1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Stailio » 23 юли 2018 19:40

metodito написа:
Stailio написа:
ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!


Кой това? Йорга :? ?


А кой друг?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 19:45

Изображение

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот vvessel » 23 юли 2018 21:26

csimoen2 написа:
W84me написа:
koisa написа:
W84me написа:А не, Ралке, убили сме ги, утрепали, играли сме невероятно, откакто тоя дявол - Роси напусне, ще газим всичко :mrgreen:

Не, бре, ще им целуваме ****** след резили с Вадуци и Витоши... Тоя Роси яко ви е облъчил някои хора!

Мен никой не ме е облъчил, просто не мога да си изкривя душата и да кажа, че снощи сме играли повече от 50 минути или победата ни не е абсолютно късметлийска, срещу този разбит Ботев.


Пичага, при Роси този мач го губихме, просто защото щяхме да стоим поне 30-40 м назад, да приемем играта в половината, да играем бавно, настрани и т.н... Ако пък си си мислел, че при италианеца сме щяли да гоним победата накрая - жестоко се лъжеш, за него Х е перфектен резултат...

Абе много бързо "забравихте" как точно с Роси обърнахме точно Ботев с 3:2. И бяхме с доста орязан състав пак.
Това демонизиране на Роси от някои е прекалено. Както и с Митов преди години.

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот SANSIRO7 » 23 юли 2018 21:41

Бетер Милан станахме. Там още реват за Монтела разни любители на безумния футбол.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот blue avalanche » 23 юли 2018 21:45

SANSIRO7 написа:Бетер Милан станахме. Там още реват за Монтела разни любители на безумния футбол.

Те и от физкултурника Гатузо ще реват. Съвсем скоро. Както и от Индзаги преди време. Сульо и Пульо се упражняват в Милан...

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот levskarcheto96 » 23 юли 2018 22:41

Stailio написа:
ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!


Крайно малоумно мнение... Това е най-добрият ни вратар за последните 10 години.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 23 юли 2018 22:46

SANSIRO7 написа:Бетер Милан станахме. Там още реват за Монтела разни любители на безумния футбол.

Чак пък такива камикадзета да има? :?

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Unforgiven_M » 24 юли 2018 22:07

levskarcheto96 написа:
Stailio написа:
ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!


Крайно малоумно мнение... Това е най-добрият ни вратар за последните 10 години.


Малоумно мнението не е! Припомни си "успехите" на отбора през последните 10 години! Припомни ми ги и на мен, че съм ги позабравил! Ако си 96-ти набор е ясно - ти наистина голям и силен Левски не си виждал в живота си и просто нямаш база за сравнение :)
Тук последните вече доста години, всяка година аха почнала и я отписваме и чакаме следващата. Ама с посредствени играчи имаме посредствени резултати.
Левски винаги е имал добри вратари, най-добрите в България, но сегашните са пълни ливади!

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот levskarcheto96 » 24 юли 2018 22:52

Unforgiven_M написа:
levskarcheto96 написа:
Stailio написа:
ПП. Този сръбски вратар-измекяр... пълна помия. Средна класа - за Локо Сф идеален, за Левски никога няма да бъде. Гошо Петков е на светлинни години преди него. Само като си спомня как се метна като риба на сухо при гола на Гарата в София, та чак си го и взехме след това. Та докато лижеше лилавия шал, почна и синия след това. От такива измекяри-курви по добре далеч!!!


Крайно малоумно мнение... Това е най-добрият ни вратар за последните 10 години.


Малоумно мнението не е! Припомни си "успехите" на отбора през последните 10 години! Припомни ми ги и на мен, че съм ги позабравил! Ако си 96-ти набор е ясно - ти наистина голям и силен Левски не си виждал в живота си и просто нямаш база за сравнение :)
Тук последните вече доста години, всяка година аха почнала и я отписваме и чакаме следващата. Ама с посредствени играчи имаме посредствени резултати.
Левски винаги е имал добри вратари, най-добрите в България, но сегашните са пълни ливади!


Аз му говоря за последните 10 години, той ме върна в 90-те. Посочи ми един вратар от периода 2009-2018, който да е по-добър от Йоргачевич. И да, голям и силен Левски не съм виждал досега, няма и да видя скоро. Даже не помня и последната ни титла. Гледам сериозно футбол от 2009 есента.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта