1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Вадуц
100
39%
Равен
22
9%
Победа за Левски
134
52%
 
Общо гласове: 256

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 1:0 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юли 2018 14:15

eddie написа:Не виждам защо се коментира ЦСКА и неговите трансфери.

По-добре да видим дават ли си сметка всички, че парите на Виваком за реклама бяха дадени за срок от 3 години. Това, че бяха издумкани за една и сега кранчето спря е отделен въпрос. Проблемът със заплатите е факт. А заплатите на персонала - още по-факт..

Всъщност половината от парите на Виваком се усвоиха на момента, защото трябваше да се покриват едни 6 млн. оформени като заем от Виваком.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 12 юли 2018 14:16

TristaNNN написа:Много лош мач за нас, няма две мнения. Не толкова загубата, да - тя е направо болезнена предвид противника ни и големите амбиции и мечти, които таим за новия сезон, колкото липсата на достатъчно идеи и положения в атака. Това ме тревожи най-много мене. Щото в София тия ще са още по-прибрани, ще лепнат Обертан по-плътно, ще си затворят по-добре фланговете с двамата черни Киткабяловци и недай Боже да се закучи мача, нашите съвсем ще налеят гипса и сме дотам. Все пак, аз оставам оптимист, че ще ги отстраним някак и не вярвам пак да им върже както при гола вчера. Личи си, че нашите играчи са много по-класни, на което се крепи и прогнозата ми. А щом и треньорът вярва толкова категорично в победата
Смятам, че ще бъде много хубаво, когато победим на реванша и смятам, че ще успеем.
, се надявам във вторник да имаме повод за усмивки.

Точно ей това е най-жалкото, защото го гледахме през целия сезон миналата година. Невъзможността да се създадат положения. А като изпуснат едно-две и започнат да текат минутите и глътват бастуна нашите. Примерно ако в 6-та минута Буш бе вкарал това положения, тия сигурно отиваха спокойно на 0:2 и щяхме да доиграем мача в същото темпо и без зор. Ама то се иска и психика и вяра, че ще дойде гола.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 1:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 12 юли 2018 14:24

eddie написа:По-добре да видим дават ли си сметка всички, че парите на Виваком за реклама бяха дадени за срок от 3 години. Това, че бяха издумкани за една и сега кранчето спря е отделен въпрос. Проблемът със заплатите е факт. А заплатите на персонала - още по-факт..

В грешка си.
[offtopic]Ето ти СР в края на Октомври 2016:
Търгът за спечелването на Виваком се проведе миналата година октомври, но встъпването в сделката бе 31 август тази година. После първото нещо беше да проверя как е взето решението за участието на Виваком в увеличението на капитала на Левски. Оказа се, е такова решение няма. Даже акционерите по категоричен начин заявиха, че няма да участват в увеличението на капитала. Значи, някой някого е заблудил. Разбира се, това не означава, че ангажиментът на компанията да помага на клуба отпада. До този момент (28.10.2016) на клуба са преведени малко по-малко от 10 милиона лева. Само онзи ден се преведоха 1 милион след връщането ми от Америка. От приключването на сделката в края на август – близо 3 милиона.

По това време Вива имаха действащ договор за генерално спонсорство.
В карая на Януари 2017 този договор изтече. После смениха името на стадион ГА за срок от 6 години срещу 12 млн. Половината сума беше "прихванта" веднага (въпросните заеми за които СР говори в интервюто), а другата половина трябваше да се плати след една година. Колко реална пара е влязла в клуба и колко само е осчетоводена, един Господ знае.[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

drvasko98
Мнения: 6940
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 12 юли 2018 14:50

TristaNNN написа:Много лош мач за нас, няма две мнения. Не толкова загубата, да - тя е направо болезнена предвид противника ни и големите амбиции и мечти, които таим за новия сезон, колкото липсата на достатъчно идеи и положения в атака. Това ме тревожи най-много мене. Щото в София тия ще са още по-прибрани, ще лепнат Обертан по-плътно, ще си затворят по-добре фланговете с двамата черни Киткабяловци и недай Боже да се закучи мача, нашите съвсем ще налеят гипса и сме дотам. Все пак, аз оставам оптимист, че ще ги отстраним някак и не вярвам пак да им върже както при гола вчера. Личи си, че нашите играчи са много по-класни, на което се крепи и прогнозата ми. А щом и треньорът вярва толкова категорично в победата
Смятам, че ще бъде много хубаво, когато победим на реванша и смятам, че ще успеем.
, се надявам във вторник да имаме повод за усмивки.


Ами, глупости, в Европа такъв антифутбол като на Бистрица никой не играе, там ще срещаме противници, които излизат да се надиграват с нас и точно там е силата на Роси.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 11.07. / 18:45

Мнениеот 1982 » 12 юли 2018 14:58

ralka_levskarka написа:Да, бе, по-добре с резерви 5 юноши :mrgreen:
След интервюто на Роси, че "ръководството от три месеца знае какви футболисти иска той" много неща станаха ясни.


Когато имаш изисквания към ръководството и то не ти ги изпълнява, имаш точно един ход - подаваш си оставката и заявяваш, че не може да носиш отговорност за представянето, когато не ти изпълняват препоръките.

След като седиш и си взимаш дебелата заплатка, нямаш оправдания, нито с ръководство, нито с нищо. Щото е много готино да си взимаш тлъстите пачки и да викаш - ами аз какво съм виновен ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: 1 Квалиф. кръг / Вадуц - Левски София / 11.07. / 18:45

Мнениеот 4oKuTo » 12 юли 2018 15:21

1982 написа:
ralka_levskarka написа:Да, бе, по-добре с резерви 5 юноши :mrgreen:
След интервюто на Роси, че "ръководството от три месеца знае какви футболисти иска той" много неща станаха ясни.


Когато имаш изисквания към ръководството и то не ти ги изпълнява, имаш точно един ход - подаваш си оставката и заявяваш, че не може да носиш отговорност за представянето, когато не ти изпълняват препоръките.

След като седиш и си взимаш дебелата заплатка, нямаш оправдания, нито с ръководство, нито с нищо. Щото е много готино да си взимаш тлъстите пачки и да викаш - ами аз какво съм виновен ??!


Абсолютно. Делио Роси е нелеп с подобни оправдания и показва своята несъстоятелност.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 59 госта