ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 16:32

Да си призная очаквах да паднем тежко снощи и още отрано почнах на обезболяващи (ракия) с един приятел, фен на бившето цска и сегашното 1948. Мача го гледахме като между другото и от време на време се изненадвах ,че вкарвахме гол. После обърнахме на бира и резултата въобще не ме впечатли, но сега като гледах репортажа почнах да съжалявам, че не ги бихме тия смешници.
Вярно , че имаха положения първото полувреме и се игра предимно на нашата врата, но второто, особено след 65-70 -та минута бяхме ги настъпили много здраво и можеше да го отнесат, ако не беше смешния Кабрал. Тоя е като немска овчарка, която е толкова умно куче, че аха-аха да проговори, ама колкото и да чакаш нама да стане. Та и Кабрал така. Изглежда ,че има качества , показва това онова, но накрая едно голямо нищо.
А ако имаше поне един титуляр от защитата, няма значение дали Яблонски, Цветкович или Тиам, със сигурност нямаше да пуснем такива евтини голове. Но важното е ,че показахме хъс, борбеност и желание за победа и не на последно място игра и то с хора които се събират заедно само в съблекалнята. Никога не са играли заедно и едва ли ще играят.
Обаче въпреки това разни статистици ни убеждават колко сме слаби и как по-добре да паднем от Верея или на баража.
Алооо вие добре ли сте бе? Левскари ли сте изобщо? Или сте някакви платени тролчета или близки на изгонени от Левски плюещи легенди и се надявате, че ако Левски пада, някой ще ви върне на службичка. Ако критикувате смислено ще го приема, но това с някакви простотии за ментето, жабаря, нулио и още една камара малоумни глупости си е чист хейт.
Само Левски!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот metodito » 16 май 2018 16:41

vvessel написа:Да си призная очаквах да паднем тежко снощи и още отрано почнах на обезболяващи (ракия) с един приятел, фен на бившето цска и сегашното 1948. Мача го гледахме като между другото и от време на време се изненадвах ,че вкарвахме гол. После обърнахме на бира и резултата въобще не ме впечатли, но сега като гледах репортажа почнах да съжалявам, че не ги бихме тия смешници.
Вярно , че имаха положения първото полувреме и се игра предимно на нашата врата, но второто, особено след 65-70 -та минута бяхме ги настъпили много здраво и можеше да го отнесат, ако не беше смешния Кабрал. Тоя е като немска овчарка, която е толкова умно куче, че аха-аха да проговори, ама колкото и да чакаш нама да стане. Та и Кабрал така. Изглежда ,че има качества , показва това онова, но накрая едно голямо нищо.
А ако имаше поне един титуляр от защитата, няма значение дали Яблонски, Цветкович или Тиам, със сигурност нямаше да пуснем такива евтини голове. Но важното е ,че показахме хъс, борбеност и желание за победа и не на последно място игра и то с хора които се събират заедно само в съблекалнята. Никога не са играли заедно и едва ли ще играят.
Обаче въпреки това разни статистици ни убеждават колко сме слаби и как по-добре да паднем от Верея или на баража.
Алооо вие добре ли сте бе? Левскари ли сте изобщо? Или сте някакви платени тролчета или близки на изгонени от Левски плюещи легенди и се надявате, че ако Левски пада, някой ще ви върне на службичка. Ако критикувате смислено ще го приема, но това с някакви простотии за ментето, жабаря, нулио и още една камара малоумни глупости си е чист хейт.
Само Левски!!


Не знам дали си гледал внимателно мача, но вчера Митрев ни извади от него. Щеше де. Спаси три-четири сигурни положения.
Иначе това за Кабрал много ми хареса. :lol:
Никакъв хейт не е. Ако сме на бараж с Локо Пд, няма Европа. Обективно мнение. Ако сме с Черно море, съм спокоен - основно заради Илиан и това, че са доста къс състав и пейка.

filcolins
Мнения: 505
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот filcolins » 16 май 2018 17:13

Роси трябва да остане. Вчера загубихме защото играта ми напомняше на стария Левски - Юруш напред , а отзад господ да ни пази.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот pomiqr272 » 16 май 2018 17:21

Afganec написа:Мъчи ме един въпрос : Защо БГ клубовете не подписват (като европейските отбори) малко по-дългосрочни договори с важните си играчи, за 2-3 или 4, или дори 5 години ?


В България можеш да сключиш трудов договор най-много за 3 години.

Потребителски аватар
Tinovski
Мнения: 9
Регистриран на: 17 окт 2015 12:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот Tinovski » 16 май 2018 17:49

filcolins написа:Роси трябва да остане. Вчера загубихме защото играта ми напомняше на стария Левски - Юруш напред , а отзад господ да ни пази.

Сигурно за първото полувреме говориш :lol:

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот gzagorov » 16 май 2018 19:02

metodito написа:
vvessel написа:Да си призная очаквах да паднем тежко снощи и още отрано почнах на обезболяващи (ракия) с един приятел, фен на бившето цска и сегашното 1948. Мача го гледахме като между другото и от време на време се изненадвах ,че вкарвахме гол. После обърнахме на бира и резултата въобще не ме впечатли, но сега като гледах репортажа почнах да съжалявам, че не ги бихме тия смешници.
Вярно , че имаха положения първото полувреме и се игра предимно на нашата врата, но второто, особено след 65-70 -та минута бяхме ги настъпили много здраво и можеше да го отнесат, ако не беше смешния Кабрал. Тоя е като немска овчарка, която е толкова умно куче, че аха-аха да проговори, ама колкото и да чакаш нама да стане. Та и Кабрал така. Изглежда ,че има качества , показва това онова, но накрая едно голямо нищо.
А ако имаше поне един титуляр от защитата, няма значение дали Яблонски, Цветкович или Тиам, със сигурност нямаше да пуснем такива евтини голове. Но важното е ,че показахме хъс, борбеност и желание за победа и не на последно място игра и то с хора които се събират заедно само в съблекалнята. Никога не са играли заедно и едва ли ще играят.
Обаче въпреки това разни статистици ни убеждават колко сме слаби и как по-добре да паднем от Верея или на баража.
Алооо вие добре ли сте бе? Левскари ли сте изобщо? Или сте някакви платени тролчета или близки на изгонени от Левски плюещи легенди и се надявате, че ако Левски пада, някой ще ви върне на службичка. Ако критикувате смислено ще го приема, но това с някакви простотии за ментето, жабаря, нулио и още една камара малоумни глупости си е чист хейт.
Само Левски!!


Не знам дали си гледал внимателно мача, но вчера Митрев ни извади от него. Щеше де. Спаси три-четири сигурни положения.
Иначе това за Кабрал много ми хареса. :lol:
Никакъв хейт не е. Ако сме на бараж с Локо Пд, няма Европа. Обективно мнение. Ако сме с Черно море, съм спокоен - основно заради Илиан и това, че са доста къс състав и пейка.

Ъъъ, ако играем срещу "Черно море", не значи ли това, че са били по-добри в 2 мача на елиминации от митичните и непобедими "Локо" Пд, срещу които нямаме шанс? Въобще, понякога ме учудва от колко много кладенци търсите вода, за да подкрепите някаква ваша извратена логика.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот metodito » 16 май 2018 19:22

gzagorov написа:Ъъъ, ако играем срещу "Черно море", не значи ли това, че са били по-добри в 2 мача на елиминации от митичните и непобедими "Локо" Пд, срещу които нямаме шанс? Въобще, понякога ме учудва от колко много кладенци търсите вода, за да подкрепите някаква ваша извратена логика.


Не е задължително. Добре де, не се изразих правилно. СПОРЕД МЕН, с Черно море няма да имаме такива грижи, каквито с Локо. И не е задължително да са били по-добри. "Ботев" или Славия заслужаваха повече да са на финал? Как смятате? А Славия или "Левски" повече заслужаваха купата? В един турнир невинаги по-добрия надделява, а по-хитрия или даже, ако искате, този с по-голям късмет. Дузпите донякъде са си късмет. Това са над седем метра врата. Добре насочен удар с нужната сила, няма хващане. Или вратаря има късмет или изпълнителите са кьопави. В нашия случай, мисля второто.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот fen1914 » 16 май 2018 20:12

filcolins написа:Роси трябва да остане. Вчера загубихме защото играта ми напомняше на стария Левски - Юруш напред , а отзад господ да ни пази.


Кой тренира и подготви отбора за вчерашния мач, че Роси да не носи отговорност за резултата от него? С какво Роси показа, че заслужава да бъде треньор на Левски - с невероятна игра или с невероятни резултати? Подобен сезон можеше да направим дори с някой абсулвент от НСА.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот fen1914 » 16 май 2018 20:17

pomiqr272 написа:
Afganec написа:Мъчи ме един въпрос : Защо БГ клубовете не подписват (като европейските отбори) малко по-дългосрочни договори с важните си играчи, за 2-3 или 4, или дори 5 години ?


В България можеш да сключиш трудов договор най-много за 3 години.


Мисля, че няма ограничение за срока на трудовия договор, освен, ако в него е не е предвиден такъв. По-скоро футболистите не искат да се обвързват дългосрочно с български клубове. Мисля, че договорът на Жоазиньо с Левски беше за 5 години, но това е по-скоро изключение и беше през 2007 г.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот koisa » 16 май 2018 20:20

fen1914 написа:Кой тренира и подготви отбора за вчерашния мач, че Роси да не носи отговорност за резултата от него? С какво Роси показа, че заслужава да бъде треньор на Левски - с невероятна игра или с невероятни резултати? Подобен сезон можеше да направим дори с някой абсулвент от НСА.

И аз това съм го писал, но бях нападнат от феновете му.
Истината е, че когато бием или направим равен с тия пред нас заслугите са само негови, а когато загубим вината е изцяло в играчите, късмета и съдбата. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта