Славиша Стоянович

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plamen_i00
Мнения: 346
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот Plamen_i00 » 06 дек 2018 21:26

Дано с идването на Павел Колев нещо да се промени. Може би той или новия СТД, който избере, ще помогнат за разкриване и решаване на проблемите в отбора. Трябва да има някаква причина за играта без желание в последните мачове от целия отбор. Дали заради високата заплата на Обертан, дали не се чувстват сигурни с предател на вратата, дали суматохата около новите договори им влия зле, дали треньорът освен, че прави грешки, е превишил правата си и го саботират, дали забавени заплати..
Ако всички мачове през сезона бяха като последните е логично да искаме отбор от юноши. Но имаше поредица от добри мачове, които с юноши не могат да се изиграят на такова ниво. Добър СТД трябва да може да помогне да се постигне пак добро ниво и този път да се задържи това ниво.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот emigo73 » 07 дек 2018 06:38

Много бързо го "подпукахте" и Стоянович. Преди три седмици-фанфари а, сега-нищо не става от него!?! А пък, аргументите ви са, като извадени от анализ на Франс Футбол.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 07 дек 2018 10:31

emigo73 написа:Много бързо го "подпукахте" и Стоянович. Преди три седмици-фанфари а, сега-нищо не става от него!?! А пък, аргументите ви са, като извадени от анализ на Франс Футбол.


Много липсва качествен спортен директор, както каза и колегата по-горе. Човек, който да застане зад треньора, да му помага. Това с английския модел е нещо съвсем различно, от това, което се представя. Реално сега няма такъв човек. Краси Иванов не е футболен човек. Трябва силна фигура, която да влезе в съблекалнята и да тропне по масата, и да им каже: това ви е треньора. На който не му изнася, ей я вратата. Обертан-мобертан, няма значение, никой не е по-голям от тренера. Вероятно и това е част от причините за неуспеха. Е, някакво тренерче там, па ний сме гоУемите дзвезди, я се оди се фака. За това - повече българчета и това е. Аз не съм оптимист за оставането на Слави. И пак, подобно на Роси, той май няма голяма подкрепа от оня отгоре.
Знам, че е така. Питайте ръководството защо Панайотов си тръгна, а Белмонт остана

:oops:
Ако имаше стройна организация в този клуб, няма такова значение името на треньора. Тоест има, разбира се. Но ако всичко е подредено, има спокойствие и условия, всеки си знае задълженията, а треньорът не се притеснява за изтичащи договори на играчи и неща, които са прерогатив на спортния директор, щеше да е съвсем различно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2018 11:49

metodito написа:[Ако имаше стройна организация в този клуб, няма такова значение името на треньора. Тоест има, разбира се. Но ако всичко е подредено, има спокойствие и условия, всеки си знае задълженията, а треньорът не се притеснява за изтичащи договори на играчи и неща, които са прерогатив на спортния директор, щеше да е съвсем различно.

Аха, значи ако имаме читав СТД, то Сухия и Жадното могат да изстрелят Левски към неподозирани футболни висини. Ясно. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 07 дек 2018 12:07

С работещ клуб, селекционна политика, и СТД директор Сухия ще стане шампион догодина.
Ама ние си имаме Обертан.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2018 12:48

bilyaletdinov написа:С работещ клуб, селекционна политика, и СТД директор Сухия ще стане шампион догодина.
Ама ние си имаме Обертан.

Чакай, чакай ... Сухия заварва готов обигран шампионски отбор (7 пъти подред шампион :!: ) и прекрасни футболисти-професионалисти, които могат да станат шампиони и без треньор. Айде недейте да говорите врели-некипели. Така наготово и Сухия знае.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот bilyaletdinov » 07 дек 2018 15:01

Тоя готов отбор, не е ли функция на добрата работа на СТР на Разград?
Аз помня престоя на Сухия при нас. Бяха докарани адски скъпи играчи, които не бяха играли с месеци и резултата беше феноменален.
В крайна сметка хубав-лош ще е шампион след 6 месеца.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 09 дек 2018 08:39

Я, можело значи и без Белмонт. Можело и промяна на тактика/схема/изпълнители. Поздравявам за това Славиша. Пускането на малкия много ми се понрави. "Налагане" на футболист не става с пускане в последните три минути, а точно така - като титуляр. Пускаш го един мач, два мача титуляр, три мача. Ако не се възползва от шанса си - никой не може да те обвини, че не си му дал шанс. А хората на стадиона никога няма да го упрекнат. Тъкмо напротив. Надявам се нещата да му се получат на Стоянович. А пък крайните оценки - на пролет.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот t0bl3ro_bg » 09 дек 2018 09:02

Брависимо на Славишата !
Като ще сме трети, поне да е с хора, които не взимат 10-15к. евро и раздаващи се за отбора. Фактът, че остави толкова играчи извън отбора говори, че няма да търпи някой да му се бърка в работата и да му налага кой и защо да го пуска, а и че глезльовците и мърдите няма да прокопсат докато той е начело. А нашите горе, ако изобщо има нещо там, да се замислят дали пак ще вземат ментета като #32 или ще угодят на треньора, за да може да сглоби отбор, които да се бори поне за купа, защото този треньор сложен на двата отбора пред нас, ще стане с разлика шампион, защото е с голям капацитет и човешки качества, такъв какъвто имахме, но не им се тичаше за него или както той каза "Трябва да се научим да ходим...за да тичаме"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Славиша Стоянович

Мнениеот metodito » 11 дек 2018 20:29

Ооооо, гоУем гъдел как изпълзяват "росистите" (и аз не знам що ги наричат така) и пак почват да обиждат хората. :lol: Нека, нека... Никога не е късно да се изложиш повторно.

А Славиша, плахо, плахо нещо уж почна да променя с непускането на Белмондо, поставянето на Буш до Костов... Но има още много. Аз продължавам да смятам, че тези играчи имат качества. Почти всички. Дали имат желание е съвсем друга тема. И кога ще отнеме правото на Марияни да бие статични положения. Писна ми!

Много ще ме разочарова Стоянович, ако доведе шест-седем нови в паузата и започне "да гради". Всеки треньор, всеки ръководител в "Левски", като дойде и се смята за човека-слънце. Досущ като правителствата в България. Всякое отрича другото и почва "на чисто" с реформи. Следващите чистят на предишните и те така...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта