ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Левски
192
44%
Вадуц
242
56%
 
Общо гласове: 434

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот 1982 » 18 юли 2018 00:18

bilyaletdinov написа:Е, каква стана тя? Най-големите балъци се оказахме прави. Иначе чакам най-големите разбирачи и чекиджии дето еббаваха Методито да му се извинят. За лаици като Лавината, Синчеца дето си зарови главата в пясъка, Играта, Терата, Тристан и разните там други разбирачи...е идете по дяволите и си вземете Делио Роси с вас...Срамно и жалко. Напревете по една свирка преди това на ментета като Белмонт и компания и плюйте по левскари като Васко и Роман.
Ще мълчите като женски полови органи и това е. Това доживях след 22 години подкрепа на Левски да отпаднем от Лихтенщайн... позор и срам.


Аз още в началото писах, гледайки му подробно визитката, че манталитетът на Роси най-вероятно е на средняк и няма никакъв шанс да постигне нещо с Левски. Този човек просто цял живот се е борил да не загуби, а победите винаги са били някакъв лукс. Естествено, бързо-бързо бях "дамгосан", че съм хейтър и присмехът, че съм бил останал без отбор и ми останало било само да "хейтя" по Левски ...... е, накрая лъсна цялата истина ....... сега вече и кьоравите могат да видят, че Делио Роси не става за клуб, имащ претенциите да се бори за високи цели.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот PFC Litex » 18 юли 2018 00:21

10 години все треньорите са ви виновни, затова след всяка смяна нещата са едни и същи.
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот W84me » 18 юли 2018 00:27

PFC Litex написа:10 години все треньорите са ви виновни, затова след всяка смяна нещата са едни и същи.

Сега за мен по-голямата вина е на ръководството, защото според мен допуснаха по-тежките грешки. На практика Левски в двата мача игра с половин състав резерви или нови играчи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот alexdb » 18 юли 2018 00:33

W84me написа:
alexdb написа:
W84me написа:Те отбора, че го разбиха - разбиха го, но дано сега не разпродадат качествените попълнения. Честно казано, няма да съжалявам за никой освен Горанов, Холмар, Яблонски, Цветкович, Обертан, Паулиньо и Тиам.


Хи-хи-хи, че то почти всички основни играчи :lol: :lol: :lol:

Ами да, имаме хора, като Гомез, Белмонт, Митрев, които не стават и смятам, че са изиграли последните си мачове за Левски.


Виж на Митрев много му се събра. На него му тръгна още от предишното първенство. Момчето е средняшки вратар. Можеше и част от тия грешки които направи през целия сезон да си ги спести, но явно и психолога на отбора и треньора на вратарите и Делчо толкова си могат. Гомес е класа. Просто там където го забиват не му е мястото. В тези мачове които го пуснаха пред опорните показа какво може. Проблемът е, че беше рядко. Белмонт как изобщо се озова в Левски и защо още е при нас за мен си е чиста загадка, както и цялостната селекция. Айде да кажем Прохаска е имал някакви договорки с Пилзен, нашите не са си дали достатъчния зор да го навият да остане. Но защо изгониха Ангелов и Панайотов и практически ние имаме един единствен дефанзивен халф което предвид поста си е чисто безумие.
Иначе Левски разполага с прилични играчи. Дори многооплювания Кабрал показва качества и израстване. Млад е и има накъде да се развива ако с него са работи правилно. Паулиньо си е попадение. По отношение на защитниците които толкова ти харесват и хвалиш Яблонеца и Холмар се справят чудесно при играта с глава, имат прилично позициониране, а и в офанзивен план се представят прилично. Но не са нищо особено. И двамата нямат никакво виждане за играта при постепенна атака, много зле са с подаванията и реално нито един от двамата не може да влезе в противниковото поле при прибран отбор и да даде добро подаване към нападателите. Горанов показа сериозно израстване и желание за игра. Цветкович обаче за мен бележи от пролетта стабилен регрес и нещата на този фланг не седят никак добре предвид и мързела на Обертан да се прибира и да играе активно в защита.
Така че материал за работа има. Видя се, че и кондиционно миналия сезон Левски в по-голямата част от първенството стоеше добре и може би беше най-добре подготвен физически след Каузата. Но Роси се оказа неспособен от целия този материал да направи една сплав и Левски да стане отбор с физиономия. Може би единственият на който беше дал свобода да прави каквото си иска е Обертан. Ако си обърнал внимание на играта на Паулиньо той направи най-силните си мачове когато Обертан не беше на терена и на него му беше дадена свобода да импровизира. В другите мачове беше забит на крилото и натоварен с конкретни задачи, които той определено спазваше, но я нямаше импровизацията и блясъка в играта му.
Равносметката е престоя на Роси до момента е, че е напълно посредствен треньор който повече от това няма как да надгради.
Интересно е дали ще бъде изгонен и най-важното с кой ще бъде сменен. Ако е с качествен треньор, изповядващ нападателен футбол може да видим с тези играчи един коренно различен Левски. Дали резултатите ще са по-добри не е ясно, но с тези футболисти, особено ако се даде шанс на Илия Димитров Левски може да се доближи до лицето което се харесва на феновете - да играе открито, агресивно и да бележи. Друг въпрос е, че с този стил на игра много често сме си патили и сме получавали и много голове, но ....

burnx86
Мнения: 16
Регистриран на: 12 мар 2017 17:57
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот burnx86 » 18 юли 2018 00:33

ChuckNorris написа:
W84me написа:Те отбора, че го разбиха - разбиха го, но дано сега не разпродадат качествените попълнения. Честно казано, няма да съжалявам за никой освен Горанов, Холмар, Яблонски, Цветкович, Обертан, Паулиньо и Тиам.


За съжаление точно няколко от тях ще бъдат продадени. След като отпаднахме толкова рано, което съм сигурен, че не е планирано, то няма как да вържем бюджета. Тия пари, които трябваше да заработим в Европа сега ще трябва да ги заработим с продажбата на качествени играчи.

Кой ще даде пари за тия куци коне дето падат от бармани и таксиметрови шофери събрани в кръчмата преди 2 седмици .......

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот Sstefanov » 18 юли 2018 00:37

Малко съм се напил но К.Р за футболисти и тренер ! САМО ЛЕВСКИ! Ако някой е имал очаквания......

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот W84me » 18 юли 2018 00:38

alexdb написа:Интересно е дали ще бъде изгонен и най-важното с кой ще бъде сменен. Ако е с качествен треньор, изповядващ нападателен футбол може да видим с тези играчи един коренно различен Левски. Дали резултатите ще са по-добри не е ясно, но с тези футболисти, особено ако се даде шанс на Илия Димитров Левски може да се доближи до лицето което се харесва на феновете - да играе открито, агресивно и да бележи. Друг въпрос е, че с този стил на игра много често сме си патили и сме получавали и много голове, но ....

Аз си казах мнението, ако ще е българин - някой измежду Мъри, Дерменджиев или Ясен. Друг не виждам.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

KlubFutbolMatinkata
Мнения: 5
Регистриран на: 18 юли 2018 00:21
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот KlubFutbolMatinkata » 18 юли 2018 00:45

alexdb написа:
КоцеМаца написа:
alexdb написа:Чакай да видим Литекс там когато играят, че ако латвийците или каквито са там ги изритат срама и смеха ще е още по-голям. Че Вадуц добър-лош има по-висок клубен коефициент от всички наши отбори взети заедно, а ония нямат нищо ;)


То и Шахтьор Донецк имат по-голям коефициент от Ливърпул, но няма да чуеш някой да каже, че е по-срамно да паднеш от Ливърпул отколкото от Шахтьор.

Така че коефициента няма такова значение. Още повече, че Вадуц играят в Европа всяка година след като бият на финала за купата на Лихтенщайн с по 5, 6 и 11 на 0, и после записват победи срещу отбори от Гибралтар и Сан Марино.

"The Challenge League is partially professional. In 2011, about half the players in the Challenge League worked additional jobs in addition to playing football." https://en.wikipedia.org/wiki/Swiss_Challenge_League

Просто няма как смеха да е по-голям ако паднеш от отбор, който е втори в първа лига на Латвия, отколкото от отбор, който е четвърти във втора лига на Швейцария.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Мнениеот alexdb » 18 юли 2018 00:47

W84me написа:
alexdb написа:Интересно е дали ще бъде изгонен и най-важното с кой ще бъде сменен. Ако е с качествен треньор, изповядващ нападателен футбол може да видим с тези играчи един коренно различен Левски. Дали резултатите ще са по-добри не е ясно, но с тези футболисти, особено ако се даде шанс на Илия Димитров Левски може да се доближи до лицето което се харесва на феновете - да играе открито, агресивно и да бележи. Друг въпрос е, че с този стил на игра много често сме си патили и сме получавали и много голове, но ....

Аз си казах мнението, ако ще е българин - някой измежду Мъри, Дерменджиев или Ясен. Друг не виждам.


Ами няма да са тия. И тримата са заети. Що ли? ;) Иначе май Петев скоро ще е свободен. Пак :lol:

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3167
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот alexdb » 18 юли 2018 00:51

KlubFutbolMatinkata написа:
alexdb написа:
КоцеМаца написа:
alexdb написа:Чакай да видим Литекс там когато играят, че ако латвийците или каквито са там ги изритат срама и смеха ще е още по-голям. Че Вадуц добър-лош има по-висок клубен коефициент от всички наши отбори взети заедно, а ония нямат нищо ;)


То и Шахтьор Донецк имат по-голям коефициент от Ливърпул, но няма да чуеш някой да каже, че е по-срамно да паднеш от Ливърпул отколкото от Шахтьор.

Така че коефициента няма такова значение. Още повече, че Вадуц играят в Европа всяка година след като бият на финала за купата на Лихтенщайн с по 5, 6 и 11 на 0, и после записват победи срещу отбори от Гибралтар и Сан Марино.

"The Challenge League is partially professional. In 2011, about half the players in the Challenge League worked additional jobs in addition to playing football." https://en.wikipedia.org/wiki/Swiss_Challenge_League

Просто няма как смеха да е по-голям ако паднеш от отбор, който е втори в първа лига на Латвия, отколкото от отбор, който е четвърти във втора лига на Швейцария.


Абе тия лакардии с коефициента няма чак такова значение не ми ги разтягай, особено за български отбори. Ти ми дай примери кога български отбор е бил отбор с по-висок от собствения си коефициент, а аз ще ти давам по три примера как са падали от такива отбори. Извън Каузата в последните 10-15 г. не се сещам да е имало такъв случай. Ако се напъна може и за един-два да се сетя, ама си е винаги изключение :) . Тия коефициенти не се трупат случайно и има сериозна закономерност. За съжаление в нашия случай се потвърди за стотен път.
А примера с Шахтьор и Ливърпул е доста несериозен, особено като се има предвид в кое първенство играе Ливърпул и благодарение на това има 2 нулеви години. Все пак тук говорим за Рига, Вадуц, Трифиори.
Последна промяна от alexdb на 18 юли 2018 01:01, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda и 61 госта