ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Левски
192
44%
Вадуц
242
56%
 
Общо гласове: 434

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот MarianDimitrov » 18 юли 2018 09:10

Роси, сега ги учи да ходят ! Какво ревете против него ? Отбора е нов и не е сработен още. Дайте им време ! Първата контрола не мина добре, но пък предстоят още много такива. Левски е най-желания съперник, който може да се падне на жребия.
Велик ЦСКА !

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот BFS » 18 юли 2018 09:21

MarianDimitrov написа:Роси, сега ги учи да ходят ! Какво ревете против него ? Отбора е нов и не е сработен още. Дайте им време ! Първата контрола не мина добре, но пък предстоят още много такива. Левски е най-желания съперник, който може да се падне на жребия.


Е, нали цяла година му дадоха да се сработват, и да вземат нови попълнения само на слабите места в отбора, нали това беше идеята за стратегия, за един треньор. Очакваше се Левски да е по-силен от предходната година, и още по-силен евентуално следващата ...
Когато в отбора в двата официални мача се вижда, че има футболисти, които грешат елементарни топки по няколко пъти в мача, за мен това са футболисти на махленско ниво.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот dafquezz » 18 юли 2018 09:26

Пичове, футболистите са ви за смяна до един, не само тренера. И не защото нямат качества, а защото са мърльовци. Обертан вчера беше най-адекватния играч от всички 22-ма, а игра на ходом. И ходейки пак ги разминаваше тия нещастници. Честно, толкова слаб отбор като Вадуц не знам дали съм виждал някога. На тия вашите просто им беше през оная работа, и затова трябва да бъдат изритани до един. Буш в ЦСКА беше 300 пъти по-опасен нападател, а не му плащаха с месеци. Митрев много ми намирисва тая негова смяна, според мен се изниза като пyтка.
В края на сезона се видя ясно, че тия момчета качества имат, а срещу тоя отбор трябва да бият и без треньор. Просто са тотални шибaняци и не им дреме, щото отбора ви е тотално разпасан и няма никаква реална власт и авторитет вътре. Един истински професионалист имахте, и той се чупи. Раздавайте им шамарите на тая женствена сбирщина и да идва следващата партида, и дано там има някой с топки.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 18 юли 2018 09:43

koisa написа:
ralka_levskarka написа:Божката Митрев бил отказал да излезе, но не заради травма. Това ли е капитанът на Левски? Гейзер!!!

Лошото е, че заместникът му е същата работа (ако въобще можем да си направим извод от едно полувреме за Полачек). :oops:

При гола доста се замисли дали да излезе, а в такива случаи тръгваш веднага, щото закъснееш ли - виждаме какво става. Мен ме е яд, че с два удара и.. йок. Естествено ме мъчи въпроса, ако Холмар беше на терена, щеше ли да вземе високата топка преди футболиста на Вадуц?
Не го знам Русев как ги мисли, но след като смени треньора трябва да е с някой по-добър, като ще е същото и примадоните ще се мърдосват, щото не им било кеф при тоя шеф, смисъла е нулев. Много хора не се кефят на шефа си, ама ходят да работят. Всички са грешни, но накрая собственика ще излезе най-чист. Ако бях журналист бих го попитала, при контузия на бековете кой ще влезе? Хареса ли му Кабрал как замени Паулиньо? Да, вчера изигра хубав мач, ама 1 на 10 !? Хареса ли му как Досу чупи кръстове? Къде гледаше, къде спа, че в Левски няма още едно читаво крило!? Излиза Роси вчера и вика знам, че Панайотов е по-добър от Белмонт, питайте ръководството. Ми майка му да еба, за какво са ни тогава СТД, скаути и треньори, като всеки си прави каквото на него му е кеф? Оня не си харесвал шефа, другия играчите, третия коли и беси без да пита, четвъртия па само се усмихва по снимки, петия па бил сърдит на публиката.. Кат взема една гьосторница... :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот tatusindo » 18 юли 2018 09:49

Всичко е хаус в тоя Левски и никой не поема отговорност умишлено .... Някой беше написал по-напред - ако беше български треньор още снощи щеше да си е събрал багажа от Герена ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот specter » 18 юли 2018 09:52

След като си дадох малко време, реших и аз да изкажа скромното си мнение по темата. Съжалявам за дългия пост.

На първо място – Роси определено се доказа като тотален неможач и треньор максимум на ниво Серия Б и то на отбор от средата на класирането. Надявам се да се махне възможно най-бързо и му пожелавам успех в някой средняк в тази лига, където „срамни“ резултати няма. В Левски обаче има МНОГО СРАМНИ и този беше от НАЙ-СРАМНИТЕ в 104-годишната история на клуба. Изключително наглярско поведение след мача. Нямам какво повече да кажа за него, дори не заслужава да му се отделя внимание вече.

Второ – относно мача дори не знам какво да кажа. Абсолютен фарс. И отново всичко опира до гореспоменатия псевдо треньор. Имахме да гоним 2 чисти гола като ДОМАКИН и вместо да се беше наложил тотален домакински натиск срещу отбор, който се видя, че като види зор и настава уникална паника, ние играхме строго подреден дефанзивен футбол. С един чист нападател. Браво. Тактика за отбор като Салернитана или Пескара, но не и Левски, не и в такъв момент. Митрев не искам да го коментирам дори. Всъщност само една дума имам за него – *****. Белаид също, Кабрал също, Белмонт най-малко. Поздравявам единствено Горанов (страхотен) и Обертан, на когото все повече съчувствам с какви хора играе около себе си. Полачек за гола при статичното не мога да го виня – отново треньорска глупост да се налагат смени на вратар на полувремето. Отдавна трябваше да е разбрал, че с Митрев не става и Мартин да си започне мача като титуляр. Очевидно в края на мача, когато натиснахме значително и се заигра атакуващ футбол, просто играчите решиха да пренебрегнат треньорските малоумщини на Роси, не виждам друго обяснение.

Трето - тъжното е, че като единици наистина имаме силни футболисти колкото и да са просто като за един титулярен състав (Горанов, Холмар, Яблонски, Цветкович, Обертан, Паулиньо, Нашименто, Тиам), но с такъв треньор начело явно няма как да разгърнат на 100% потенциала си и да покажат това, което могат. За Мариани не мога да изкажа абсолютно никакво мнение, но по-скоро съм положително настроен към него. За Полачек също нищо не мога да кажа все още. Гомес спокойно може да си ходи, очевидно не му се играе тук. По-силни футболисти като единици наистина в близките години не сме имали и ще е изключително жалко да не успеем да направим нещо с тях. Европа очевидно я изпуснахме вече, да. Да благодаря още веднъж на гения Роси за това.

Четвърто – няма как да подмина онези смотаняци, които специално отидоха от Б във В, за да чупят и хвърлят седалки, като демонстрират нещо. Не знам какво, но нещо. Може би завършената си липса на мозъчна дейност. Освен да докарат поредната солена глоба, а и наказание за клуба, друго няма да успеят. Не за първи път, между другото. Точно това е начинът да се демонстрира позиция, да. Поздравления за изключително аграрната и олигофренска постъпка. Явно решиха да бъдат в унисон с представянето на терена – малоумно.

Пето – Русев и Иванов да излизат и да започват да обясняват надълго и нашироко. Дължат го на отчаяните сини фенове.

Шесто – поне искам да завърша малко оптимистично. ЛЕВСКИ отново ще бъде там, където трябва. Не знам кога, не знам дали ще е скоро, или след много време, но ще бъде. Рано или късно тези гадости, която се нижат една след друга ще бъдат заменени от радости и щастие за измъчените и тотално обезверени сини фенове. Убеден съм, знам го.

Само Левски!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 18 юли 2018 10:04

Делио Роси е доказан треньор на ниво много по-високо от ”А” група,но на не особено умните левскари пак им пуснаха червей ,който да захапят,а бързо забравят че положението там е леш,доста преди италианеца.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 18 юли 2018 10:16

LSFC 1914 написа:Ментето за 1 година така и не успя да ги научи да бият дузпи...

Не го защитавам ама не им е виновен той .Това не се ли учи още в школата ?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот koisa » 18 юли 2018 10:19

ralka_levskarka написа:Не го знам Русев как ги мисли, но след като смени треньора трябва да е с някой по-добър, като ще е същото и примадоните ще се мърдосват, щото не им било кеф при тоя шеф, смисъла е нулев. Много хора не се кефят на шефа си, ама ходят да работят.

Първо от собственика трябва да се започне... Няма никаква дисциплина в клуба. Всеки си прави каквото иска... Треньора вижда това и грам не му дреме. Футболистите виждат, че се работи аматьорски и си гледат заплатите. На Левски му трябват хора с твърда ръка и акъл, а не фини и меки китки като Спас и К. Иванов. Дори в аматьорските клубове се работите по-правилно! Какво да говорим повече...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот koisa » 18 юли 2018 10:22

specter написа:Пето – Русев и Иванов да излизат и да започват да обясняват надълго и нашироко. Дължат го на отчаяните сини фенове.

Особено от Русев ще има да чакаш... Виж К. Иванов ще излезе пред камерите да каже 20-30 глупости и това ще е...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта