Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) 4:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Лига Европа зове....

Левски
238
53%
Черно море
210
47%
 
Общо гласове: 448


Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот wilge » 21 май 2018 12:47

Вчера неволята помогна на Роси. Фалшименто се контузил на загрявката и той бил принуден да сложи на негово си място Прохазка, вместо да го забива на десния бек. И играта стана. Ивайло за пръв път ме впечатли като бек. Показа осезаемо израстване и футболна култура. Забелязахте ли заставането му, придвижването към топката, пресичането на пасове, и не на последно място самочувствието му при набезите в противниковото поле? Това, че в нападение сме ялови е друг въпрос. Дано Роси повтори състава от последния мач и в баража. Трябват му само две смени- вратар (малкият е добър, но е зелен още) и Костов вместо Ривалдиньо. И печелим!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот kiril.a.d » 21 май 2018 12:47

1palq4o1 написа:Хайде на стадиона, пък като вземем и една убедителна победа...чудничко :mrgreen:

:lol: Xaйде в "синьото" - "лилaвото" ;) пък и дa пaднем и дa бием, пaк ще се нaпием! - светът нямa дa свърши, нaли? Вaжното е нa нaс дa ни е гот! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Балкански Орел » 21 май 2018 12:52

FilevV написа:
Corwin написа:Аз честно казано не знам искам ли да бием изобщо, току виж при нова издънка сме се освободили от тоя италиански смешник. Ама пак не е сигурно...
Тренера не е лош, но е за отбор който няма амбиции, Роси досега винаги е водил средняци в калчото, това по принцип е и мечтаното спокойствие на всеки треньор. Въпроса е как сам да си тръгне без НЕУСТОЙКА!!! :roll: :roll: :roll:


Роси е водил предимно средняшки отбори, но не винаги.Лацио винаги си е бил в горната половина на таблицата и гранд в Италия, печелил купи и титли.Една от които с Роси.Собственик е чист италианец, който се мъчи срещу всичко и всички и въпреки това за малко да се класираме за ШЛ.Тази година в ЛЕ, почти стигнахме полуфинал.
А че не става за Левски съм съгласен.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1646
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот 1palq4o1 » 21 май 2018 12:57

kiril.a.d написа:
1palq4o1 написа:Хайде на стадиона, пък като вземем и една убедителна победа...чудничко :mrgreen:

:lol: Xaйде в "синьото" - "лилaвото" ;) пък и дa пaднем и дa бием, пaк ще се нaпием! - светът нямa дa свърши, нaли? Вaжното е нa нaс дa ни е гот! ;)


Ох...събота в Лилавото...още ми е зле...
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Corwin » 21 май 2018 13:26

Балкански Орел написа:
FilevV написа:
Corwin написа:Аз честно казано не знам искам ли да бием изобщо, току виж при нова издънка сме се освободили от тоя италиански смешник. Ама пак не е сигурно...
Тренера не е лош, но е за отбор който няма амбиции, Роси досега винаги е водил средняци в калчото, това по принцип е и мечтаното спокойствие на всеки треньор. Въпроса е как сам да си тръгне без НЕУСТОЙКА!!! :roll: :roll: :roll:


Роси е водил предимно средняшки отбори, но не винаги.Лацио винаги си е бил в горната половина на таблицата и гранд в Италия, печелил купи и титли.Една от които с Роси.Собственик е чист италианец, който се мъчи срещу всичко и всички и въпреки това за малко да се класираме за ШЛ.Тази година в ЛЕ, почти стигнахме полуфинал.
А че не става за Левски съм съгласен.

[offtopic]В Италия има два гранда + един картонен, всичките останали симпатяги са си баш средняци, колкото и да хващат ръка от време на време (включително римските отбори, Наполи, Виола, Парма и други).[/offtopic]

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот nicromanser » 21 май 2018 14:09

edmon_dantes написа:Живи, умрели, този мач трябва да го вземем. За пореден път ще го кажа, че имаме много силни футболисти и ако съумеем да реализираме поне малка част от създадените положения, Черно море нямат никакъв шанс. Защото играем добре и направо е престъпление да пропускаме толкова положения. Черно море са корав отбор и ще бъде трудно, но ще ги бием, това е положението.

направо сте си умрели с тия резултати добре, че хванахте цска без 5,6 титуляра и все пак дано участвате в европа за да мога да се смея :)
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Warped » 21 май 2018 14:14

kiril.a.d написа:
Corwin написа:Не съм съглaсен! - в Роси ви е спaсението и се виждa! Честно!
А Лaцио, по негово време, с Пaвел Недвед отпред, беше чудесен отбор! - бяx им "привърженик" и ги гледax с удоволствие.

Какъв Недвед 2005та година в Лацио, па и отпред. ахахахха Малко се засрамете. Недвед играеше в Лацио през 2000 година, когато спечелиха титлата и не беше нападател
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 май 2018 14:45

Още един "Финал" за тия проклети Евротурнири. :lol: :lol:
Интересното е, че преди мача със Славия бях спокоен и уверен, че ще бием без проблем.
А сега имам кофти чувство ... :roll:

Но к'вото-такова. Чувствата и предсказанията не играят на терена.
Не знам защо мнозина не искат играта от двубоят срещу Славия ?
Аз па искам точно същата игра и положения, няма всеки път да ги изспускаме всичките. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ: Левски (София) - Черно море (Варна) , Четвъртък от 20:30

Мнениеот Red_Neck » 21 май 2018 15:45

Очаквам гросмайсторско 0:0 в редовното, ... после е Божа работа. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 145 госта