2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот sinfen14 » 02 авг 2018 03:50

Досега,никога не съм влизал в дискусия или спор с фен/фенове на друг отбор.Просто смятам,че с хора,които не са Левскари нямам какво да си кажа тук във форума на Левски.Нямам идея,кой/и са админи тук,но нещата не са добре.Предполагам,много хора са се отказали изобщо да ползват този форум,тъй като аз лично като фен на Левски,искам в темата за даден мач на моя отбор да си чета и коментирам с фенове на МОЯ отбор.Мнението на другите,просто не ме интересува.Не мога да разбера защо се разрешава фенове на долно и горно нанагорнище да избиват комплекси от това,че в техния форум пишат сумарно 5 човека...?!? И за финал засадата....

Изображение

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 02 авг 2018 10:12

rane написа:
Air_Smuggler_FU написа:
rane написа:
Air_Smuggler_FU написа:Ами ако тия две положения с Ботев и ЧМ в края не бяха влезли, тогава какво ?! :twisted:

.........

Къв Гомез бе, къв е тоя теляк ?? Само спъва и забавя играта на отбора - подадат му, той се завърти 2 пъти, побарва се, почесва се, докато нашите вече са тръгнали да получават в предни позиции, и накря....върне назад !

............
Гомез, както се върти, както е селяк, така се спъна, че и в 3 ни гола за тези 2 кръга имаше решаващ принос. 3 пъти се почеса в мачовете = 3 гола. Дай Боже повече такива, като него да има в Левски. Още 2-3 такива да имахме в отбора дето да се повъртят и почесат 1-2 пъти и ще почнем да громим съперниците. Но няма. Мариани изглежда е такъв, но явно ще му трябва време за адаптация! Вчера и той през първото полувреме даде 2 добре паса, но Костов и Обертан не ги отиграха по най-добрия начин.

А спецове и капацитети, като теб дал Бог. И тук, и на стадиона е пълно с "мозък"!


Теляк пич, теляк...не селяк, ти май...гузен негонен бяга, а ? :lol:

Теляка работи в обществената баня, ходи с мокър чаршаф около кръста, с дървени налъми с каишки от гумен маркуч, с увиснало шкембе, и с една и съща тривка и пластмасово тасче изтърква гърбовете на посетителите.... :lol: Разбира се, на входа се купуваше билетче за теляк.
Преди много години дядо ме заведе на баня в Толбухин, и гледката никога няма да я забравя.
Личи си, че няма да я забравиш гледката :lol: Кой знае, може и други незабравими преживявания да си имал с теляка от Добрич...пардон, Толбухин по твоему. Явно с дядо ти сте имали голяма мотивация за взимане-даване с този теляк. Може да ви е харесвало да ви плющи...с чаршафа :) Чак и билетче сте си купували.

Та след твоето лирично отклонение би ли споделил, какво отношение има теляка с Гомез? Да не ти се иска испанецът да те обслужи подобаващо, както го е правел онзи незабравим теляк от Добрич :mrgreen:


Да да...колко типично за булгаристански калъф...
Говорим за някакъв си ритнитопковец, но още на второто изречение селяндура почва да обижда на лична основа, говори за плющене и прочее. Тъп селски неук и полуграмотен чалгар ! :evil:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот rane » 02 авг 2018 11:09

Air_Smuggler_FU написа:
rane написа:
Air_Smuggler_FU написа:
rane написа:
Air_Smuggler_FU написа:Ами ако тия две положения с Ботев и ЧМ в края не бяха влезли, тогава какво ?! :twisted:

.........

Къв Гомез бе, къв е тоя теляк ?? Само спъва и забавя играта на отбора - подадат му, той се завърти 2 пъти, побарва се, почесва се, докато нашите вече са тръгнали да получават в предни позиции, и накря....върне назад !

............
Гомез, както се върти, както е селяк, така се спъна, че и в 3 ни гола за тези 2 кръга имаше решаващ принос. 3 пъти се почеса в мачовете = 3 гола. Дай Боже повече такива, като него да има в Левски. Още 2-3 такива да имахме в отбора дето да се повъртят и почесат 1-2 пъти и ще почнем да громим съперниците. Но няма. Мариани изглежда е такъв, но явно ще му трябва време за адаптация! Вчера и той през първото полувреме даде 2 добре паса, но Костов и Обертан не ги отиграха по най-добрия начин.

А спецове и капацитети, като теб дал Бог. И тук, и на стадиона е пълно с "мозък"!


Теляк пич, теляк...не селяк, ти май...гузен негонен бяга, а ? :lol:

Теляка работи в обществената баня, ходи с мокър чаршаф около кръста, с дървени налъми с каишки от гумен маркуч, с увиснало шкембе, и с една и съща тривка и пластмасово тасче изтърква гърбовете на посетителите.... :lol: Разбира се, на входа се купуваше билетче за теляк.
Преди много години дядо ме заведе на баня в Толбухин, и гледката никога няма да я забравя.
Личи си, че няма да я забравиш гледката :lol: Кой знае, може и други незабравими преживявания да си имал с теляка от Добрич...пардон, Толбухин по твоему. Явно с дядо ти сте имали голяма мотивация за взимане-даване с този теляк. Може да ви е харесвало да ви плющи...с чаршафа :) Чак и билетче сте си купували.

Та след твоето лирично отклонение би ли споделил, какво отношение има теляка с Гомез? Да не ти се иска испанецът да те обслужи подобаващо, както го е правел онзи незабравим теляк от Добрич :mrgreen:


Да да...колко типично за булгаристански калъф...
Говорим за някакъв си ритнитопковец, но още на второто изречение селяндура почва да обижда на лична основа, говори за плющене и прочее. Тъп селски неук и полуграмотен чалгар ! :evil:
Много добро описание си направи! Прочети първото твое мнение което съм цитирал. Виж си обидите, дето си нацвъкал :idea:

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот vvessel » 02 авг 2018 12:50

Абе още ли обсъждате тоя Гомез.
Ще кажа само, че за мен оплювания Гаджев беше поне два пъти по добър. С всичките си кусури.

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот Shisharko » 02 авг 2018 12:59

sinfen14 написа:Досега,никога не съм влизал в дискусия или спор с фен/фенове на друг отбор.Просто смятам,че с хора,които не са Левскари нямам какво да си кажа тук във форума на Левски.Нямам идея,кой/и са админи тук,но нещата не са добре.Предполагам,много хора са се отказали изобщо да ползват този форум,тъй като аз лично като фен на Левски,искам в темата за даден мач на моя отбор да си чета и коментирам с фенове на МОЯ отбор.Мнението на другите,просто не ме интересува.Не мога да разбера защо се разрешава фенове на долно и горно нанагорнище да избиват комплекси от това,че в техния форум пишат сумарно 5 човека...?!? И за финал засадата....

Изображение


Защото избиването на комплексите им във форума създава "сеир". Това води до повече съдържание, повече кликове, повече прекарано време във форума, по-добра статистика на посещаемост на сайта и повече печалба. Вярвай, има хора, които влизат тук само за да видят как са се сдърпали сини и оранжеви и да се посмеят на простотията.
А относно засадата - и на леля Гица, чистачката й е ясно, но щом коментаторчето на Дилема е казал - значи няма друго мнение! :oops:
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: 2 кръг / Левски (София) - Черно море (Варна) / 30.07 / 20:30 / 2:2 FT

Мнениеот wilge » 04 авг 2018 20:31

В момента гледам как Митов и неговия Септември си правят гаргара като гости с отбор който ни взе две точки на Герена. Гостите водят на Тича с 4:1 като освен с голове ги мачкат и с игра. Чудя се ние ли сме се сринали психически след италианското присъствие на Герена, последици от неправилно трениране или нещо друго витае на Виваком Арена. Не забравям, че морето надскочиха себе си миналия мач, но не неглижирам играта на Септември. Ако те бяха играли срещу Вадуц със сигурност щяха да вземат и двата мача. Я! РезИлтатът стана 5:1. Това което бе дадено на варненци миналия кръг бе отнето сега.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта