ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник от 18:30

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2018 10:50

LSFC 1914 написа:Последния кръг Микре си събува гащите срещу Берое, а ние губим срещу Верея и Роси Ментето по живо по здраво да си ходи към Италия.

Да, прекрасна перспектива! После звездите си събират багажа или почват да се мусят, че няма да играят в Европа. От новия сезон на Герена ще сме средно по 500 човека на мач, пък с тирето и Лудогорец може и да го докараме до 2000. Есента тупа-лупа и още през Октомври вече сме вън от борбата за златните медали, за купата сме аут през Ноември. Обаче важното е, че ментето го няма и всичко е точно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2018 11:56

rebelheartous написа:
ralka_levskarka написа:Аймен Белаид - 6 мача , 540 минути игра за сезона. Средно 90 минути на мач!
Томислав Папазов - 2 мача , 103 минути игра за сезона. Средно 51,5 минути на мач!
Антони Белмонт - 10 мача , 505 минути игра за сезона. Средно по 50,5 минути на мач!
Нелуц Рошу - 7 мача , 450 минути игра за сезона. Средно по 64 минути на мач!
Илия Юруков - 2 мача , 57 минути игра за сезона. Средно по 28,5 минути на мач!
Ривалдиньо - 7 мача , 317 минути игра за сезона. Средно по 45,2 минути на мач!
Станислав Костов - 9 мача , 559 минути игра за сезона. Средно по 62,2 минути на мач!
Станислав Иванов - 8 мача , 168 минути игра. Средно по 21 минути на мач!


Е, и? Това ще си го казвате за успокоение след всяка загуба ли?

Факт е, че хич не играхме толкова зле, колкото си мислехме, че ще го направим с играчи с по 10 мача на кръст.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2018 12:06

Как пък един не похвали отбора за това, че в края на мача имаше сили за финален щурм след 120 минути миналия вторник и съботното гостуване в Разград. Как един не оцени този порив да се спечели мача, а това впрочем е благодарение на "ментето" от Римини. Страхливец бил, дефанзивен бил, играел за 0-0 и прочее плювни. Един пък даже го разкритикува, що не е тръгнал да пази резултата при 2-2, а вместо това е продължил да атакува, Божеееее ... :shock:
Инак, аз се почувствах горд, че бях от тези баламурници:
bilyaletdinov написа:Само най-големите баламурници ще идат на тоя мач, не за друго, а за да се подиграват на съперника :lol:
Не мисля даже да ги гледам по телевизията.

Горещата и сърцата подкрепа на всички около мен в сектор А, която оказахме на момчетата, ме накара да се почувствам щастлив и достоен, че съм Левскар, за пореден път! Искам да вярвам, че младите ни момчета я усетиха вчера, това бе най-голямата победа за Левски като клуб, а не изражението на таблото.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник от 18:30

Мнениеот rane » 16 май 2018 12:26

Groucho написа:....
Ако така или иначе ще гледам как Левски се проваля, предпочитам да гледам сънародници със синия екип.
Сигурен ли си в това, което искаш? Защото има един отбор, който от доооооста дълго време е олицетворение на това, което пишеш и искаш, като единствено екипите не са сини, а бели!
Да, за Славия иде реч.

Та отбора на Славия, който от доста години залага на родното или поне болшинството от играчите са българи, хич не е за пример, ако много държиш на сънародниците.
Без значение дали ще погледнеш представянето им за последните 5, 10, 15 или 20 сезона - поводи за оптимизъм няма.

Изобщо всички, дето държат да има предимно българи в състава на Левски, замислете се над статистиката на Славия за този период. От спечелването на титлата им през 1995/1996, за над 20 години след това, те имат 1(едно) призово класиране, 1 купа на България+1 финал, участията в ЕКТ се броят на пръстите на едната ръка, а най-честите класирания са между 5-7 място. Разбира се има и класирания след 9-10 място, при това не един или два пъти.
За капак, всеки може да провери и какви треньори са водили Славия през този период. Да, и тук преобладават българите!
Да не забравяме, че между футболистите и треньорите има доста преминали през Левски, вкл. и мокрия сън на доста членове на този форум - Е. Велев(Кокала). При него завършват на нещо от сорта на 10-11 място.

Та не знам за такива като теб и останалите, ама аз предпочитам Левски да е доста по-силен - разбирай санитарен минимум на български играчи сред титулярите.
Съжалявам, но не искам да ставаме Славия 2.

И още нещо.
За тези, които с носталгия поглеждат назад, само да припомня как играеше отбора миналия сезон и какви бяха резултатите с чужденец начело на отбора и с наши кадри.

Та до 10-и кръг отбора има 24 точки! След това за 26 кръга с български специалисти сме извоювали могъщите 39 точки(3 от тях спокойно може да се пишат на Петрович, ама хайде да мине от мен)! Сами си правете сметката, колко ги бива българските специалисти.
Всъщност за последните 20-а години е много лесно да се обобщи по отношение на българските треньори - всичко различно от Мъри и донякъде Ясен не става!

Вие си избирайте, кое ще е!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот rane » 16 май 2018 12:33

ralka_levskarka написа:
rebelheartous написа:
ralka_levskarka написа:Аймен Белаид - 6 мача , 540 минути игра за сезона. Средно 90 минути на мач!
Томислав Папазов - 2 мача , 103 минути игра за сезона. Средно 51,5 минути на мач!
Антони Белмонт - 10 мача , 505 минути игра за сезона. Средно по 50,5 минути на мач!
Нелуц Рошу - 7 мача , 450 минути игра за сезона. Средно по 64 минути на мач!
Илия Юруков - 2 мача , 57 минути игра за сезона. Средно по 28,5 минути на мач!
Ривалдиньо - 7 мача , 317 минути игра за сезона. Средно по 45,2 минути на мач!
Станислав Костов - 9 мача , 559 минути игра за сезона. Средно по 62,2 минути на мач!
Станислав Иванов - 8 мача , 168 минути игра. Средно по 21 минути на мач!


Е, и? Това ще си го казвате за успокоение след всяка загуба ли?

Факт е, че хич не играхме толкова зле, колкото си мислехме, че ще го направим с играчи с по 10 мача на кръст.
Ралка, за мача вчера, ако не греша, в стартовите 11 излязохме с 5 титуляра, 2 резерви и 4 резерви на резервите. През второто полувреме един от тези 5 титуляри напусна и беше сменен от резерва. Прави си сметката с какъв експериментален отбор играхме и имахме шансове, дори за обрат!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2018 12:36

Аз знам, дори не можех да повярвам. Мислех, че ще ни очистят набързо и айде.
За 4 мача имаме отбелязани 11 гола и после ще ми говорят за защитна тактика.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник от 18:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 май 2018 12:47

Groucho написа:To тия цифри са предпоставка за това, което най-вероятно, ама най-вероятно ще се случи след два месеца в евротурнирите, защото за два месеца отборът няма да си вдигне кой знае колко класата. Скобите ги отваряме, защото като фенове се надяваме на нещо по-добро, а приключваме пореден сезон-провал.

И в края лично за мен проблемът за бройката чужденци и кадровата политика на клуба е основен. Ако целта е била да стигнем някакъв епохален бараж и евентуално два, четири или шест мача в Европа, защо са ни толкова легионери в спортно-техническите кадри? Ще мъчим бараж при положение, че в първенството има само един наистина стойностен отбор, който превъзхожда Левски и останалите в игрови план? Преспокойно си правехме същото постижение с треньор и състезатели родно производство: 25 точки зад шампиона, в този или онзи мач половин час добра игра... Ем, сори, ама при такова положение чужденците да хващат полетите към майчините си гнезда.
Ако така или иначе ще гледам как Левски се проваля, предпочитам да гледам сънародници със синия екип.
Не се знае с 1-2 попълнения в атака, дали положенията няма да влизат по често.
Сезонът е провал за тези, дето са очаквали некви трофеи.
А реалноста беше, че гоним Евротурнири и надграждане именно там.
Всеки един кръг в Л.Е. носи към 200 хил. евро + отделните приходи от билети и ТВ права.

Но и родната помийка не бива да се неглижира съвсем.
Ако не влезем в групите на Л.Е. и тимът лакатуши в Първенството така, както го виждаме този сезон, промените ще се направят.
Друг е въпросът вече, дали и с промените пак нема да сме на същият хал.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) , Вторник от 18:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 май 2018 12:52

drvasko98 написа:
popokutepetel написа:
Във вътрешен план е неподходящ. Но е интересно как ще изглеждат нещата в ЕКТ ако стигнем. Защото тук всеки мач излизаме като фаворити и с очакването, че ще спечелим. В ЕКТ особено след първия кръг обаче нещата ще са обърнати - Левски ще е аутсайдера (без значение какво си говорим ние) и тогава начина на игра налаган от Роси може да даде добри резултати. Защото от миналото не веднъж и дваж сме отпадали след добра игра, но с допуснат балъшки гол от нищото.


От 10-те мача като нефаворити срещу Лудогорец и пребоядисаните имаме 1 победа 5 равни и 4 загуби. Срещу следващите по сила - Ботев и Берое сме 3-2-3. 18 мача не са малко за преценка. Ето така бихме изглеждали и като нефаворити. Истината е, че играем лошо и като фаворити и като нефаворити, играем лошо (неорганизирано във фаза атака) и когато трябва да атакуваме постепенно и когато трябва да контраатакуваме.
Само че, елиминационните мачове нямат общо с тези за Първенство.
Когато ни трябваше победа срещу далеч по-обиграните пребоядисани, си я постигнхаме.
После в реваншът ни трябваше резултат, с който да продължим.
Въобще 2 мача с тактика и резултати, които не оставиха никакво съмнение в това, кой ще продължи. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот koisa » 16 май 2018 13:01

Важното е, че мина поредната тренировка. Вече мислим за 1/4 финалите в ЛЕ през другия сезон. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот dafquezz » 16 май 2018 13:09

Пичове честно, не знам какво искате от треньора си. Вчера с дълбоките резерви вързахте не лоша игра, можехте дори да ни биете, имахте си положенията. Изобщо този сезон като изключим мача в блатото, изиграхме 5 много здрави и интересни дербита помежду си, надявам се другия сезон пак да е така.
Та за вчера - дядката ги беше наредил идеално, не само че не бяхте глуха защита, ами и около средата на втората част ни бяхте захапали доста неприятно. И това без Обертанов, Бушов и не знам си кой там. Единствено Прохазка си беше под обичайното ниво в защита, с известна вина за два от головете ни. Но пък удари греда човека, и напред върза доста атаки.
Започнете да оценявате качествените си кадри, че като ви зашият пак някой нашенски канален плъх тип Жадното или Вили, ще се видите в чудо. И треньора ви е треньор, и играчите са ви играчи, хванете си ги подкрепете като хората че е срамота


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта