1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот koisa » 22 юли 2018 11:42

ralka_levskarka написа:Вчера още при излизането на състава се изсипаха един куп глупости, оплюха всички играчи хубаво, а накрая с тях се радваха същите хора - лицемерие.

Хора всякакви... Мен ме погнуси друго накрая. Когато играчите си даваха фланелките на децата, а някакви като цигани се опитва да ги вземат от ръцете на играчите. А, бе толкова ли не може да си купиш фланелка, остави децата да се радват. Мен ме хвана срам, а тях не знам!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 11:47

wilge написа:
metodito написа:
specter написа:Обертан изглеждаше безкрайно щастлив от смяната на Роси обаче... :mrgreen:


Почти всички тук сме много щастливи от смяната.


Не бива да изпадаме в еуфория след снощната победа. Ние играем трудно срещу този съперник. Но трябва да отдедем заслуженото на момчетата. Във всички видимо се усещаше промяна в настроението и нагласата за игра. Единствено Жорди Гомес се отчете със същото неадекватно поведение каквото демонстрираше и до сега. Този човек от началото на престоя си в България се държи така, сякаш насила е докаран тук. Ако приема престоя си в нашата страна като наказание, по добре да си върви. А може би са го подлъгали с обещания, които в последствие на са изпълнили. Тогава да разтрогне по вина на клуба, ако се отнася до клаузи в договора, или да си хване пътя към място където смята че няма да бъде лъган, ако става въпрос до устни уговорки. Но не бива да бъде търпян повече. С това си поведение той е по- скоро вреден за отбора. Наблюдавах снощи как Илия Димитров се радваше на гола, как Обертан, Горанов и другите го поздравяваха и се кефеха. Или вижте как Костов щеше да се изяде от мъка, че пропусна. После си пуснете си видео след гол или фрапантен проуск на Гомес. Реакцията му е една и съща. Не му пука.


Относно Гомес... аз съм на малко по-различно мнение. Според мен той трябва да играе на мястото на Мариани. Може би оттам идват всички тези неща, които споменаваш. При Роси, сякаш всички бяха дръпнати с една идея по-назад. И ако това вършеше работа с Лудогорец, то с Витоша и Славия е недопустимо да играеш така. Той също трябва и да е щатния изпълнител на статични положения. И с Вадуц и вчера Мариани ми скъса нервите. Да не забравяме, че е и на 33.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юли 2018 12:01

Гомез нали уж се води, че трябва да играе зад нападателя, а той е пред защитата в ролята на разбивач. Затова има и толкова жълти картони. Може би това не му е кеф.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот W84me » 22 юли 2018 12:03

metodito написа:Вчера пресирахме "Ботев" още на два метра от наказателното им поле. Смятам, че ако вместо Гомес и Белмонт и Кабрал, играеха Нашименто, Паулиньо и Тиам, и ако на тях им вардеше другия вратар ги качвахме на разлика. Нищо общо от сивата игра преди. Да имаше ги на моменти - в началото на мача пасовете встрани и назад, но бързо се събрахме. Що се отнася до тактиката на "Белия", тя сигурно щеше да сработи при предишния ни треньор и мача свършваше 0-0 или минимална победа за "Ботев". Така мисля аз.

Че ако бяхме играли с изброените от теб срещу Вадуц, щяхме да ги бием с 5:0. Ама не играхме. Гомез върши много работа. Вижда се, че когато тръгне напред нещата му се получават и действа много по-бързо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот koisa » 22 юли 2018 12:07

Гомес в малко пъти когато игра атакуващ халф направи най-добрите си мачове за Левски. Като тези с тирето за купата и мача с Берое 0:4. Там му е мястото и дано новия треньор се сети...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Elliah » 22 юли 2018 12:32

koisa написа:Гомес в малко пъти когато игра атакуващ халф направи най-добрите си мачове за Левски. Като тези с тирето за купата и мача с Берое 0:4. Там му е мястото и дано новия треньор се сети...

Добре,че тук там се намира някой дето да вижда картинката обективно...
Гомес 90% от мачовете играе по неволя дефанзивен или полудефанзивен. Да умира от радост ли? Ако 2-3 мача замества или нещо такова ОК, ама 1 година...Въпреки това, човека се справя колкото може. За миналия сезон е отнел най-много топки в средата на терена и е дал най-много точни пасове,а има и голове и асистенции (повече от другите ни халфове). Ама нашия фен си е лаладжия. Не се ли тръшка след пропуск и не си ли сваля фанелката след гол, значи не става. То е псуване,крясъци,драми...А откъде тръгна головата атака снощи? Пак от него :)

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот phd » 22 юли 2018 12:38

koisa написа:
"Тодор Симов се опита да ни каже да се забавляваме, липсваше ни тази наслада, тази забава. Той ни я върна, даде ни свобода, и видяхте, че Ботев нямаше положение пред нашата врата", добави Обертан.


Това би трябвало да подскаже на фен зона Роси, какво е било положението... Ама, как да е... То смисъл да се обяснява няма! :oops:


Аз пък мисля, че всички сме на едно мнение, но на повечето им се иска да намерят виновен. Роси, селекцията, Русев, Белмонт, бабата на Полачек или прокобата. Затова и се сее това разделение - от нас си. Още на полусезона го писах - от Роси се иска само да научи английски и да влезе под кожата на играчите, да може да ги мотивира. Не го направи, реши, че само той е прав и погуби една много важна година за нас. Вчера Томислав изведнъж се сети, че нямало комуникация между него и отбора... Ами да, това е навярно ЕДИНСТВЕНИЯ проблем на Роси. Проблемът е, че част от феновете отричат треньорските му качества, а другата част отричат липсата на спойка между треньор и отбор. Намирам това за малоумно. Кому е нужно? На кого помагате с това? Съжалявам, но за мен то е същото като мятането на бомби и седалки и издигането на свастики - голяма помощ, голяма любов.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот sinfen14 » 22 юли 2018 13:01

Във футбола психологията играе изключителна важна роля.Точно това са направили Симов и Тодоров за два дена - играйте освободено и се забавлявайте.Перфектна тактика като за 1 мач.Пускаш същия титулярен състав от предния треньор,но просто им даваш свобода.За повече обаче си трябва треньор.Това беше един мач.Да не говорим,че треньорите тотално се объркаха и избързаха със смените.
Полачек дава изключително спокойствие на защитата.Да,личи си,че е нов играч.Трябва му време за адаптация и напасване към защитата.Да се стиковат,както се казва.НО вчера защитата знаеше,че на вратата е човек,който няма психически проблеми и нещата станаха.Перфектен мач на целия ни дефанс.Белаид изигра страхотен мач.Отбелязвам го него,тъй като другите трима си ги знаем,че могат. 8-) Белмонт изигра най-силния си мач за Левски.Усети се липсата в средата,след като излезе.Но пък и курвата Тодоров,така хубаво ни нашари... :evil:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот blue avalanche » 22 юли 2018 13:11

В мачовете с Вадуц и вчера с Ботев Гомес демонстрира някаква апатия!!! Другите поне се опитваха да тичат, да пресират, да бият Вадуц... При него - едно безразличие!
Някой тук апелира Гомес да бъдел щатен изпълнител на статичните, щото Мариани му бил скъсал нервите...
Ами, че Гомес СИ Е щатен изпълнител!!! И точно в мачовете с Вадуц и Ботев неговите корнери и фалове бяха пълна НУЛА!!!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот balef » 22 юли 2018 13:20

Головата атака почна именно от Гомес ...... На него мястото му е зад централния нападател да играее !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта