Това ли е новият треньор на Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот Daniel Levski » 20 юли 2018 16:34

Georgpetrov написа:Писна ми от псевдо фенове!Като съберете пари и започнете да издържате "Левски"тогава с мненията кой да е треньор!Що за наглост на полуграмотни хора голяма част от тях зависими да се изживяват като съдници?!Не ви ли прави впечанление Празноглавци ,че тази масирана медийна атака е подготвена и само се чака сгодния момент и за бъде разръфан "Левски" и част от вас волно или неволно са участници в постановката!Ето още не се знае кой ще е треньора и вече има брожение срещу него?!Тъпи и празноглави момчета не падайте до нивото на оранжевите припознавачи и останалите соросоидни изчадия,вие сте наследствени ЛЕВСКАРИ!
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ ! ;)

Много правилно. Браво !

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот gihuelo » 20 юли 2018 17:44

fakhir написа:
teerr написа:Колеги,без майтап питам,ко прайм ката си тръгни чичо Спас?!


Вальо Златев и Лукойл още от септември миналата година /когато направиха на Герена, Лукойл - Детска ШЛ/ издържат отбора, ако не сте наясно. Пари от Виваком в клуба не са влизали от пролетта на 2017-та! Златев трябваше да влезе още напролет официално в клуба, като генералната "репетиция" беше баскетболният проект на Тити, но проблем се оказа маркетинговия договор с Виваком. Като изтече, след Нова година и Спас, и универсиадата изхвърчат за ръчичка.


И Валю Златев ,след като издържа отбора допусна да има на два пъти неплатени заплати? И за какво му е репетиция със баскетболния Левски? Какво ще репетира? Идва в Левски дава 30 милиона бюджет и става Господ ! :). Аз не мисля ,че някой може да натиска Лукойл в България.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот Кашчей » 20 юли 2018 18:43

Жълто-черен Пловдив написа:
Кашчей написа:
rane написа:
fakhir написа:
teerr написа:Колеги,без майтап питам,ко прайм ката си тръгни чичо Спас?!


Вальо Златев и Лукойл още от септември миналата година /когато направиха на Герена, Лукойл - Детска ШЛ/ издържат отбора, ако не сте наясно. Пари от Виваком в клуба не са влизали от пролетта на 2017-та! Златев трябваше да влезе още напролет официално в клуба, като генералната "репетиция" беше баскетболният проект на Тити, но проблем се оказа маркетинговия договор с Виваком. Като изтече, след Нова година и Спас, и универсиадата изхвърчат за ръчичка.
И какво ще се промени, когато тези официално вземат Левски? Нова Чорни ера, през която пак ще се къпем в пари? Или ще си е както досега?

Ребрандираните ще спрат да зареждат колите си с гориво от ЛукОйл :mrgreen:
Златев доста отдавна каза, че не иска да се занимава с футбол, като баскетболът му е достатъчен. Какво ли го е накарало да си промени вижданията???


Не какво, а кой? :) Ясно е кой.

Същият, който натиска нашия благодетел да строи стадион за 20 млн лв, а него, завалията, хич не му се ще, ама няма как :)

Тая държава си е --ло майката всичко.


Тези неща, ако не ги правиш с желание не стават. И Марешки бе натиснат за Локо Пд, сигурно и Черешовият бос и той..е не се получава така, насила. Малко ме съмнява, че Боко ще започне да натиска ЛукОйл да става собственик на Левски, защото просто не е на нивото им.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот eelche » 20 юли 2018 18:46

Славолюб Муслин ще е новият треньор, което за мен е повече от добра новина. Чака се всичко с Делио да се финализира, за да няма правови пречки.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот Serafim » 20 юли 2018 18:52

eelche написа:Славолюб Муслин ще е новият треньор, което за мен е повече от добра новина. Чака се всичко с Делио да се финализира, за да няма правови пречки.


Ся пак ще има "Учим ги тия момчета... те са много изморени, много натоварени психически. До зимата няма какво да видите от моята работа, после ще направим подготовка, ако трябва селекция... на пролет евентуално..." :lol:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот eelche » 20 юли 2018 18:57

Serafim написа:
eelche написа:Славолюб Муслин ще е новият треньор, което за мен е повече от добра новина. Чака се всичко с Делио да се финализира, за да няма правови пречки.


Ся пак ще има "Учим ги тия момчета... те са много изморени, много натоварени психически. До зимата няма какво да видите от моята работа, после ще направим подготовка, ако трябва селекция... на пролет евентуално..." :lol:


Ако не ме лъже паметта ти, блу аваланш и още няколко галфона обяснявахте как ФК Вадуц ще бъдат отстранени с разлика.Твойто мнение и онова на оня графоман методито си ги слагам на оная работа. Хора грам неразбиращи материята на футбола, спрели да следят тенденциите някъде 2010. Такива абдали като тебе изгониха Йоканович,а после и Люпко дето със селекция от 1 играч и половина щеше да отстрани Марибор и водеше Левски към върха.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот Serafim » 20 юли 2018 19:09

eelche написа:
Serafim написа:
eelche написа:Славолюб Муслин ще е новият треньор, което за мен е повече от добра новина. Чака се всичко с Делио да се финализира, за да няма правови пречки.


Ся пак ще има "Учим ги тия момчета... те са много изморени, много натоварени психически. До зимата няма какво да видите от моята работа, после ще направим подготовка, ако трябва селекция... на пролет евентуално..." :lol:


Ако не ме лъже паметта ти, блу аваланш и още няколко галфона обяснявахте как ФК Вадуц ще бъдат отстранени с разлика.Твойто мнение и онова на оня графоман методито си ги слагам на оная работа. Хора грам неразбиращи материята на футбола, спрели да следят тенденциите някъде 2010. Такива абдали като тебе изгониха Йоканович,а после и Люпко дето със селекция от 1 играч и половина щеше да отстрани Марибор и водеше Левски към върха.


Абдал може на татко си да викаш. Ако нямаш жена и деца намери други, пред които да се правиш на авторитет и да слагаш оценки. ;) Не за друго, ми си прост и дори не помниш. Ако ми погледнеш мненията от няма и седмица ще видиш какво съм писал за Петрович. И точно като спомена Лавината, той ме наричаше Петровист, сигурно щото съм гонил Петрович аз. :lol: Виж, за Вадуц писах, че ако Левски се притеснява от отбори от такъв ранк не сме за никъде. Ама на такива, с празни глави, като теб и да им обясняваш, те си знаят само да си "слагат на оная работа" и докато се усетят, в един момент са седнали на някой... кочан. :mrgreen:

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот Вълчан » 20 юли 2018 19:58

От какъв зор Муслин ще идва във Левски.Толкова ли няма оферти към този специалист.Или го устроива да се бори за 3то място и без нови играчи.Мисля такива като него и Роси просто си търсят спокоиствие.Не са никак млади че да гонят успехи и т.н...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот rane » 20 юли 2018 22:32

fakhir написа:
rane написа:
fakhir написа:
teerr написа:Колеги,без майтап питам,ко прайм ката си тръгни чичо Спас?!


Вальо Златев и Лукойл още от септември миналата година /когато направиха на Герена, Лукойл - Детска ШЛ/ издържат отбора, ако не сте наясно. Пари от Виваком в клуба не са влизали от пролетта на 2017-та! Златев трябваше да влезе още напролет официално в клуба, като генералната "репетиция" беше баскетболният проект на Тити, но проблем се оказа маркетинговия договор с Виваком. Като изтече, след Нова година и Спас, и универсиадата изхвърчат за ръчичка.
И какво ще се промени, когато тези официално вземат Левски? Нова Чорни ера, през която пак ще се къпем в пари? Или ще си е както досега?


И дума не съм споменавал за "промяна". Просто колегата се интересуваше, дали Спас има готова алтернатива откъм шефство...
Значи всичко е празни приказки засега, така ли?
А всъщност може и по-лошо да стане. Връща се Сираков в Левски и пак ще привличаме ментета на килограм, за да може Г-жа Раева да си върти далаверите. Да забравим за играчи, като Обертан, Гомес, Тиам, Паулиньо, Холмар...

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Това ли е новият треньор на Левски?

Мнениеот rane » 20 юли 2018 22:42

Кашчей написа:
rane написа:
fakhir написа:
teerr написа:Колеги,без майтап питам,ко прайм ката си тръгни чичо Спас?!


Вальо Златев и Лукойл още от септември миналата година /когато направиха на Герена, Лукойл - Детска ШЛ/ издържат отбора, ако не сте наясно. Пари от Виваком в клуба не са влизали от пролетта на 2017-та! Златев трябваше да влезе още напролет официално в клуба, като генералната "репетиция" беше баскетболният проект на Тити, но проблем се оказа маркетинговия договор с Виваком. Като изтече, след Нова година и Спас, и универсиадата изхвърчат за ръчичка.
И какво ще се промени, когато тези официално вземат Левски? Нова Чорни ера, през която пак ще се къпем в пари? Или ще си е както досега?

Ребрандираните ще спрат да зареждат колите си с гориво от ЛукОйл :mrgreen:
Златев доста отдавна каза, че не иска да се занимава с футбол, като баскетболът му е достатъчен. Какво ли го е накарало да си промени вижданията???
Да, ще фалират Лукойл, след като преди това фалираха, М-тел, Виваком, Спетема и кой ли още не :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта