Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот miasanmia1900 » 05 юли 2018 22:42

Не е времето да бъдем крайно критични,но с такава или подобна игра,ще изхвърчим още срещу Вадуц.Това трябва да е ясно на всички.Не виждам как повечето колеги са толкова големи оптимисти,а аз съм на крайно обратното мнение.Не мога да видя нищо в отбора,което да ме накара да си мисля,че ще стигнем далеч.Мога да кажа доста за играта в тази контрола и като цяло,но...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот W84me » 05 юли 2018 22:48

Сашо написа:
W84me написа:Във фейсбука и тука се цари някакво мнение, че сме играли срещу някакви пълни анонимници. Хората обаче ще играят в 3 кръг на Лига Европа, за където в момента ние само можем да мечтаем.

Напушен си младеж! Ние мислим за 3-и кръг, не мечтаем. Александрия дори не може да си позволи да мечтае за там :)

Това по повод коментарите, че тия били еди какви си, селяци и прочие. Понеже имаше такива коментари по форума.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот Elliah » 05 юли 2018 22:56

От стадиона мачлето изглеждаше леко мудно, но по-време на подготовка е нормално това. Първите 30 мин. стояхме много добре на терена. После Роси дръпна отбора назад и заиграхме позиционно. Няма лошо де, то и това трябва да се тренира.
Мариани не е готов и му личи. Все още не се разбират с Гомес, а от това страда играта. Иначе е научен футбалер, застава добре и умее да държи топката. Трябва му време.
Тоя новия ни вратар на живо изглежда още по-огромен :). 3-ма скачат при центриране в наказателното, а оня само се протегна над тях и си взе топката. После я хвърли с ръце чак в тяхната половина. Некъв звер ... и крещи като изоглавен. Кефи ме :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 юли 2018 22:58

Вадуц никой не ги е гледал, но от коментари в нета, като цяло, оставам с впечатление, че са нещо средно между Реал М. и Барса. :lol:

А реалноста е, че с продукция като срещу украинците, би трябвало да си решим класирането още там. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 05 юли 2018 23:09

Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот Elliah » 05 юли 2018 23:16

fen1914 написа:Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.


Пропуснал си да напишеш в темата за мача с Вадуц, че ще паднем и за нищо не ставаме. Съветвам те бързичко да се поправиш :)
Нали не пропускаш във всяка тема да го напишеш...
Може верно да паднем и тогава ще си новия пророк!

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 05 юли 2018 23:20

Elliah написа:
fen1914 написа:Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.


Пропуснал си да напишеш в темата за мача с Вадуц, че ще паднем и за нищо не ставаме. Съветвам те бързичко да се поправиш :)
Нали не пропускаш във всяка тема да го напишеш...
Може верно да паднем и тогава ще си новия пророк!


Не нужно да си пророк, за да видиш, че отборът е много зле и няма подходящ треньор :lol:

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот Elliah » 05 юли 2018 23:28

fen1914 написа:
Elliah написа:
fen1914 написа:Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.


Пропуснал си да напишеш в темата за мача с Вадуц, че ще паднем и за нищо не ставаме. Съветвам те бързичко да се поправиш :)
Нали не пропускаш във всяка тема да го напишеш...
Може верно да паднем и тогава ще си новия пророк!


Не нужно да си пророк, за да видиш, че отборът е много зле и няма подходящ треньор :lol:

Именно затова иди и напиши как Левски не става за нищо и за пореден път ще пада. Та дано и другите да прогледнат, като теб.
После, като паднем (което е очевидно), ще можеш да ни се надсмиваш и да викаш : Аз казах ли ви!
Само по себе си това помага страшно много на отбора и клуба Левски. Без такива, като теб ще си останем средняци и никога няма да излезем от блатото, от което изхода знаеш само ти,щото си прогледнал.
Така че, иди и напиши за да пръскаш мъдростта и светлината всред слепите!
:)

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот wilge » 06 юли 2018 20:36

W84me написа:Във фейсбука и тука се цари някакво мнение, че сме играли срещу някакви пълни анонимници. Хората обаче ще играят в 3 кръг на Лига Европа, за където в момента ние само можем да мечтаем.

Във Фейсбука цари и едно друго мнение: УЕФА НАПОМНИ: ТОВА НА „АРМИЯТА“ Е ЛИТЕКС
http://cska1948.bg/bg/news/?c=1&i=680
Колкото до Олександрия- ето кога играят: "Стало известно, что соперниками команды из Кировоградской области могут стать Гент, Спарта Прага, Эвертон, Маритиму, победитель пары Астра / Зиря и лучший из пары Аполлон / Заря Бельцы. По итогам жеребьевки, Александрия встретится с победителем пары Астра (Румыния) / Зиря (Азербайджан). Первый матч пройдет 27 июля, его украинцы проведут на выезде, ответный — 3 августа." Кой разбрал- разбрал!
http://football.ua/uefa/339447-aleksand ... aet-s.html
ПП. Само да вметна, че едно време и ние започвахме мачовете си в ЛЕ в края на юли. Тогава бяхме ли анонимници?

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 12 юли 2018 00:26

Elliah написа:
fen1914 написа:
Elliah написа:
fen1914 написа:Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.


Пропуснал си да напишеш в темата за мача с Вадуц, че ще паднем и за нищо не ставаме. Съветвам те бързичко да се поправиш :)
Нали не пропускаш във всяка тема да го напишеш...
Може верно да паднем и тогава ще си новия пророк!


Не нужно да си пророк, за да видиш, че отборът е много зле и няма подходящ треньор :lol:

Именно затова иди и напиши как Левски не става за нищо и за пореден път ще пада. Та дано и другите да прогледнат, като теб.
После, като паднем (което е очевидно), ще можеш да ни се надсмиваш и да викаш : Аз казах ли ви!
Само по себе си това помага страшно много на отбора и клуба Левски. Без такива, като теб ще си останем средняци и никога няма да излезем от блатото, от което изхода знаеш само ти,щото си прогледнал.
Така че, иди и напиши за да пръскаш мъдростта и светлината всред слепите!
:)


Това, че Левски губи от един слаб отбор (какъвто беше и днешният ни съперник) е срамно, но може да се случи и с най-добрите. Проблемът е когато Левски не играе добър футбол, когато това е тенденция и когато не се вземат мерки за промяна в положителна насока. Примиренчеството на феновете с това абсурдно за клуб като Левски положение е допълнителен фактор за сериозния упадък на клуба.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, Muaddib и 48 госта