Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот modor » 15 яну 2019 17:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2Tg4y3tQ0Iw[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 15 яну 2019 17:32

TristaNNN написа:
metodito написа:https://www.blitz.bg/sport/komentar/slavisha-trgvay-si_421554.html
:lol:
Много добро.

Знам, че такива четива са наслада за сетивата ти и никога няма да се усъмниш в правотата на написаното, нито пък да изкоментираш явните безсмислици, при положение, че ти изнася. Нека обаче да поразсъждавама върху някои абсурдни отткъси:

А в Левски явно правят всичко възможно специалистът, който е харесван и ценен от всички футболисти в клуба, да си тръгне.
В Левски можеха вече да са го сторили, при положение, че към Стоянов е имало предложения, както сам той призна. Странно е, някак, Левски да иска да го разкара и да не го пусне да си иде през зимата.
Дал съм от 15 декември пълен доклад с ненужните играчи

Ми не е трудно да забележим кои са те, а ако вярваме на очите си, т.нар. ненужни не са с отбора на лагер. Някои няма да продължат с нас, други заминаха под наем, с трети се работи по пазарлъците. Не знам каква е драмата тук. Колкото до новите, Славиша каза, че ще се привличат такива, само ако се разкарат някои от сегашните, но също така спомена, че се водят разговори, преговори, и нещата не стават от днес за утре.
Славиша каза: "Не ми е нужно крило"

Аз не помня да е казвал такова нещо.
Славиша каза: "Искам и се надявам Павел Колев да дойде в Левски"

Това беше в контекста на Директор по принцип. Па и какво да каже - Не искам Павел Колев, искам Павлеча Колевич от Србия, примерно.
И ето например: Идва отличен треньор в Левски, който успява да сплоти тима, да го накара да играе хубав атакуващ футбол, да върне хората на трибуните. И след само месец поредната управленска грешка на Красимир Иванов и човекът под него съсипа всичко това.

Е, да бе, Краси Иванов изпусна дузпата, Вангелов контузи Холмар, а гадния Срас не успя да бие Черно море, Враца и Септември за първенството.

Или си много спрял или се правиш.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 15 яну 2019 17:38

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:https://www.blitz.bg/sport/komentar/slavisha-trgvay-si_421554.html
:lol:
Много добро.

Знам, че такива четива са наслада за сетивата ти и никога няма да се усъмниш в правотата на написаното, нито пък да изкоментираш явните безсмислици, при положение, че ти изнася. Нека обаче да поразсъждавама върху някои абсурдни отткъси:

А в Левски явно правят всичко възможно специалистът, който е харесван и ценен от всички футболисти в клуба, да си тръгне.
В Левски можеха вече да са го сторили, при положение, че към Стоянов е имало предложения, както сам той призна. Странно е, някак, Левски да иска да го разкара и да не го пусне да си иде през зимата.
Дал съм от 15 декември пълен доклад с ненужните играчи

Ми не е трудно да забележим кои са те, а ако вярваме на очите си, т.нар. ненужни не са с отбора на лагер. Някои няма да продължат с нас, други заминаха под наем, с трети се работи по пазарлъците. Не знам каква е драмата тук. Колкото до новите, Славиша каза, че ще се привличат такива, само ако се разкарат някои от сегашните, но също така спомена, че се водят разговори, преговори, и нещата не стават от днес за утре.
Славиша каза: "Не ми е нужно крило"

Аз не помня да е казвал такова нещо.
Славиша каза: "Искам и се надявам Павел Колев да дойде в Левски"

Това беше в контекста на Директор по принцип. Па и какво да каже - Не искам Павел Колев, искам Павлеча Колевич от Србия, примерно.
И ето например: Идва отличен треньор в Левски, който успява да сплоти тима, да го накара да играе хубав атакуващ футбол, да върне хората на трибуните. И след само месец поредната управленска грешка на Красимир Иванов и човекът под него съсипа всичко това.

Е, да бе, Краси Иванов изпусна дузпата, Вангелов контузи Холмар, а гадния Срас не успя да бие Черно море, Враца и Септември за първенството.

Или си много спрял или се правиш.

Ми не, не съм спрял и не се правя. Цитирал съм определени откъси и коментирам защо не ми изглеждат правдиви. Ти като си разтягаш непрестанно нихилистичните коментари за щяло и нещяло, питам ли те дали се правиш или си спрял, хм?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 15 яну 2019 19:11

Ми питай. Няма нихилизъм. Да, питам те, защото се случва същото като с предишните ни двама треньори. Даже трима.
Последна промяна от metodito на 15 яну 2019 19:20, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: TristaNNN

Мнениеот Странджата » 15 яну 2019 19:12

Как ще е спрял, като той не е тръгвал - това е неговота амплоа и той си го защитава най-ревностно. Не може да му се отрече обаче, че има образ - може да не е лицеприятен, ама е автентичен и неизменен.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: TristaNNN

Мнениеот metodito » 15 яну 2019 19:15

Странджата написа:Как ще е спрял, като той не е тръгвал - това е неговота амплоа и той си го защитава най-ревностно. Не може да му се отрече обаче, че има образ - може да не е лицеприятен, ама е автентичен и неизменен.

Кажи, бе Пирин, на теб какъв ти е дерта? Я излей някоя словесна полюция в прикрита защита на ръководството. Ама така нали, продължавай да си мислиш, че другите са тъпи. Успокояващо е.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: metodito

Мнениеот Странджата » 15 яну 2019 19:21

Не съм те обидил с нищо. Написал съм, че си на една и съща позиция, откакто си спомням, че те чета. Не виждам в това основание да наричаш писането ми продукт на мокри сънища. Но ако твоята поетика има нужда от това, тогава се пита аз пък за какво те чета и моментирам. И тук вече нямам отговор, който да ми оневини ...Имам само едно плахо извинение, че все пак не съм се обърнал към тебе, а към Тристан.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот vvessel » 15 яну 2019 21:20

TristaNNN написа:Ми не, не съм спрял и не се правя. Цитирал съм определени откъси и коментирам защо не ми изглеждат правдиви. Ти като си разтягаш непрестанно нихилистичните коментари за щяло и нещяло, питам ли те дали се правиш или си спрял, хм?

Пробвал ли си да спориш с телевизора? Говорителя по новините има по-голям шанс да те разбере, отколкото този с който уж видиш спор във форума.Той е като шопа, който видял жираф в зоопарка и казал - е те такова животно нема.
А пък по принцип да се коментира "Блиц"е абсолютно безсмислено. Там новините са от сорта " една жена казала".

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 15 яну 2019 22:07

[offtopic]
vvessel написа:
TristaNNN написа:Ми не, не съм спрял и не се правя. Цитирал съм определени откъси и коментирам защо не ми изглеждат правдиви. Ти като си разтягаш непрестанно нихилистичните коментари за щяло и нещяло, питам ли те дали се правиш или си спрял, хм?

Пробвал ли си да спориш с телевизора? Говорителя по новините има по-голям шанс да те разбере, отколкото този с който уж видиш спор във форума.Той е като шопа, който видял жираф в зоопарка и казал - е те такова животно нема.
А пък по принцип да се коментира "Блиц"е абсолютно безсмислено. Там новините са от сорта " една жена казала".
[/offtopic]
[offtopic]Това е анализ, а не новина. А ще ми отговориш ли на въпроса? И спор няма. Има опит за вкарване в заблуждение на феновете от страна на ръководството за положението на клуба. И има хора, които им пригласят. Както в Интернет, така и на стадиона. Ръководството знам защо го правят. Не знам защо го правят другите.[/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот sin4ec » 15 яну 2019 22:26

Стига сте си мерили аршините и философските доводи! Всеки си има виждане. И това е нормално. Ненормалното е само да се слави Падишаха-сутрин и вечер . Той ако и да се изсере в гърнето с боба, пак десет трубадура ще обясняват как това е феноменален ход, с който е разгромил враговете, въздигайки отбора и името му до висините! И накрая с удоволствие изяждат въпросния боб, че даже убеждават колко им е сладко!
Ма това са техни проблеми. Отплеснах се... ;)
Славиша знае, че е до май месец. Мое лично мнение-той е новият тренер на Латвия. Но ще си свърши работата. И се надявам като му дойде времето, да го изпратим с уважение и както се полага.
Сори, ама пак ми идва на акъла едно изпращане на син треньор в Благоевград. Това не се случва всеки ден. Наистина беше тъжно. И Стоев можеше да каже тогава-йебал сам ви, али ми е лошо, али ми йе холестерол више, али са ми триглицериди у дупе!
Но човекът преглътна всичко и изведе отбора. Поразплака се малко, но си преглътна сълзите и си тръгна.
Както и да е. Стари работи.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 144 госта