Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот emigo73 » 11 дек 2018 22:40

Аз, пък, все още имам доверие в Стоянович. Ако, зависеше от мене щях да го оставя, да работи и следващия сезон. Чак тогава бих правил равносметки.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 12 дек 2018 10:21

emigo73 написа:Аз, пък, все още имам доверие в Стоянович. Ако, зависеше от мене щях да го оставя, да работи и следващия сезон. Чак тогава бих правил равносметки.

Редно е всички да имаме доверие на Стоянов. Най-малкото, защото човекът пое отбора в движение без много-много да се оплаква от заварената ситуация. Нека да си проведе зимната подготовка на спокойствие, да си доведе някой желан от него футбалер и да прецени кой е за гонене. Би било глупав ход да бутаме тренера сега.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски има нов треньор - това е Славиша Стоянович

Мнениеот mikata » 16 дек 2018 10:24

mikata написа:Този човек идея си няма с какво се захваща,от Левски е останало само името!

Май бях прав лятото :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 16 дек 2018 23:22

По принцип да го оставят да си проведе подготовката и лятото да правим оценки е най-правилното решение. Лошото е, че нещата са доста критични и имат адски много работа да свършат за тия два месеца... Всъщност, аз дори не знам за какво се борим вече. Да излиза Иванов или Русев и да казват какво да очакваме пролетта. Основната цел, Купата - греда. Титла - очевидно греда. Единствената реална цел, според мен, е да се борим за второто място и да избегнем бараж. Голямо постижение ще е... :oops:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49955
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 дек 2018 17:01

Факт е, че треньор и играчи показаха, че могат да играят приличен футбол и да се постигнат добри резултати.
Е, за малко ( също като при Роси ) ... Но все пак, не лош критерий, за кредит на доверие до лятото.

Сега... До тук обаче с позитивното.
Виждат се кофти неща в последният месец-месец и половина.
Тимът изглежда поизчерпан физически, тактически и психически.
И докато първите два проблема са сравнително лесно поправими, то последният може наистина да се окаже препъни-камъчето, което дръпна Левски назад тази есен. А е напълно възможно да го направи и през пролета.
По лошото е, че действително този проблем може да не е от компетенцията на Славиша.
Ако има някакъв проблем с играчите и техните договори/пари, то треньора няма какво да направи.

Най-лесното решение изглежда да се разкарат проблемите футболисти... Макар някои от тях да загатнаха за добри качества, ако с това ще се позаздрави атмосферата в отбора, аз съм ЗА.
Писна ми все треньорите да обират цялата вина.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: metodito

Мнениеот Странджата » 17 дек 2018 17:36

„Ооооо, гоУем гъдел как изпълзяват "росистите…Досущ като правителствата в България. Всякое отрича другото и почва "на чисто" с реформи. Следващите чистят на предишните и те така...“
Ако на предишния нищо не се признава, как другият да не започва на чисто? Не мислиш ли, че първо трябва да се научим да откриваме и подкрепяме позитивното, а негативното да го оставим за враговете ни – те по-добре ще го обрисуват.
По принцип не споря с тебе, но съм твърдо зад това, да се признае на човека – който и да е той, това, което е постигнал, и да се каже – за съжаление толкова си може, повече – от следващия, а не , както би се съгласил и ти, от всеки следващ да се очаква, че ще положи ново начало. В нищо няма приемственост, традицията отдавна е загърбена, добрите практики – също и ние сме най-добрите примери за това до къде стигна клубът ни …..

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Вълчан » 17 дек 2018 20:16

Ако тези футболисти се обременяват психически от мачове със Витоша...Ботев Враца....Верея...и т.н значи са за психиатрия.Факт е е България отдавна стана хотел и почивка за чуждите футболисти.И тя мълвата си върви....Всички знаят че се получават хубави заплати а не се играе на максимум.Няколко истински мача и после почват извинения към феновете.....как трябвало да се вдигнат....всички заедно да превъзмогнат кризата...как всички заедно си взели поука и приказвали във съблекалнята.Само не казват как правят за пореден път хората на глупаци.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот specter » 17 дек 2018 22:15

(...) Славиша Стоянович официално застана начело на Левски на 31 юли 2018 година. В предния ден „сините” направиха 2:2, като функциите на треньор в тази среща изпълняваше Тодор Симов. За първи път словенецът бе на пейката за тима от „Герена” в началото на август, когато победи Ботев Враца навън с 2:0.

Дотук под неговото ръководство в шампионата отборът изигра 18 срещи, в които записа 12 победи, 1 реми и 5 поражения. От загубите само една дойде у дома (Левски – Ботев Враца 1:3 на 25 ноември), а другите до една бяха далеч от дома – Локомотив Пловдив (0:1, 16 септември), Черно море (0:1, 10 ноември) и Берое (1:2, 15 декември). Това значи, че под ръководството на Стоянович Левски е спечелил 37 точки или иначе казано само с 2 повече от уволнения поради слаби резултати Делио Роси.

И когато става дума за опитния италианец, трябва да припомним, че той бе назначен на поста си в началото на август 2017 година (малко след конфузната загуба 0:2 от Верея, преди която Николай Митов вече беше напуснал клуба). Престоят му на „Герена” стартира със 3 поредни успеха, последвани от нулево реми срещу Лудогорец у дома, когато дойде ред и на първата загуба – 1:2 от Ботев Пловдив на стадиона в Коматево.

Първият полусезон за италианеца начело донесе 17 мача, в които той допусна само 2 загуби, направи 5 равенства и натрупа 10 успеха. Това донесе в сметката на „сините” за първенство точно 35 точки.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: metodito

Мнениеот metodito » 18 дек 2018 09:23

Странджата написа:„Ооооо, гоУем гъдел как изпълзяват "росистите…Досущ като правителствата в България. Всякое отрича другото и почва "на чисто" с реформи. Следващите чистят на предишните и те така...“
Ако на предишния нищо не се признава, как другият да не започва на чисто? Не мислиш ли, че първо трябва да се научим да откриваме и подкрепяме позитивното, а негативното да го оставим за враговете ни – те по-добре ще го обрисуват.
По принцип не споря с тебе, но съм твърдо зад това, да се признае на човека – който и да е той, това, което е постигнал, и да се каже – за съжаление толкова си може, повече – от следващия, а не , както би се съгласил и ти, от всеки следващ да се очаква, че ще положи ново начало. В нищо няма приемственост, традицията отдавна е загърбена, добрите практики – също и ние сме най-добрите примери за това до къде стигна клубът ни …..

И доброто трябва да се следва, но и лошото да не се забравя. Пролетта на тази година, ние ударихме яко спирачката. Еманация на всичко грешно по време на зимната пауза и пролетта беше Вадуц. Не загубения финал. А и защо казват, че сме загубили мача? Той завърши наравно. Ако забравим Вадуц, той ще се повтори.
Но със сигурност трябва да помним есента на миналата година. Аз няма да спра да повтарям колко много ми харесваше. Ключовата дума беше "контрол". Внимателно и на сигурно. (Не беше атрактивно, но беше печелившо. Дали ще погледнеш на един хикс като на спечелена точка или на загубени две е като това с чашата и оптимиста. Това е и във философията на италианския футбол. По-добре да не вкараш, но и да не ти вкарат, отколкото да завършиш 3-4 за другия отбор.) Очаквах така и да продължим и пролетта. Какво се случи, нямам отговор, но последва гигантски срив. Аз имам своята теория, но... При Славиша, повтаряме пролетните игри или просто си продължаваме това, което беше. Има положителни неща, но са колкото при Роси: малко.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz, vvessel и 29 госта