Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски - Олександрия | 05.07 | 1:0 FT

Мнениеот Elliah » 12 юли 2018 10:52

fen1914 написа:
Elliah написа:
fen1914 написа:
Elliah написа:
fen1914 написа:Не знам дали Вадуц са като Реал Мадрид, но с тази игра и подготовка отборът ни е в тревожно състояние.


Пропуснал си да напишеш в темата за мача с Вадуц, че ще паднем и за нищо не ставаме. Съветвам те бързичко да се поправиш :)
Нали не пропускаш във всяка тема да го напишеш...
Може верно да паднем и тогава ще си новия пророк!


Не нужно да си пророк, за да видиш, че отборът е много зле и няма подходящ треньор :lol:

Именно затова иди и напиши как Левски не става за нищо и за пореден път ще пада. Та дано и другите да прогледнат, като теб.
После, като паднем (което е очевидно), ще можеш да ни се надсмиваш и да викаш : Аз казах ли ви!
Само по себе си това помага страшно много на отбора и клуба Левски. Без такива, като теб ще си останем средняци и никога няма да излезем от блатото, от което изхода знаеш само ти,щото си прогледнал.
Така че, иди и напиши за да пръскаш мъдростта и светлината всред слепите!
:)


Това, че Левски губи от един слаб отбор (какъвто беше и днешният ни съперник) е срамно, но може да се случи и с най-добрите. Проблемът е когато Левски не играе добър футбол, когато това е тенденция и когато не се вземат мерки за промяна в положителна насока. Примиренчеството на феновете с това абсурдно за клуб като Левски положение е допълнителен фактор за сериозния упадък на клуба.

Нещо не ме разбираш... По-скоро се правиш на недоразбрал и пак ще изчезнеш от форума при следващата победа на Левски. Нали така се прави? Пишеш, че не ставаме, после ако бием се покриваш, а ако паднем се развихряш...и така до следващия мач. Нали се сещаш, че човек може да проследи, какво си писал и кога?

Феновете биха могли да бъдат фактор, ако на стадиона имаше 15 хиляди всеки мач. Защото тогава отлива на същите ще има финансов резултат за собственика и клуба. В момента феновете буквално нямат значение за собствениците на футболни отбори (важи не само за Левски).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2 и 37 госта