Спас Русев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Спас Русев

Мнениеот damyanov1963 » 19 май 2018 13:22

Нека направим фентема и за собственика ни, стига с тоя Прохазка, колко години вече!
Та! Какво направи Спас Русев за времето от както е начело на Левски?!
Освен козирката и видеостената, той, като бивш съветски и настоящ английски възпитаник, унижи 26 кратния Шампион на България да прави шпалир на 7 кратния такъв, който никога не е правил шпалир на Левски, когато е бил шампион, защото тогава е играл при аматьорите!
Изобщо - Правил ли е друг отбор до сега в България шпалир на някой, или Левски трябваше да бъде първият ?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот galina4 » 19 май 2018 14:15

Неведнъж съм го казвала и ще го кажа още веднъж: за мен Спас Русев е подставено лице, на което е определено да играе ролята на собственик на клуба ни. Сигурна съм, че зад него стои друг човек или друга силна финансова група. Кой е този човек или кои са тези хора можем само да гадаем. При всички случаи обаче няма смисъл да се намесват имената на Бойко Борисов или Стефан Софиянски, защото първият е толкова левскар колкото главният истанбулски мюфтия е католик. Що се отнася до вторият за него мога да кажа, че той е наистина голям левскар, но за разлика от Тодор Батков никога не е и не би инвестирал лични средства в клуба.
Иначе самата мен човека и бизнесмена Спас Русев не ме занимава особено, защото и до днес никой нищо не може да каже как довчерашния провинциален комсомолски секретар се добра до Лондон и по какъв начин натрупа капиталите си. Нещо което почти всяко дете в България може да каже за Домузчиев, Ганчев, Божков, Прокопиев, братя Илиеви, Маджо, братя Галеви, братя Диневи и всеки друг преходен или следпреходен български бизнесмен и богаташ

Далеч съм от мисълта да спрягам Пеевски или Доган като тайни финансови благодетели на клуба.
Но не изключвам да има някаква тънка нишка по линията Тодор Батков / Майкъл Чорни. Ще го разберем през следващите месеци.

Относни така наречения шпалир. Там всеки си има свое мнение. Аз не намирам нищо обидно или срамно да уважиш по този начин шампионската титла на един отбор. Ако някой го смята за унижение или за предателство, също не мога да го разубедя. Всеки вижда нещата по свой начин!
Просто времената са вече други и на футболната сцена се появиха нови футболни клубни проекти. Такива са Лудогорец", "Верея" и не на последно място и прекръстения в ЦСКА-София ловешки "Литекс".

Аз не си спомням да е показван надуваем пенис след победа над клуба ни, но доживяхме и това. Въпрос на възпитание...
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот modor » 19 май 2018 14:46

Недейте пуска такива неправоверни теми за този фин човек. Ще вземе пак да се разсърди....... и да захвърли акциите :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1621
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот 1palq4o1 » 19 май 2018 14:54

Като за начало се опитва да изкорени порочната практик от последните 10-15 години да се уволнява треньора след всеки провал...Добър, лош, за момента имаме треньор и той си носи кръста.

Само даваш повод на новодомците да сипят злъч и гадости, но...
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот bsz1916 » 19 май 2018 15:50

Това е първият от доста време насам собственик на Левски ( Не зная дали истински или поставено лице ) , който си следва политиката без да се съобразява с разни " легенди " ( които обичат отбора на Левски , само когато те самите са в Левски ) или " фенове " , които са свикнали някой друг да дава парите , а те да казват кое как да се прави . В крайна сметка навсякъде който плаща , той поръчва музиката . Доколкото зная все пак с него започна някаква финансова стабилизация и се спря анархията и хаоса характерни при предишните " собственици " .

qnchev
Мнения: 28
Регистриран на: 02 мар 2015 09:07
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот qnchev » 19 май 2018 16:52

Финансова стабилност, селекция, треньор и някаква надежда.А ние с какво отговорихме?"Махайте го тоя Роси",Къв е тоя треньор","Каква е тая тактика".....мрън, мрън, мрън.Отвратен съм от компетентни фенове,бивши треньори и "легенди".

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 май 2018 16:59

Нека да оставим настрана човека и бизнесмена Спас Русев и да се опитаме да си отговорим на няколко въпроса?
- Има ли някаква финансова стабилизация в клуба, без да треперим до последния момент, дали ще получим лиценз за участие в първенството?
- Плащат ли се задълженията на клуба?
- Върви ли (макар и твърде бавно - така е, когато държавата не ти помага) доизграждането на стадиона (козирката)?
- Има ли стабилност (въпреки някои колебания в представянето на отбора) на треньорския пост?
- Има ли някакъв що-годе изграден състав на отбора, в който футболистите не са се запознали в съблекалнята преди мача (тренировката)?
- Има ли планирана лятна подготовка на отбора?
- Има ли набелязани нови футболисти (по понятни причини изключвам имена като Роналдо и Меси) за селекция по постове?
Мисля, че отговорът на въпросите (за мен той е "да" - на всичките) ще даде отговор и на основния въпрос в темата (поне както според мен го вижда нейният автор): Що за чешит е Спас Русев и има ли той почва в "Левски"?!... :roll: 8-)
Що се отнася до т.н. "шпалир" на шампиона - лично за мен това е проява на европейско възпитание (не е като да сочиш с пръст, че прерязваш гърло, или да размахваш балон във вид на пенис) и се радвам, че футболистите на "Левски" го правят. Дай Боже, след година-две и на тях да правят шпалир! ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот popokutepetel » 19 май 2018 17:15

damyanov1963 написа:Нека направим фентема и за собственика ни, стига с тоя Прохазка, колко години вече!
Та! Какво направи Спас Русев за времето от както е начело на Левски?!
Освен козирката и видеостената, той, като бивш съветски и настоящ английски възпитаник, унижи 26 кратния Шампион на България да прави шпалир на 7 кратния такъв, който никога не е правил шпалир на Левски, когато е бил шампион, защото тогава е играл при аматьорите!
Изобщо - Правил ли е друг отбор до сега в България шпалир на някой, или Левски трябваше да бъде първият ?!


Пропусна и евентуално продадената купа.
Иначе Спас от Перник е поставено лице на Шиши и Миленчо. Откъде идва нездравото желание на тези субекти да овладеят Левски не знам, но е факт че откакто стъпиха в Левски чрез тогавашния наместник Тотонев нещата вървят рязко надолу. Това за тях не е спортен проект, а бизнес и спортни успехи не им трябват. За това и ги няма. Както многократно съм казвал тия където стъпят там трева не никне. До каквото са се допрели мръсните им кунки все на фалит е отивало. Така че нещата не са розови. Като свърши схемата за разкешване на едни пари за което Спас е в Левски той ще се изсули и ще останат само дълговете.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот trokadero_ » 19 май 2018 17:16

Барабар и той с измамници в цялата държава . Поставено лице да точи милиони.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Спас Русев - фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 19 май 2018 17:21

Добре, няма да споря по темата, ще приема, че Русев е положил началото на едно европейско поведение в Левски, след което ще дойдат и положителните резултати.
Дай Боже да стане така!
Но по въпроса за шпалира все пак ще кажа - Има и по достойни начини за поздравяване на шампиона - като ръкостискане, потупка по рамото, но да му правиш шпалир е все едно да му паднеш на колене.
[offtopic]Това си е мое мнение все пак[/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта