Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот koisa » 19 ное 2020 17:29

[offtopic]
metodito написа:То по принцип с теб през годините тук защитаваме едни и същи тези, освен може би това за играчите. Когато търся вина за неуспехите винаги степенувам нещата така: ръководство, треньор и едва тогава футболисти. Те нито се самопривличат сами в клуба (ръководство, треньор), нито се тренират сами (треньор), а колективът е винаги по-важен от единиците. Това е и причината да защитавам и понякога пренебрегвам недостатъците на отделни футболисти. И между стратегиите футболисти или треньор съм на мнение, че ако трябва да се избира - сменяш треньора, а не футболистите. Особено, ако има колектив, не го разбиваш.
[/offtopic]

[offtopic]За това съм съгласен, че не се избират сами играчите и голяма вина имат тези, които са ги довели. Но много добре знаеш, че от 10 години насам никой не е поел вина за сбърканата трансферна политика и въобще за някакви грешки в клуба.
Да, прав си, че принципно се сменя треньора, а не играчите.
Обаче аз съм на мнение, че това трябва да се прави когато наистина разполагаш с добри и класни играчи или вече добре обигран и силен отбор. Ако при добър отбор се е провалил треньора - ОК, да го смениш. Но когато играчите са като сегашните в Левски, сори, ама тук Клоп + Гуардиола не могат да направят нищо. И да се хвърля цялата вина върху треньора не е честно.[/offtopic]
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Fbf » 21 ное 2020 08:00

Не лош избор за треньор. Дано е и успешен.
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 ное 2020 15:03

Славишата само с изказването си при представянето заслужава шанс от нас. И не, не вярвам сляпо на всяка дума от всеки кандидат или новоназначен работник в ПФК Левски. Обаче на фона на откровените лигавщини тип мокрия блян С. Стоилов или Херо ( за Ясен може въобще да не е търсен и обсъждан, не го коментирам), Стоянович заслужава уважение и шанс!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот terata » 21 ное 2020 16:23

Мдам... важно е не кво правим, а кво говорим. :mrgreen:

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 ное 2020 17:22

terata написа:Мдам... важно е не кво правим, а кво говорим. :mrgreen:

Що, на теб не ти ли харесваше играта ни при Славиша? Не ти ли харесваше леката лудост, офанзивния футбол при първия му престой? Ще кажеш, че сме имали футболисти.. ще си прав, но вижданията му за играта, концепцията, прилягат на Левски. Лесно е да се каже "няма стабилност, няма да се върна".. лесно е да се каже " вземете ми този,този и този, дайте ми толкова и толкова пари".. чакай си Мъри... карта закупи ли си, колега? Или "нема им стъпим" важи в момента?
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12233
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 21 ное 2020 18:15

Не разбирам какво толкова трябва да се превъзнасяме по играта на отбора по времето на Стоянов, при положение, че:
- Имахме невероятни футболисти, в сравнение със сегашния състав, с които Стоянов успя да загуби два пъти от Черно море (за да отпаднем от турнира за Купата и да загубим шансове за битката за първо място), след което имаше излагации като 1-3 с Ботев Вр. на Герена, 2-2 със Септември Сф и т.н.
- Имахме изградена доста солидна защита, която Стоянов разбрида като стара дантела.
- Ако преди идването на Стоянов не успявахме да отбележим гол след всяко пето статично положение за нас, то центриранията ни от корнери/фаулове вещаеха сериозна опасност за противника. При сърбина, освен че чобанехме статичните напосоки, от всяко центриране пред нашата врата ни излизаше по един бял косъм.
- Атаката и романтиката всъщност бяха един юруш за няколко мача, като не беше нужно много време на противниците ни, за да разкрият този гениален замисъл и "резултатите" не закъсняха.
- И за капак - нямахме халфова линия, а само двама-трима, които или увисваха като прани гащи след юруша в атака и поредното странно центриране, или биваха разминавани с два простички паса от противниковите състезатели, щото позиционирането им беше але-мале. И не, не бяха виновни играчите, щото същите те бяха наредени прецизно като на шахматна дъска от един друг треньор.
Ама да е жив и здрав Стоянов, де! Успех му желая, по-скоро успех на Левски! Всякак ще е по-добре от чичо Гошо, надявам се.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 21 ное 2020 18:52

Няколко тънки нюанса....онзи отбор на Левски нямаше равностойни футболисти. Когато излезна Цветкович нямаше кой да го смени. В последствие взехме Миланов.
В центъра всичко извън Мариани, Тиам беше ужас. Тиам му вадиха картон за всяко дишане, сиреч наказания. Левия бек беше читав. Имахме една чернилка и Горанов. Нямахме вратари. Щото Неможката и Полачек не бяха вратари. В нападение Обертан-Паулиньо( който беше контузен през голяма част полусезона)- Кабрал и Костов, които си играха най-силният футбол в Левски при Стоянович.
Резервите бяха символични. Щото нали звездата Белмонт го правиха крив половината дървета в А група.
Та, равностойните смени на Левски бяха Рейш и Нганиони. Да добавим и контузията на Холмар, 100 те бона за Обертан и протакането на преговорите с Яблонски и отборчето замина.

Левски имаше добри 5-6 равностойни играча и такива, които надскачаха нивото си, като Горанов. Да говорим за широк състав са пълни глупости. Та в тази ситуация Славиша не се оправи и потъна в посредствеността, а какво остава при безпаричието, липсата на класа и характер в отбора в момента. Чудеса няма да се случат. Левски си е в битката за оцеляване.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот terata » 21 ное 2020 19:02

Sinite ot Sofia написа:
terata написа:Мдам... важно е не кво правим, а кво говорим. :mrgreen:

Що, на теб не ти ли харесваше играта ни при Славиша? Не ти ли харесваше леката лудост, офанзивния футбол при първия му престой? Ще кажеш, че сме имали футболисти.. ще си прав, но вижданията му за играта, концепцията, прилягат на Левски. Лесно е да се каже "няма стабилност, няма да се върна".. лесно е да се каже " вземете ми този,този и този, дайте ми толкова и толкова пари".. чакай си Мъри... карта закупи ли си, колега? Или "нема им стъпим" важи в момента?


Колегата Тристан достатъчно добре ти е отговорил. Бих добавил и страхотния му трансфер на Васчук, футболист за който до ден днешен страдам, че не е в Левски. Този толкова класен футболист определено ми липсва. Но пък един друг негов мокър сън ни радва, че и още ни радва със страхотната си игра - Райнов. А футбола на Стоянович беше готин, всичко живо напред, назад квото доди. :mrgreen: Жалко само, че не всички са от нивото на Верея, че да влизат по 7 гола с тая могъща тактика. Разби защита, статичните положения, халфова линия. Разчиташе се на индивидуалните изяви на играчите, които тогава бяха на добро ниво. При него с малки изключения играчите търпяха регрес, както и играта на отбора. От мач на мач ставаше по-зле.

За Мъри, дет въобще незнам що го намесваш, не приритвам, ама грам. Ма тва от "желязната" логика на масовката към която очевидно спадаш и ти - кат не искаш ГЕРБ значи си искаш комунягите. Те и тук така.

За нема им стъпим и карта - хаха, ама много хаха. Точно на мен да говориш за нема им стъпим, дет почти не пропускам домакинство и някои гостувания е нелепо и смешно. За карта/и ако искаш да ти дам отчет? Само да ми кажеш кой точно беше и какъв се явяваш, че да трябва да ти се отчитам? И кви карти и Мъри в разговор за Стоянович?

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 ное 2020 22:09

terata написа:
Sinite ot Sofia написа:
terata написа:Мдам... важно е не кво правим, а кво говорим. :mrgreen:

Що, на теб не ти ли харесваше играта ни при Славиша? Не ти ли харесваше леката лудост, офанзивния футбол при първия му престой? Ще кажеш, че сме имали футболисти.. ще си прав, но вижданията му за играта, концепцията, прилягат на Левски. Лесно е да се каже "няма стабилност, няма да се върна".. лесно е да се каже " вземете ми този,този и този, дайте ми толкова и толкова пари".. чакай си Мъри... карта закупи ли си, колега? Или "нема им стъпим" важи в момента?


Колегата Тристан достатъчно добре ти е отговорил. Бих добавил и страхотния му трансфер на Васчук, футболист за който до ден днешен страдам, че не е в Левски. Този толкова класен футболист определено ми липсва. Но пък един друг негов мокър сън ни радва, че и още ни радва със страхотната си игра - Райнов. А футбола на Стоянович беше готин, всичко живо напред, назад квото доди. :mrgreen: Жалко само, че не всички са от нивото на Верея, че да влизат по 7 гола с тая могъща тактика. Разби защита, статичните положения, халфова линия. Разчиташе се на индивидуалните изяви на играчите, които тогава бяха на добро ниво. При него с малки изключения играчите търпяха регрес, както и играта на отбора. От мач на мач ставаше по-зле.

За Мъри, дет въобще незнам що го намесваш, не приритвам, ама грам. Ма тва от "желязната" логика на масовката към която очевидно спадаш и ти - кат не искаш ГЕРБ значи си искаш комунягите. Те и тук така.

За нема им стъпим и карта - хаха, ама много хаха. Точно на мен да говориш за нема им стъпим, дет почти не пропускам домакинство и някои гостувания е нелепо и смешно. За карта/и ако искаш да ти дам отчет? Само да ми кажеш кой точно беше и какъв се явяваш, че да трябва да ти се отчитам? И кви карти и Мъри в разговор за Стоянович?

При кой треньор не е имало трансферни издънки? Кой е/беше твоя вариант за старши? Като говориш за защитата при Стоянович защо не коментираш откровените глупости, които сътвориха вратарите ни тогава? Последния ни читав мач с Литекс беше именно под негово ръководство, а след края му двата сектора скандирахме името му. Помниш ли как си тръгна, как бе изпратен от футболистите, говори ли ти нещо това? Идва в най-тежкия и труден момент в историята на любимия отбор, за разлика от много големи "левскари".
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 ное 2020 22:10

terata написа:
Sinite ot Sofia написа:
terata написа:Мдам... важно е не кво правим, а кво говорим. :mrgreen:

Що, на теб не ти ли харесваше играта ни при Славиша? Не ти ли харесваше леката лудост, офанзивния футбол при първия му престой? Ще кажеш, че сме имали футболисти.. ще си прав, но вижданията му за играта, концепцията, прилягат на Левски. Лесно е да се каже "няма стабилност, няма да се върна".. лесно е да се каже " вземете ми този,този и този, дайте ми толкова и толкова пари".. чакай си Мъри... карта закупи ли си, колега? Или "нема им стъпим" важи в момента?


Колегата Тристан достатъчно добре ти е отговорил. Бих добавил и страхотния му трансфер на Васчук, футболист за който до ден днешен страдам, че не е в Левски. Този толкова класен футболист определено ми липсва. Но пък един друг негов мокър сън ни радва, че и още ни радва със страхотната си игра - Райнов. А футбола на Стоянович беше готин, всичко живо напред, назад квото доди. :mrgreen: Жалко само, че не всички са от нивото на Верея, че да влизат по 7 гола с тая могъща тактика. Разби защита, статичните положения, халфова линия. Разчиташе се на индивидуалните изяви на играчите, които тогава бяха на добро ниво. При него с малки изключения играчите търпяха регрес, както и играта на отбора. От мач на мач ставаше по-зле.

За Мъри, дет въобще незнам що го намесваш, не приритвам, ама грам. Ма тва от "желязната" логика на масовката към която очевидно спадаш и ти - кат не искаш ГЕРБ значи си искаш комунягите. Те и тук така.

За нема им стъпим и карта - хаха, ама много хаха. Точно на мен да говориш за нема им стъпим, дет почти не пропускам домакинство и някои гостувания е нелепо и смешно. За карта/и ако искаш да ти дам отчет? Само да ми кажеш кой точно беше и какъв се явяваш, че да трябва да ти се отчитам? И кви карти и Мъри в разговор за Стоянович?

При кой треньор не е имало трансферни издънки? Кой е/беше твоя вариант за старши? Като говориш за защитата при Стоянович защо не коментираш откровените глупости, които сътвориха вратарите ни тогава? Последния ни читав мач с Литекс беше именно под негово ръководство, а след края му двата сектора скандирахме името му. Помниш ли как си тръгна, как бе изпратен от футболистите, говори ли ти нещо това? Идва в най-тежкия и труден момент в историята на любимия отбор, за разлика от много големи "левскари".
А иначе кой съм аз - Левскар, ходещ на стадиона в студ и пек, независимо от моментно състояние на отбора, класиране и тем подобни нещица ( да не се чете като да нямам критерии и изисквания.. Славизацията я отричам). И не ми пречи, че няма козирка в А.. не мрънкам.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Halo и 47 госта