1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 14:55

Ако не играят Кабрал, Белмонт, Митрев, Полачек, Белаид и Буш - 2-3, 2-2, в краен случай 3-2. Ако играят поне двама от изброените - 3-4:0/1

А Нашименто ще играе ли? И Нашименто и Гомес трябва да са част от офанзивния вал, и се надявам Тодоров да го е видял.
Последна промяна от metodito на 20 юли 2018 14:58, променено общо 1 път.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот helic » 20 юли 2018 14:57

Serafim написа:
helic написа:
Player написа:С какво Илия е впечатлил или доказал, че някои го искат за титуляр? Аз лично не се сещам за абсолютно нищо. И не мисля, че нападателят на Левски, трябва да е всеки който може да тича.

нападателя на Левски трябва да е човек с 15 гола на сезон като минимум.
Ама след Дембеле в прословутия му сезон аз лично не си спомням изобщо да сме имали някой, дето с чиста съвест да го нарека нападател.
Може би само тоя Сьорд Арс, който беше куче отвсякъде.
Останалите след Арс даже и неща да се опитвам да си ги спомня, щом с нищо не са влезли в съзнанието ми


Такива нападатели имаше, че... Диаби, дето вкара един гол на Славия и то беше май нещо много комично... Паднал и с глава или нещо такова. Един дойде , аха да подпише, болен от хепатит... Жоао Силва изглеждаше страшно нескопосан, но вкара един в 90-та минута на умрялата чорба и долу-горе това беше. Наско Курдов, дето топката го хапеше. Великото дуо Генков-Макриев. Единия бавен, като трамвай, другия неориентиран до безкрай. Колективно неразличимо слаби. Един поляк Гикиевич, дето игра един мач, напсува Стоев на тренировка и го изгониха. Китамбала се запомни с някакви страшно неточни удари. Да не забравяме и Божигол, дето поне вкара няколко гола и се закле във вярност на Левски.

да, вземам си бележка, другия дето може да се пише в графата нападател е Божинката. Макар че докато беше в Левски бе в потресающа форма, все пак някой и друг гол вкара. Гореизброените................., шапка ти свалям, че си си играл да ги помниш :)

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот helic » 20 юли 2018 15:00

metodito написа:Ако не играят Кабрал, Белмонт, Митрев, Полачек, Белаид и Буш - 2-3, 2-2, в краен случай 3-2. Ако играят поне двама от изброените - 3-4:0/1

Белаид и Буш няма да играят, можеш да се успокоиш :)
един измежду Полачек и Митрев все ще играе, тука няма да ти се отвори парашута
при контузен Паулиньо, кого да пуснат на мястото на Кабрал - Стаси? Между другото Кабрал направи нелош мач във вторник. Дори имаше някакъв живец в него.
При отсъствието на д-р Тиам и Нашименто, кого предлагаш да пуснат вместо Белмонт? Мен или теб :)

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот Serafim » 20 юли 2018 15:02

Найденов да пускат, щото няма как да е по-зле от тоя Белмонт. Паулиньо тренира с отбора, може и да играе.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 15:03

Нашименто сигурно ли е, че няма да играе? Иначе Найденов си е вътрешен халф.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот helic » 20 юли 2018 15:06

Serafim написа:Найденов да пускат, щото няма как да е по-зле от тоя Белмонт. Паулиньо тренира с отбора, може и да играе.

според мен не бива да се избързва с пускането в игра, ама Гошето Т. и останалите от съвета на старейшините може и друго да решат.
А някаква информация за д-р Хали, той колко време ще отсъства от терените

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот terata » 20 юли 2018 15:14

TristaNNN написа:Аз безрезервно вярвам на мненията на колегите, че отборът е бил задушен при Роси, като не е успял да покаже пълния си потенциал, затова сега смело прогнозирам победа с минимум 10-1 за нас. Момчетата ще играят със самочувствие, с усмивки, леко и пъргаво, като млади хореиграчки в шопски фолклорен ансамбъл, а атаките пред жълтата врата ще се нижат една след друга.

+1
Всичко вече си дойде на мястото. Талянското менте вече го няма и вече почваме да мачкаме. Връщаме се пак към старите навици. Някои гледам се чудят какви са тия гамбийци на проби. Ми дали едно временно треньорче, примерно само казвам, не е отишло при шефа си с думите - Абе, началство, играчи няма бе. Дай тук имам едно познато мениджърче, мноо мой човек, дет менажира тука едни младички гамбийчета дай да ги пробваме, а? Ама примерно само казвам де.
Днес е добре и да прочетете интервюто на Кокалеску. Вече бил отдавна далече от клуба за да коментирал каквото и да е. Странна метаморфоза предвид факта че до оня ден коментираше и даваше акъл. Но нищо. Целта е изпълнена. Ментето е вън и очаквам вече да мачкаме. Тъй както и Тристан спомена, всички досега твърдяхме че в треньора е бил проблема, който ограничавам нашите звезди. Така че очаквам, вече да разгърнат неземния си потенциал и да мачкат наред. Прогноза 11-1 за Левски.

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот comorad » 20 юли 2018 15:15

И аз искам да видя Найденов в средата на терена. Това му е позицията, не десен бек. Може и с Юруков да се пробва.
Създаваме играчи не ги пускаме, защото не ставали, ами и Белмонт не става ама играе.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот ЕМИЛ » 20 юли 2018 15:32

W84me написа:Паулиньо изведнъж се възстановил?! Случаеност?!

Не

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12282
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 1 кръг / Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 21.07 / 20:45

Мнениеот TristaNNN » 20 юли 2018 15:33

Абе, най-добре е на вратата да застане младият Иванов, пред него да видим Дидо Иванов (нищо, че може да не е готов след медицинските процедури, ама той е левскар по душа, наше момче е, и изобщо не му пука, че може да е невъзстановен и една нова контузия съвсем да приключи кариерата му на футболист), а до него 17 годишния Юруков, който се представи отлично срещу колоса Септември в лятната контрола, като с брилянтните си намеси дори накара мегазвездата Будинов да обмисля пенсионирането си. Изборът за бекчетата ще го оставя изцяло в ръцете на треньорите или форумните селекционери. Пред тях Юруков и Найденов да връзват играта. Според мен и двамата имат потенциала на Кривия, Бардон, Боримиров и Тасевски в едно, нещо като супервойникът на бъдещето. Сетне, по крилата може да вършеят Станислав Иванов и Алекс Боримиров, като при това положение е задължително треньорът на Ботев да вкара и някой чакръкчия в щаба си, понеже ще се чупят жълти кръстове и прешлени. Атаката да се води обезателно от Илия Димитров, който, по мое скромно мнение, има потенциала да надмине дори Наско Сираков по голове в Левски, а партньор от по-задна позиция може да е Гривата, или Кабов, а защо пък да не пробваме и Сонер Полат, примерно.
Вън ментетата от Левски! Оооооо, Леееееевски, свобооооодееен!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 80 госта