Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) 4:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Лига Европа зове....

Левски
238
53%
Черно море
210
47%
 
Общо гласове: 448

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Teo » 23 май 2018 20:45

Успех срещу Черно море!
@ Предпочитам Вас, отколкото тия!

ПП Славия с тоя антифутбол нз какво ще прави в ЕКТ... смятайте колко ниско е нивото на футбола, щом такива отбори стигат до Европа бате... :idea: :|

[offtopic]Пирин дето са 11 в крайното класиране изпадат за сметка на отбор които има 5 точки от почти 40 мача!
ПАРОДИЯ! :cry:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21309
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 23 май 2018 22:24

Наздраве, бай модъре - ам с тея отгоре, ко правим?

Потребителски аватар
AzSumRazbirach
Мнения: 139
Регистриран на: 25 сеп 2017 09:37
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот AzSumRazbirach » 23 май 2018 23:26

При неубедителна победа или загуба, то Левски ще се раздели с треньор Делио Роси и неговия екип.
Не ме питайте от къде знам, просто знам :)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот шивача » 23 май 2018 23:33

1-1 и дузпи :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот modor » 24 май 2018 07:04

metodito написа:Наздраве, бай модъре - ам с тея отгоре, ко правим?

?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21309
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 24 май 2018 07:41

[offtopic]
modor написа:
metodito написа:Наздраве, бай модъре - ам с тея отгоре, ко правим?

?


А, благодаря и извинявай, имаше някакви провокатори. Обърках мястото за доклад.[/offtopic]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Sisi 1914 » 24 май 2018 11:42

Мача на сезона настъпи.
Левски завинаги в моето сърце![

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Serafim » 24 май 2018 12:55

AzSumRazbirach написа:При неубедителна победа или загуба, то Левски ще се раздели с треньор Делио Роси и неговия екип.
Не ме питайте от къде знам, просто знам :)


Че ние много убедителни победи нямаме тоя сезон. Роси напрво ще му окапе и малкото коса по главата, ако това е ултиматум - не само победа, ами и убедителна! :)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот kiril.a.d » 24 май 2018 13:40

bilyaletdinov написа:Какво е виновен Домуса, че тия паднахме от Славия. Бившите червени, настоящи оранжеви сте свикнали само да се оправдавате. Дори Тирето имаше шанс срещу Разград за титлата, ама не устиска едни 10 минути в края.

:lol: момче, продължаваш да си наивен, но твоя си работа! Биx ти казал, че "върxовете" се виждат по-добре от София, отколкото от към теб - не знам от къде си...но това, би трябвало да го знаеш!
ЦСКА, дори автентичния, 5 години продава титлата на Домуса, дори с 9 точки преднина! - щото им трябваxa пaри...И вярвaй нa Гришaтa, че титлата и догодина е "капарирана"! - не случайно се избъзика с журналистите, че догодина "ЦСКА" ще играе за оставане в групата ;)...може и така да е, след като борбата за титлата е обезсмислена :lol:
А на "сините" виновността си им е вътрешна, псиxологическа! - така и не изкараxте един катарзис, плъзгайки се по допирателната на закона, както стана с ЦСКА, до 2016 г....Разбираш ли, колко вредно за ЦСКА беше мнимото им спасяване, още 2008 г.??? - нещо такова е и за сините...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21309
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 24 май 2018 13:49

kiril.a.d написа:
bilyaletdinov написа:Какво е виновен Домуса, че тия паднахме от Славия. Бившите червени, настоящи оранжеви сте свикнали само да се оправдавате. Дори Тирето имаше шанс срещу Разград за титлата, ама не устиска едни 10 минути в края.

:lol: момче, продължаваш да си наивен, но твоя си работа! Биx ти казал, че "върxовете" се виждат по-добре от София, отколкото от към теб - не знам от къде си...но това, би трябвало да го знаеш!
ЦСКА, дори автентичния, 5 години продава титлата на Домуса, дори с 9 точки преднина! - щото им трябваxa пaри...И вярвaй нa Гришaтa, че титлата и догодина е "капарирана"! - не случайно се избъзика с журналистите, че догодина "ЦСКА" ще играе за оставане в групата ;)...може и така да е, след като борбата за титлата е обезсмислена :lol:
А на "сините" виновността си им е вътрешна, псиxологическа! - така и не изкараxте един катарзис, плъзгайки се по допирателната на закона, както стана с ЦСКА, до 2016 г....Разбираш ли, колко вредно за ЦСКА беше мнимото им спасяване, още 2008 г.??? - нещо такова е и за сините...


По-голямо наказание от "назначенията" на Иво Тонев и Срас може ли да има. Плюс това, при един "катарзис" как ще бъде източван този клуб? "Левски" бива държан години наред в будна кома. Може отстрани да не изглежда така (сериозни заплати, качествени играчи, скъп треньор), но някои сме на различно мнение.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, vlong и 69 госта