1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

sokoleto46
Мнения: 108
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот sokoleto46 » 22 юли 2018 13:30

Напълно съм съгласен с мненията за Гомес.Той е атакуващ халф за последния пас,какъвто беше Дарко Тасевски.Росната китка от Италия разбърка напълно отбора : направи Гомес дефанзивен халф,Прохазка игра като какъв ли не,за да запълва дупки,Кабрал беше пратен на дясното крило,а Обертан на лявото и други подобни изпълнения.Във всеки мач съставът беше различен с поне 3-4
разлики от предишния.Упоритият дядо си знаеше своето и продължи да ниже бисери на тактическата мисъл.Нашите играчи не се усмихваха,нали го забелязахте ? Излизаха на терена като гладиатори обречени на смърт.Никакво настроение.Поставете се на тяхно място: " Стария пак ме е забил на дясното крило да се мъча...А пък феновете и те ще ни подхванат...добре че заплатата е добра,но нещо и тя се бави..." На всичкото отгоре някакъв ухилен съдия ти свири измислени фалове, а противниковите играчи се чудят как да ти натрошат кокълчетата.
Дано новият треньор бъде ведър и позитивно настроен човек,да създава настроение за игра и да сплоти играчите ,не казвам състе-
зателите,защото това не е лека атлетика.Футболът е игра и хората,които участвуват са играчи или футболисти.
Само Левски завинаги !

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Player » 22 юли 2018 13:41

Нека да имаме треньор , който да промени схемата и да сложи всеки на точното му място, пък тогава да се коментира, кой става и кой не. Има само един който е на позицията си и не става и чеп за зеле - Митрев. Само той за мен в момента, няма място в отбора. Нормално е някой да няма желание, ако не играе там където може най-добре. Футболът е игра и като такава забавлението е смисълът. Важното е да се забавлява играещия, а не да се чувства прецакан и да няма желание.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 13:52

Player написа:Нека да имаме треньор , който да промени схемата и да сложи всеки на точното му място, пък тогава да се коментира, кой става и кой не. Има само един който е на позицията си и не става и чеп за зеле - Митрев. Само той за мен в момента, няма място в отбора. Нормално е някой да няма желание, ако не играе там където може най-добре. Футболът е игра и като такава забавлението е смисълът. Важното е да се забавлява играещия, а не да се чувства прецакан и да няма желание.

100 про съгласен. Ако може да се каже нещо в защита на Митрев... явно е, че му е слабо пипето. Нали знаеш как има хора, които в напечена ситуация или при грешка се хващат в ръце и се оправят. Божката не е от тях. Момчето прави грешка, хули, псувни, то почва повече да греши, още повече хули, обиди и той ептен се омотва. А трябва да е перде. Повечето вратари са яко смахнати и пердета (само смахнат може да е човек, който се хвърля в краката на 90 килограма мускулна маса, която тича право към теб). Божката попадна под изключителен стрес. Лично за мен, откакто каза онази реплика за Йорга, много ми падна в очите като човек. Иначе като вратар, има и по-лоши вратари. Но с такава лабилна психика... Според мен, след престоя му в "Левски", задължително трябва няколко сеанса с психолог. Донякъде ми е жал за момчето. Тоест, доста.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 14:24

balef написа:Головата атака почна именно от Гомес ...... На него мястото му е зад централния нападател да играее !

Айде сега... "Головата атака"... Между Гомес и гола имаше 100 отигравания... А топката попадна в Гомес от Белаид. Може би от него тръгна "головата атака"?

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот sinfen14 » 22 юли 2018 14:27

Не знам защо никой не отбелязва изключителното интервю на Киров след мача!Браво за мъжеството.Определено това е най-нормалния треньор в ППЛ от българите.Излезе и каза нещата как стоят.Само по този начин може да се оправи българския футбол.Да се кажат и анализират проблемите и да се работи с тях.Омръзнало ми е от пияндурници и селяндури,които знаят просто да си стоят на хранилката.Ако Илиан Илиев беше в неговата позиция снощи,щяхме да слушаме само за засадата(така и не стана ясно има ли,няма ли).

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 14:44

sinfen14 написа:Ако Илиан Илиев беше в неговата позиция снощи,щяхме да слушаме само за засадата(така и не стана ясно има ли,няма ли).

На мръкалници като Илиев им трябва по един като оня дежурен съдия, дето му каза:
"Стига си ми опявал, че ще ти хакна една глава!"
То тяхното не се издържа... :mrgreen:

SANSIRO7
Мнения: 2222
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот SANSIRO7 » 22 юли 2018 14:50

Тоя Ботев изведнъж стана-баси слабия Ботев, а онзи Вадуц стана-много силен. Царе на крайностите. Ботев като домакини са ни традиционно трудни. Вчера момчвтата се раздадоха. Вярно слабости като играчи и отигравания много, но живец имаше.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 15:15

Ботев бяха "традиционно силни", когато бяха с Ж.Паоло, Бризола, Косоко... Сега са едно нищо. Средна линия: Балтанов, Серкан, Афонсо... Майтап ли си правите??? :mrgreen:
Ако Мартин не беше сбъркал при втория гол, а Буш беше вкарал дузпата сега нямаше да говорят колко "силни" са Вадуц.
Не ги обвинявам, защото се нагледах на вратарски грешки и изтървани дузпи на световното. Просто констатирам.
Последна промяна от blue avalanche на 22 юли 2018 15:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот W84me » 22 юли 2018 15:33

blue avalanche написа:Ботев бяха "традиционно силни", когато бяха с Ж.Паоло, Бризола, Косоко... Сега са едно нищо. Средна линия: Балтанов, Серкан, Афонсо... Майтап ли си правите??? :mrgreen:
Ако мартин не беше сбъркал при втория гол, а Буш беше вкарал дузпата сега нямаше да говорят колко "силни" са Вадуц.
Не ги обвинявам, защото се нагледах на вратарски грешки и изтървани дузпи на световното. Просто констатирам.

Виж им и централните защитници, бекове - Филип Филипов и Данчо Минев, който е на 40 години.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 16:02

sinfen14 написа:Не знам защо никой не отбелязва изключителното интервю на Киров след мача!Браво за мъжеството.Определено това е най-нормалния треньор в ППЛ от българите.Излезе и каза нещата как стоят.Само по този начин може да се оправи българския футбол.Да се кажат и анализират проблемите и да се работи с тях.Омръзнало ми е от пияндурници и селяндури,които знаят просто да си стоят на хранилката.Ако Илиан Илиев беше в неговата позиция снощи,щяхме да слушаме само за засадата(така и не стана ясно има ли,няма ли).


Да де, ама сега ще ходи да се подписва на борсата. Иначе, абсолютно мъжка постъпка. Едно браво и от мен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта