правил и селекция.
Айде да приемем, че все пак 1-2 човека са с негово одобрение, пак е несериозно да кажем, че е правил селекция.

Така че... Да остава до лятото и тогава ще съдим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 06 дек 2018 12:16

Почна се старата песен гледам.....Треньорът явно трябва да си ходи според голяма част от привържениците.Авторитет нямал...тактиката бъркал...налагал видимо куци играчи във състава... :o


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 52 госта