ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какво очакваме от мача на годината за Левски

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот W84me » 20 май 2018 23:19

popokutepetel написа:Мен при дузпите ме дразни треньора. Първо си имаш централен нападател, който обичайно е изпълнител номер 1 на дузпи. Отделно не е голям зор да определиш там 3-ма които след всяка тренировка с вратаря да отделят по половин час да тренират дузпи. Ама не. В Левски това не се тренирало.

Казаха, че преди финала са тренирани дузпи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот vvessel » 20 май 2018 23:33

W84me написа:
popokutepetel написа:Мен при дузпите ме дразни треньора. Първо си имаш централен нападател, който обичайно е изпълнител номер 1 на дузпи. Отделно не е голям зор да определиш там 3-ма които след всяка тренировка с вратаря да отделят по половин час да тренират дузпи. Ама не. В Левски това не се тренирало.

Казаха, че преди финала са тренирани дузпи.

Остави го. Това нещу му бе казано поне 3 пъти след финала във форума, но той си повтаря като латерна. Плюе Роси, хвали Гомез.
И пак Гомез направи едно от трите влизания на Верея в наказателното ни поле, добре,че Найденов реагира бързо. Почти няма мач в който да не създава положения за противника. Прохазка играе 3 пъти по ефективно и два пъти по-евтино от него. Това за заплатата само го предполагам, но може и повече от два пъти да е.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот W84me » 21 май 2018 00:25

Пореден много силен мач на Горанов. Много се радвам за него, личи му, че се старае и иска да успее.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот popokutepetel » 21 май 2018 01:12

vvessel написа:
W84me написа:
popokutepetel написа:Мен при дузпите ме дразни треньора. Първо си имаш централен нападател, който обичайно е изпълнител номер 1 на дузпи. Отделно не е голям зор да определиш там 3-ма които след всяка тренировка с вратаря да отделят по половин час да тренират дузпи. Ама не. В Левски това не се тренирало.

Казаха, че преди финала са тренирани дузпи.

Остави го. Това нещу му бе казано поне 3 пъти след финала във форума, но той си повтаря като латерна. Плюе Роси, хвали Гомез.
И пак Гомез направи едно от трите влизания на Верея в наказателното ни поле, добре,че Найденов реагира бързо. Почти няма мач в който да не създава положения за противника. Прохазка играе 3 пъти по ефективно и два пъти по-евтино от него. Това за заплатата само го предполагам, но може и повече от два пъти да е.


Преди да ръсиш мозък май е най-добре поне имената на играчите да научиш ;) . А кой какво казал за финала са празни приказки. Тренирали са ..... ама друг път. Оправдания. Славия бяха тренирали. Левски не. Отделно предположенията ти ама хич не ни интересуват. Или си предполагаш колкото да не заспиш?
А според тебе дъртия Италианец за хвалене ли е? Класирането случайно да си видял? При тази разлика с първите сезона е пълен провал - факт. Постигнатите резултати също - 18 спечелени 18 неспечелени мача. За срещите с отборите от топ 6 сам си ги брой - отрицателни показатели. Интересно за какво да го похваля като има показателите на Топчо и Жадното.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот Player » 21 май 2018 01:45

Това което стана днес ни липсваше срещу Славия. Почти нямаше топки към Паулиньо в онези 120 минути. Все в дясно се подаваше и Обертан го развинти онзи, но все подаваше и с един човек в полето - нищо. Ако минаваха толкова топки и от ляво, все Паулиньо щеше да направи някой шут и да го видим тогава Петков! Ама незнайно защо, не играхме и от ляво, а беше задължително. Особено след като той донесе сам, 3-те точки срещу Ботев... Дано да го ползват на баража повечко.
Не отписвайте Исландия. Срещу Холмар, Меси ще види зор! Да му мислят и хървати, и нигерийци! Не Европейското бях за тях от симпатия и цвят, а сега имам и основателна причина. Ама ако направи силни мачове, ще го искат да го купят. Едва ли ще го задържим тогава и не знам за кой кръг в ЛЕ, където още не сме се класирали го чакате..

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот Player » 21 май 2018 01:48

ralka_levskarka написа:[rimg]http://prikachi.com/images/876/9331876O.jpg[/rimg]


Тук пише , че вратаря на Верея е направил 11 спасявания. Ако беше с уменията на Митрев, сигурно щеше да е двуцифрен резултата :)

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот sinfen14 » 21 май 2018 03:00

Player написа:Това което стана днес ни липсваше срещу Славия. Почти нямаше топки към Паулиньо в онези 120 минути. Все в дясно се подаваше и Обертан го развинти онзи, но все подаваше и с един човек в полето - нищо. Ако минаваха толкова топки и от ляво, все Паулиньо щеше да направи някой шут и да го видим тогава Петков! Ама незнайно защо, не играхме и от ляво, а беше задължително. Особено след като той донесе сам, 3-те точки срещу Ботев... Дано да го ползват на баража повечко.
Не отписвайте Исландия. Срещу Холмар, Меси ще види зор! Да му мислят и хървати, и нигерийци! Не Европейското бях за тях от симпатия и цвят, а сега имам и основателна причина. Ама ако направи силни мачове, ще го искат да го купят. Едва ли ще го задържим тогава и не знам за кой кръг в ЛЕ, където още не сме се класирали го чакате..

За съжаление,Холмар почти сигурно ще е резерва на световното.Освен ако не се получи някоя контузия де.Титуляри би трябвало да са двойката централни защитници от Ростов.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот vvessel » 21 май 2018 08:49

popokutepetel написа:
vvessel написа:
W84me написа:
popokutepetel написа:Мен при дузпите ме дразни треньора. Първо си имаш централен нападател, който обичайно е изпълнител номер 1 на дузпи. Отделно не е голям зор да определиш там 3-ма които след всяка тренировка с вратаря да отделят по половин час да тренират дузпи. Ама не. В Левски това не се тренирало.

Казаха, че преди финала са тренирани дузпи.

Остави го. Това нещу му бе казано поне 3 пъти след финала във форума, но той си повтаря като латерна. Плюе Роси, хвали Гомез.
И пак Гомез направи едно от трите влизания на Верея в наказателното ни поле, добре,че Найденов реагира бързо. Почти няма мач в който да не създава положения за противника. Прохазка играе 3 пъти по ефективно и два пъти по-евтино от него. Това за заплатата само го предполагам, но може и повече от два пъти да е.


Преди да ръсиш мозък май е най-добре поне имената на играчите да научиш ;) . А кой какво казал за финала са празни приказки. Тренирали са ..... ама друг път. Оправдания. Славия бяха тренирали. Левски не. Отделно предположенията ти ама хич не ни интересуват. Или си предполагаш колкото да не заспиш?
А според тебе дъртия Италианец за хвалене ли е? Класирането случайно да си видял? При тази разлика с първите сезона е пълен провал - факт. Постигнатите резултати също - 18 спечелени 18 неспечелени мача. За срещите с отборите от топ 6 сам си ги брой - отрицателни показатели. Интересно за какво да го похваля като има показателите на Топчо и Жадното.

Значи това ,че Горанов казал нещо след финала - майната му, ти знаеш повече от него какво тренират Левски.
И чие има не знам, господин разбирач? Ще бъдеш ли конкретен или пак ще говориш наизуст, чел-недочел.
А тая статистика си я разпечатай на мека хартия и си я ползвай в тоалетната. Аз нея не я гледам, ами гледам играта последните 2 месеца срещу първите 6 и виждам нещо което ти не искаш да видиш, а то е ,че има прогрес.
Но теб ако те кефи да плюеш - продължавай, само не пиши откровени лъжи и инсинуации.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот gzagorov » 21 май 2018 09:31

vvessel написа:
popokutepetel написа:
vvessel написа:
W84me написа:
popokutepetel написа:Мен при дузпите ме дразни треньора. Първо си имаш централен нападател, който обичайно е изпълнител номер 1 на дузпи. Отделно не е голям зор да определиш там 3-ма които след всяка тренировка с вратаря да отделят по половин час да тренират дузпи. Ама не. В Левски това не се тренирало.

Казаха, че преди финала са тренирани дузпи.

Остави го. Това нещу му бе казано поне 3 пъти след финала във форума, но той си повтаря като латерна. Плюе Роси, хвали Гомез.
И пак Гомез направи едно от трите влизания на Верея в наказателното ни поле, добре,че Найденов реагира бързо. Почти няма мач в който да не създава положения за противника. Прохазка играе 3 пъти по ефективно и два пъти по-евтино от него. Това за заплатата само го предполагам, но може и повече от два пъти да е.


Преди да ръсиш мозък май е най-добре поне имената на играчите да научиш ;) . А кой какво казал за финала са празни приказки. Тренирали са ..... ама друг път. Оправдания. Славия бяха тренирали. Левски не. Отделно предположенията ти ама хич не ни интересуват. Или си предполагаш колкото да не заспиш?
А според тебе дъртия Италианец за хвалене ли е? Класирането случайно да си видял? При тази разлика с първите сезона е пълен провал - факт. Постигнатите резултати също - 18 спечелени 18 неспечелени мача. За срещите с отборите от топ 6 сам си ги брой - отрицателни показатели. Интересно за какво да го похваля като има показателите на Топчо и Жадното.

Значи това ,че Горанов казал нещо след финала - майната му, ти знаеш повече от него какво тренират Левски.
И чие има не знам, господин разбирач? Ще бъдеш ли конкретен или пак ще говориш наизуст, чел-недочел.
А тая статистика си я разпечатай на мека хартия и си я ползвай в тоалетната. Аз нея не я гледам, ами гледам играта последните 2 месеца срещу първите 6 и виждам нещо което ти не искаш да видиш, а то е ,че има прогрес.
Но теб ако те кефи да плюеш - продължавай, само не пиши откровени лъжи и инсинуации.

Да не говорим, че точно Горанов е едно от най-ярките доказателства за разлика между Роси и Топчо/Митов. За разлика от "мотивираните големи левскари", при които на абсолютно всеки футболист му падна формата, при италианеца имаме категорично израстване на Горанов (ако някой помни как беше оплют и набеден за некадърник в първите си мачове).
Отделно, всяка година се тръби как напролет ще видим различна игра от "Левски" и си се получаваше точно така, само че в отрицателен аспект. Тази година точно в последните месеци отборът играе най-силно. Есента всички тръбяха "нямате победа в топ 6". Е, през пролетта вече има такива победи. А ако играта се запази и подобри още малко и се намери читав голмайстор, струва ми се победите в топ 3 няма да са никак редки.
Някои съфорумци, а и не само те, признават, че отборът и като цяло клубът беше в страшна криза, застрашаваща дори съществуването му. Работеше се с години неправилно. Всички са съгласни, че силен отбор се гради с години. Разликата е, че някои специалисти искат, докато "Левски" излиза от кризата и гради силен отбор, ако може да стане шампион или да вземе Купата, да отвява всички в България и минимум групи на ШЛ. Все едно да си бил парализиран с години, но докато се учиш да прохождаш, ей тъй да спечелиш някоя друга Олимпиада, иначе по-добре си стой на легло. Не става така!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот koisa » 21 май 2018 10:07

Вчера се видя, че Роман е три пъти по-полезен когато играе в центъра на терена.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта