Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 16 ное 2018 11:07

Тристан, да разбирам ли, че в отбора трябва да се държат ментета като Полачек, Ривалдиньо, Буш, Митрев и Луан?
Колегата не иска да въртим разни ментета, които ни се предлагат и се взимат без минимален скаутинг и проучване и я караме, че няма как да са по-слаби от настоящите.
Тези постоянни трансфери са следствие на несъстоятелната трансферна политика на ръководството и обкръжението им.
Нали се сещаш, че ако имахме класен вратар нямаше да търсим нов такъв?
Слес като се дънят постоянно и имат претенции за нещо повече ще продължават да търсят по-добри играчи.
Щом си докарал в отбора Рейш, Холмар, Тиам, Яблонски и Обертан, не е като да не можеш да привлечеш още няколко добри играча.
Иска се работа, връзка с агенти, ако щеш обиколки по Латинска Америка и тн. Ама е по лесно да си пуснем best of в Тубата и да предложим договор.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 16 ное 2018 11:52

bilyaletdinov написа:Тристан, да разбирам ли, че в отбора трябва да се държат ментета като Полачек, Ривалдиньо, Буш, Митрев и Луан?
Колегата не иска да въртим разни ментета, които ни се предлагат и се взимат без минимален скаутинг и проучване и я караме, че няма как да са по-слаби от настоящите.
Тези постоянни трансфери са следствие на несъстоятелната трансферна политика на ръководството и обкръжението им.
Нали се сещаш, че ако имахме класен вратар нямаше да търсим нов такъв?
Слес като се дънят постоянно и имат претенции за нещо повече ще продължават да търсят по-добри играчи.
Щом си докарал в отбора Рейш, Холмар, Тиам, Яблонски и Обертан, не е като да не можеш да привлечеш още няколко добри играча.
Иска се работа, връзка с агенти, ако щеш обиколки по Латинска Америка и тн. Ама е по лесно да си пуснем best of в Тубата и да предложим договор.

Разбира се, че не искаме ментета в отбора, но тая работа не е толкова простичка и в реалния свят нещата не винаги се случват така, както ни се нрави, или както могат да се случват в компютърните игри, на които лежат огромна част от футболните познания и идеи на част от съфорумниците. Според мен като цяло доста хора гледат изключително повърхностно на трансферното дело и изобщо не се отчитат желанията на играчите, интереса, или по-скоро липсата на такъв от други клубове, разни финансови параметри и уговорки, които остават скрити за обикновения привърженик и т.н. Не знам как набеди Луан за менте, при положение, че човекът има-няма 15-20 минути в официален мач и то срещу каузата като гости. Останалите определно имат някакви качества, но по една или друга причина не успяват да ги покажат. Съжалявам, ама не мога да се съглася, че изброените от теб играчи са "менте". Такива бяха Туре, Окопу, Киткабяла, Диаби, Мамуд и т.н. Като цяло не можем да очакваме, че абсолютно всеки нов ще е от класата на Холмар и Павлинчо, няма как, винаги ще има и състезатели, които в бъдеще няма да оправдават очакванията поради куп обстоятелства. Спомняш ли си, че по едно време се възхваляваше великата трансферна политика на Литекс и работата на Стойкас Стоилас. Ми, хубаво, ама от доста време не съм видял и ред по тоя въпрос, щото след като зимата разкараха сума ти му "перли", се оказа, че дори и те, великите ловчанлии, могат да сбъркат с новите попълнения. Сложна работа е това с трансферите, разберете го и бъдете малко по-смирени към новите играчи и ръководството. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Sisi 1914 » 16 ное 2018 18:49

Чудесно ще е ако Стоянович да заложи на Кръстев! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Nabucco » 16 ное 2018 19:00

TristaNNN написа:
bilyaletdinov написа:Тристан, да разбирам ли, че в отбора трябва да се държат ментета като Полачек, Ривалдиньо, Буш, Митрев и Луан?
Колегата не иска да въртим разни ментета, които ни се предлагат и се взимат без минимален скаутинг и проучване и я караме, че няма как да са по-слаби от настоящите.
Тези постоянни трансфери са следствие на несъстоятелната трансферна политика на ръководството и обкръжението им.
Нали се сещаш, че ако имахме класен вратар нямаше да търсим нов такъв?
Слес като се дънят постоянно и имат претенции за нещо повече ще продължават да търсят по-добри играчи.
Щом си докарал в отбора Рейш, Холмар, Тиам, Яблонски и Обертан, не е като да не можеш да привлечеш още няколко добри играча.
Иска се работа, връзка с агенти, ако щеш обиколки по Латинска Америка и тн. Ама е по лесно да си пуснем best of в Тубата и да предложим договор.

Разбира се, че не искаме ментета в отбора, но тая работа не е толкова простичка и в реалния свят нещата не винаги се случват така, както ни се нрави, или както могат да се случват в компютърните игри, на които лежат огромна част от футболните познания и идеи на част от съфорумниците. Според мен като цяло доста хора гледат изключително повърхностно на трансферното дело и изобщо не се отчитат желанията на играчите, интереса, или по-скоро липсата на такъв от други клубове, разни финансови параметри и уговорки, които остават скрити за обикновения привърженик и т.н. Не знам как набеди Луан за менте, при положение, че човекът има-няма 15-20 минути в официален мач и то срещу каузата като гости. Останалите определно имат някакви качества, но по една или друга причина не успяват да ги покажат. Съжалявам, ама не мога да се съглася, че изброените от теб играчи са "менте". Такива бяха Туре, Окопу, Киткабяла, Диаби, Мамуд и т.н. Като цяло не можем да очакваме, че абсолютно всеки нов ще е от класата на Холмар и Павлинчо, няма как, винаги ще има и състезатели, които в бъдеще няма да оправдават очакванията поради куп обстоятелства. Спомняш ли си, че по едно време се възхваляваше великата трансферна политика на Литекс и работата на Стойкас Стоилас. Ми, хубаво, ама от доста време не съм видял и ред по тоя въпрос, щото след като зимата разкараха сума ти му "перли", се оказа, че дори и те, великите ловчанлии, могат да сбъркат с новите попълнения. Сложна работа е това с трансферите, разберете го и бъдете малко по-смирени към новите играчи и ръководството. :roll:

Жестоко! Очаквам да останеш неразбран, като Христос в Юдея, защото е от Галилея.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Nabucco

Мнениеот Странджата » 16 ное 2018 20:55

Важното е да не е като Касандра:) Иначе е напълно прав. Много хора тука пишат с убеждението, че на тях нещата са им много, много ясни за разлика от тези, които работят в Левски. Много ми приличат на тези, дето веят байраци и протестират срещу скъпотията у нас. Не си спомням да излезе българина, когато осъмна с 23% ДДС. Не си спомням и някой нещо конкретно да е поискал - даже и онези с тенджерите ги блъскаха, защото били празни, но никой не искаше да им ги пълнят, защото няма иначе да кънтят.Та и тука - така не се прави, така не може, този или онзи не го бива - бре - от президент нагоре са тука в този форум някои :)

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Nabucco

Мнениеот Nabucco » 16 ное 2018 21:42

Странджата написа:Важното е да не е като Касандра:) Иначе е напълно прав. Много хора тука пишат с убеждението, че на тях нещата са им много, много ясни за разлика от тези, които работят в Левски. Много ми приличат на тези, дето веят байраци и протестират срещу скъпотията у нас. Не си спомням да излезе българина, когато осъмна с 23% ДДС. Не си спомням и някой нещо конкретно да е поискал - даже и онези с тенджерите ги блъскаха, защото били празни, но никой не искаше да им ги пълнят, защото няма иначе да кънтят.Та и тука - така не се прави, така не може, този или онзи не го бива - бре - от президент нагоре са тука в този форум някои :)

В този форум, и по-специално в този раздел, има страшно много треньори и скаути, които пишат и рисуват схеми, поставят този и онзи играч на правилното място в даден мач, и само този, който получава пари за тази работа не разбира как използва футболистите неправилно. А за скаутите просто не ми се пише сега. Чуждите пари се харчат лесно, дори когато ги няма.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Nabucco

Мнениеот Ozzimozzi » 16 ное 2018 21:44

Nabucco написа:
Странджата написа:Важното е да не е като Касандра:) Иначе е напълно прав. Много хора тука пишат с убеждението, че на тях нещата са им много, много ясни за разлика от тези, които работят в Левски. Много ми приличат на тези, дето веят байраци и протестират срещу скъпотията у нас. Не си спомням да излезе българина, когато осъмна с 23% ДДС. Не си спомням и някой нещо конкретно да е поискал - даже и онези с тенджерите ги блъскаха, защото били празни, но никой не искаше да им ги пълнят, защото няма иначе да кънтят.Та и тука - така не се прави, така не може, този или онзи не го бива - бре - от президент нагоре са тука в този форум някои :)

В този форум, и по-специално в този раздел, има страшно много треньори и скаути, които пишат и рисуват схеми, поставят този и онзи играч на правилното място в даден мач, и само този, който получава пари за тази работа не разбира как използва футболистите неправилно. А за скаутите просто не ми се пише сега. Чуждите пари се харчат лесно, дори когато ги няма.

Това са фенове Кашундре и те живеят и страдат с отбора си, редят състава, правят разбори на мачовете, коментират. Така е било винаги, но ти няма как да го разбереш, защото това не го пише в Гугъл!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Мнениеот metodito » 17 ное 2018 08:24

Nabucco написа:
Странджата написа:Важното е да не е като Касандра:) Иначе е напълно прав. Много хора тука пишат с убеждението, че на тях нещата са им много, много ясни за разлика от тези, които работят в Левски. Много ми приличат на тези, дето веят байраци и протестират срещу скъпотията у нас. Не си спомням да излезе българина, когато осъмна с 23% ДДС. Не си спомням и някой нещо конкретно да е поискал - даже и онези с тенджерите ги блъскаха, защото били празни, но никой не искаше да им ги пълнят, защото няма иначе да кънтят.Та и тука - така не се прави, така не може, този или онзи не го бива - бре - от президент нагоре са тука в този форум някои :)

В този форум, и по-специално в този раздел, има страшно много треньори и скаути, които пишат и рисуват схеми, поставят този и онзи играч на правилното място в даден мач, и само този, който получава пари за тази работа не разбира как използва футболистите неправилно. А за скаутите просто не ми се пише сега. Чуждите пари се харчат лесно, дори когато ги няма.


[offtopic]Това е интернет форум, човек. И не виждам от каква позиция бива критикуван някой, който просто се държи като в интернет форум. Това не е "форума" (кавичките не са случайни) на "правоверните". Това е форума на "Гонг". С началната си страница, това беше уникално място в Мрежата, и медия сама по себе си. Но се отплеснах. Та така де, както и да е. Ако трябва прочетете или накарайте някой да ви нарисува на картинка какво е интернет форум.[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 18 ное 2018 08:43

Смятам, че с вчерашното интервю Стоянович опроверга слуховете, че си тръгва. Много е кофти с тези атаки на розовите медии. Надявам се Спас да не се повлияе от тях... пак. Казах го и за Дельо, и независимо дали ще сме шампиони или не, бих искал да видя Стоянович да води един ...по-"български "Левски". Идеята ми е тази, че според мен в отбора в момента има чужденци, които просто не знаят къде са попаднали. А и обединение на съблекалнята в една толкова интернационална среда е по-трудно. За съжаление и това, че 10 години вече сме без отличие също вреди, защото вероятно и създава... грешно впечатление в тях... Може би.
Стоянович знае как се става шампион на Балканите и вероятно е доста наясно с емоциите и това, което зарежда Homo Balkanicus - нещо различно от един французин, холандец или португалец (как да извлечеш максимума от един балкански футболист). Които са свикнали да мислят чисто професионално - не със сърцето си, а с главата си (в повечето случаи така трябва, но понякога не). Ако Славиша спечели чеетвърта титла в трета балканска страна пък, минава направо на следващо ниво като треньор. Дано.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Странджата » 18 ное 2018 13:24

Порочен кръг, Методий - както аз имам право да не бъда съгласен с други, така и другите имат право да не се съгласяват с мене. Както казваш - това е форум и нито моето недоволство от писаното тук, нито твоето, ще промени този факт, който с основание не само за тебе , е основополагащ ...
Приятна неделя - и нека бъде форумът и да пребъде Левски. Ние сме само едни мушички около пламъка :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта