1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 07:49

popokutepetel написа:
Аз продължавам да си седя зад мнението, че на този етап спешна нужда и бързо назначаване на треньор нямаме. Тандема Тошко Симов и Георги Тодоров може да даде изключително много на този отбор. От пролетта много пъти съм го казвал, този отбор има сериозен потенциал, но Роси по някакъв начин сковаваше отбора. Резултатите от неговата работа ще се видят и ще са позитивни при следващ треньор, който би дал достатъчна свобода на играчите. В този състав към момента мисля, че Левски има само един проблем - липсата на изявен качествен централен нападател голаджия. Друг е въпроса, че необходимите качества като показатели за това имат и Ривалдиньо и Илия Димитров. Друг въпрос е, че единия е перманентно контузен и не е показал какво може, а втория те първа ще му се наложи да се доказва.

Ами, аз заради това говорих за Стойчо или Яската. Примерно за година. Да се успокоят нещата от мини-ерата Роси, да... просто да поиграят заедно, след което да се направи ъпгрейд, който ще се случи естествено. Аз също съм на мнение, че имаме много добър отбор като единици. Просто при Роси съм ги видял веднъж да играят като отбор - баража - тогава показаха своя истинския потенциал. И първият мач с Лудогорец, където, ако им бяха дали червен картон и дузпа в началото на първото полудреме, отиваха на разлика. Относно попълнения... смятам, че е добре просто да се запази това ядро, което беше разбутано леко (поради липсата на Васко, Роман и Тони). Що се отнася до по-добри... Виж сега, винаги може по-високо, по-нагоре. Може така да купуват и продават играчи до безкрай, но така наливаме от пусто в празно. Помисли за отбора на Стойчо и Гонзо. Като единици, онзи отбор отстъпва във всяка една линия - освен вратарския пост - от този отбор, но онзи отбор, ако и да беше такъв беше няколко кръга убедително на върха с победа над Лудогорец - нещо, което този не е направил. Не всичко е визитка и индивидуално качество - футболът е колективен спорт. Няма ли колектив, няма резултати.

И още нещо, нали знаете, че трябва да се мисли позитивно... Представете си, ако Спас се беше запънал да маха Роси, какво щеше да е сега? Иначе, много се надявам на Славиша, но подобно и на Роси нямам мнение и сигурно месеци няма да имам...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 07:55

Надявам се да върнат Васко и Тони. И това за Тони е фейк. И има приказки вече кой го е пуснал този фейк. И как се е разпространил нарочно. На Герена змиите никога не спят.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот csimoen2 » 23 юли 2018 09:46

W84me написа:
koisa написа:
W84me написа:А не, Ралке, убили сме ги, утрепали, играли сме невероятно, откакто тоя дявол - Роси напусне, ще газим всичко :mrgreen:

Не, бре, ще им целуваме ****** след резили с Вадуци и Витоши... Тоя Роси яко ви е облъчил някои хора!

Мен никой не ме е облъчил, просто не мога да си изкривя душата и да кажа, че снощи сме играли повече от 50 минути или победата ни не е абсолютно късметлийска, срещу този разбит Ботев.


Пичага, при Роси този мач го губихме, просто защото щяхме да стоим поне 30-40 м назад, да приемем играта в половината, да играем бавно, настрани и т.н... Ако пък си си мислел, че при италианеца сме щяли да гоним победата накрая - жестоко се лъжеш, за него Х е перфектен резултат...

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот csimoen2 » 23 юли 2018 09:49

metodito написа:Вчера пресирахме "Ботев" още на два метра от наказателното им поле. Смятам, че ако вместо Гомес и Белмонт и Кабрал, играеха Нашименто, Паулиньо и Тиам, и ако на тях им вардеше другия вратар ги качвахме на разлика. Нищо общо от сивата игра преди. Да имаше ги на моменти - в началото на мача пасовете встрани и назад, но бързо се събрахме. Що се отнася до тактиката на "Белия", тя сигурно щеше да сработи при предишния ни треньор и мача свършваше 0-0 или минимална победа за "Ботев". Така мисля аз.


Съгласен този път с теб!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот mikata » 23 юли 2018 10:10

Първото полувреме беше много добро,ако имахме нападател резултата трябваше да е 0-2
Такава преса не помня още от времето на Г.Василев при Лафчис :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 23 юли 2018 11:05

sokoleto46 написа:Напълно съм съгласен с мненията за Гомес.Той е атакуващ халф за последния пас,какъвто беше Дарко Тасевски.Росната китка от Италия разбърка напълно отбора : направи Гомес дефанзивен халф, Прохазка игра като какъв ли не, за да запълва дупки, Кабрал беше пратен на дясното крило, а Обертан на лявото и други подобни изпълнения. Във всеки мач съставът беше различен с поне 3-4 разлики от предишния.

Дано новият треньор бъде ведър и позитивно настроен човек, да създава настроение за игра и да сплоти играчите, не казвам състе-
зателите, защото това не е лека атлетика. Футболът е игра и хората, които участвуват са играчи или футболисти.
Само Левски завинаги !


Абсолютно вярно, подкрепям на 100% ! Твърдоглавия италианец си имаше някакви негови си идеи, които обаче не пасваха нито на играта ни, нито на футболистите ни, нито на публиката. Накрая вече имах чувството, че нарочно ги слага точно там, където те не искат да играят, ей тък, на пук на всички..... Отделно от години ни гони някакъв страшен карък, не може да изпускаш толкова положения за един мач и накрая да загубиш или да направиш Х.
Спомнете си на световното какви голове се вкараха - без подготовка, с едно докосване, от 40 метра, от ждроп....ако същите ги накараш 1000 пъти да повторят някои удари, няма да повторят нито веднъж. Ами гола на Емо Костадинов в последната минута на французите ?!
Верно, ония футболисти са други, но и спортно щастие си трябва.
И още нещо - обърнахте ли внимание как заместниците прегръщаха футболистите при смените и как им говореха. И ония се хвърляха като лъвове. Така се прави, така момчето усеща, че е значим, въпреки и резерва, че му имаш вяра и разчиташ на него.

П.П. - Нещо хич нямам доверие на новия треньор, поредната хитра сръбска лисица, макар и уж словенец....Все едно и Спас Русев прави всичко на обратно и на пук на всички. Имаше далеч по-добри опции. Дано не съм прав !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 11:38

И още нещо - обърнахте ли внимание как заместниците прегръщаха футболистите при смените и как им говореха. И ония се хвърляха като лъвове. Така се прави, така момчето усеща, че е значим, въпреки и резерва, че му имаш вяра и разчиташ на него.


Не знам точно кой от легендите ни, по-възрастен човек - един от многото "физкултурници", както биха го определили "истинските левскари" - говори пред няколко месеца пред Канал 3 за нещо, което липсва много днес и винаги е присъствало обаче досега. Той го нарече "фамилност". Имаше предвид това, че всички в клуба да са като едно семейство. Една задружност. Която наистина липсва. Последно такова нещо го имаше според мен при Мъри и Наско, когато отбор, треньори, помощници, всички бяха много задружни, сплотени.

За новия треньор... не знам. Аз се радвам, че Тошко Симов влиза в екипа му. Така и да стане гаф, ще имаме готов вариант винаги, а и Славиша... визитката му впечатлява (три титли в две различни държави си е за уважение) и Тошко може да попие допълнително опит от специалист като него.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Stailio » 23 юли 2018 18:28

metodito написа:
popokutepetel написа:
Аз продължавам да си седя зад мнението, че на този етап спешна нужда и бързо назначаване на треньор нямаме. Тандема Тошко Симов и Георги Тодоров може да даде изключително много на този отбор. От пролетта много пъти съм го казвал, този отбор има сериозен потенциал, но Роси по някакъв начин сковаваше отбора. Резултатите от неговата работа ще се видят и ще са позитивни при следващ треньор, който би дал достатъчна свобода на играчите. В този състав към момента мисля, че Левски има само един проблем - липсата на изявен качествен централен нападател голаджия. Друг е въпроса, че необходимите качества като показатели за това имат и Ривалдиньо и Илия Димитров. Друг въпрос е, че единия е перманентно контузен и не е показал какво може, а втория те първа ще му се наложи да се доказва.

Ами, аз заради това говорих за Стойчо или Яската. Примерно за година. Да се успокоят нещата от мини-ерата Роси, да... просто да поиграят заедно, след което да се направи ъпгрейд, който ще се случи естествено. Аз също съм на мнение, че имаме много добър отбор като единици. Просто при Роси съм ги видял веднъж да играят като отбор - баража - тогава показаха своя истинския потенциал. И първият мач с Лудогорец, където, ако им бяха дали червен картон и дузпа в началото на първото полудреме, отиваха на разлика. Относно попълнения... смятам, че е добре просто да се запази това ядро, което беше разбутано леко (поради липсата на Васко, Роман и Тони). Що се отнася до по-добри... Виж сега, винаги може по-високо, по-нагоре. Може така да купуват и продават играчи до безкрай, но така наливаме от пусто в празно. Помисли за отбора на Стойчо и Гонзо. Като единици, онзи отбор отстъпва във всяка една линия - освен вратарския пост - от този отбор, но онзи отбор, ако и да беше такъв беше няколко кръга убедително на върха с победа над Лудогорец - нещо, което този не е направил. Не всичко е визитка и индивидуално качество - футболът е колективен спорт. Няма ли колектив, няма резултати.

И още нещо, нали знаете, че трябва да се мисли позитивно... Представете си, ако Спас се беше запънал да маха Роси, какво щеше да е сега? Иначе, много се надявам на Славиша, но подобно и на Роси нямам мнение и сигурно месеци няма да имам...


Разултатите ще се видят при следващ треньор, но трябва и треньора да надгради - иначе следва спад и то доста голям.

ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 18:33

Stailio написа:
ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!


Кой това? Йорга :? ?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот popokutepetel » 23 юли 2018 18:44

metodito написа:
popokutepetel написа:
Аз продължавам да си седя зад мнението, че на този етап спешна нужда и бързо назначаване на треньор нямаме. Тандема Тошко Симов и Георги Тодоров може да даде изключително много на този отбор. От пролетта много пъти съм го казвал, този отбор има сериозен потенциал, но Роси по някакъв начин сковаваше отбора. Резултатите от неговата работа ще се видят и ще са позитивни при следващ треньор, който би дал достатъчна свобода на играчите. В този състав към момента мисля, че Левски има само един проблем - липсата на изявен качествен централен нападател голаджия. Друг е въпроса, че необходимите качества като показатели за това имат и Ривалдиньо и Илия Димитров. Друг въпрос е, че единия е перманентно контузен и не е показал какво може, а втория те първа ще му се наложи да се доказва.

Ами, аз заради това говорих за Стойчо или Яската. Примерно за година. Да се успокоят нещата от мини-ерата Роси, да... просто да поиграят заедно, след което да се направи ъпгрейд, който ще се случи естествено. Аз също съм на мнение, че имаме много добър отбор като единици. Просто при Роси съм ги видял веднъж да играят като отбор - баража - тогава показаха своя истинския потенциал. И първият мач с Лудогорец, където, ако им бяха дали червен картон и дузпа в началото на първото полудреме, отиваха на разлика. Относно попълнения... смятам, че е добре просто да се запази това ядро, което беше разбутано леко (поради липсата на Васко, Роман и Тони). Що се отнася до по-добри... Виж сега, винаги може по-високо, по-нагоре. Може така да купуват и продават играчи до безкрай, но така наливаме от пусто в празно. Помисли за отбора на Стойчо и Гонзо. Като единици, онзи отбор отстъпва във всяка една линия - освен вратарския пост - от този отбор, но онзи отбор, ако и да беше такъв беше няколко кръга убедително на върха с победа над Лудогорец - нещо, което този не е направил. Не всичко е визитка и индивидуално качество - футболът е колективен спорт. Няма ли колектив, няма резултати.

И още нещо, нали знаете, че трябва да се мисли позитивно... Представете си, ако Спас се беше запънал да маха Роси, какво щеше да е сега? Иначе, много се надявам на Славиша, но подобно и на Роси нямам мнение и сигурно месеци няма да имам...


E то за някой, който още не е дошъл какво мнение може да имаш? Ставал е шампион и то в различни страни което показва амбиции и манталитет на победител. Това добре. Останалото ще го видим с времето.
Това, което не ми харесва в момента е семплата селекция и липсата на скамейка. А ако имаш шампионски амбиции това е изключително важно защото няма как 11, айде 14 човека да ти изкарат сезона и то без спадове във формата, да не говорим за евентуални контузии и наказания.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта