ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 16 май 2018 13:18

Игра, не съм очаквал с треньор Роси и такава селекция да се борим до последно с Берое за бараж :!: и да сме с 4-6-8 баланс в сериозните мачове. Явно някъде в мен е грешката, че имам твърде високи очаквания. Колкото за Европа, тя далеч не е сигурно, но ако Роси успее да не вземе един мач на Герена срещу Морето или Локо Пловдив то не виждам защо ще остава.

Тристан, тия млади момчета до 2-3 години ще са в Арда Кърджали и Бистрица, а от чужденците ще помним имената на 2-3ма. Похвално е, че още ходиш на безсмислени мачове мен отдавна са ме загубили за каузата и треньори и играчи, а и част от феновете.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот koisa » 16 май 2018 13:28

dafquezz написа:Пичове честно, не знам какво искате от треньора си. Вчера с дълбоките резерви вързахте не лоша игра, можехте дори да ни биете, имахте си положенията. Изобщо този сезон като изключим мача в блатото, изиграхме 5 много здрави и интересни дербита помежду си, надявам се другия сезон пак да е така.
Та за вчера - дядката ги беше наредил идеално, не само че не бяхте глуха защита, ами и около средата на втората част ни бяхте захапали доста неприятно. И това без Обертанов, Бушов и не знам си кой там. Единствено Прохазка си беше под обичайното ниво в защита, с известна вина за два от головете ни. Но пък удари греда човека, и напред върза доста атаки.
Започнете да оценявате качествените си кадри, че като ви зашият пак някой нашенски канален плъх тип Жадното или Вили, ще се видите в чудо. И треньора ви е треньор, и играчите са ви играчи, хванете си ги подкрепете като хората че е срамота

Същото бих написал за Белчев... За съжаление при вас макар и късно се усетиха!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот dafquezz » 16 май 2018 13:41

koisa написа:Същото бих написал за Белчев... За съжаление при вас макар и късно се усетиха!


Според мен е различно. Да, Стамен е симпатяга, но не изкара максимума от играчите си. Стойчо Младенов с тия играчи съм абсолютно убеден, че щеше да бъде шампион. Нямаше да изтърве мача в Разград, нито 2:0 преднина срещу вас. Това е тренер дето преди години с отбор който трудно събираше 18 души група, и играеше без заплати половин година, гонеше титла в последния кръг в Разград. Тогава имахме хлапето Грънчов в сърцето на защитата, който цял полусезон не сбърка нито веднъж фатално, а в Разград удари греда дето можеше да значи титла. Просто така беше нареден отбора, че да го покрие във всяка ситуация. Сега имаме хлапето Чорбаджийски, който почти всеки мач греши с цената на гол, и никой не му помага. Имаме играчи, но нямаме отбор, а това е работа точно на треньора.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 16 май 2018 13:47

dafquezz написа: Имаме играчи, но нямаме отбор, а това е работа точно на треньора.


А при нас как е?

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот Afganec » 16 май 2018 14:05

Мъчи ме един въпрос : Защо БГ клубовете не подписват (като европейските отбори) малко по-дългосрочни договори с важните си играчи, за 2-3 или 4, или дори 5 години ?

1. Защото клубовете не са сигурни/убедени в качествата на играча, и в това, в каква посока ще се развие, и не искат да плащат на някой, който евентуално може да търка пейката или да играе в дубъла ?

2. Защото самият футболист предпочита договор за 1 сезон, с тайната надежда, че през сезона толкова ще се развие, че Реал, Барса и Ман Сити ще наддават за него, а Левски (примерно) ще го спира с висока трансферна сума ?

3. Защото, подписвайки за 1 сезон, с отбор от БГ ТОП 4, играча е сигурен, че ще играе в ЕКТ, където може да бъде забелязан от по-богат клуб, и на практика, ще използува българския тим само като един вид трамплин за по-добра кариера ?

4. Друга причина...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 16 май 2018 14:33

Това го правят в Лудогрец.
Щото си представи, че тоя играч е пълна издънка и се наложи да се разтрогва с него.
Как очакваш да се дава 5-годишен д-р на свободен агент, който не е играл 2-3 месеца?
България е последна дупка на кавала на европейската карта и класни играчи много трудно биха се навили да подпишат за срок от 3 до 5.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот dafquezz » 16 май 2018 14:45

drvasko98 написа:
dafquezz написа: Имаме играчи, но нямаме отбор, а това е работа точно на треньора.


А при нас как е?


Вие ако нямахте отбор, вчера щяхме да ви изравним със земята с тия резерви с които излязохте. Но понеже вече имате отбор, а ние само индивидуални добри играчи, едва взехме мача, а можеше и да паднем.
Същия тоя отбор ви върна в един друг мач от два гола пасив, и пак за една бройка да го вземе. Ако надградим правилно, и ние и вие, другия сезон Киро ще види зор.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот Afganec » 16 май 2018 15:04

bilyaletdinov написа:Това го правят в Лудогрец.
Щото си представи, че тоя играч е пълна издънка и се наложи да се разтрогва с него.
Как очакваш да се дава 5-годишен д-р на свободен агент, който не е играл 2-3 месеца?
България е последна дупка на кавала на европейската карта и класни играчи много трудно биха се навили да подпишат за срок от 3 до 5.


Така е, но Левски и тирето по принцип играят всяка година в Европа, докато в Италия, Испания, Германия и прочее, отборите, които играят в Европа, тоя утрепан некадърник, дето тук го броиме за "класен", няма дори да го погледнат, камо ли да подписват с такъв... Така че, последната дупка или не, на такъв шанса му да го видят в Европа е само тук....

Ето, примерно на един Бардон, мокрия му сън се сбъдна именно чрез отбор от "последната дупка"...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот Red_Neck » 16 май 2018 15:16

Afganec написа:Мъчи ме един въпрос : Защо БГ клубовете не подписват (като европейските отбори) малко по-дългосрочни договори с важните си играчи, за 2-3 или 4, или дори 5 години ?

Това могат да си го позволят отбори с дългосрочни цели и стабилно управление.
Кога се работи на парче, целите ( и договорите съответно) са краткосрочни.
Вие конкретно, понеже темата е в този подфорум, дали имате план и бюджетен разчет за 3-5 години?
За половин година преминахте от "фактически фалит", наши момчета и Ники Жадното , до "big spender", скъпи наемници и бай Дельо. Финансовата инжекция от Виваком помогна, но ...... как ще е догодина? Някой знае ли?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот Afganec » 16 май 2018 15:44

Red_Neck написа:Финансовата инжекция от Виваком помогна, но ...... как ще е догодина? Някой знае ли?


Е...едва ли някой знае със сигурност, но пък....винаги имаме опцията да "припознаем" някой по-богат и по-красив.... :lol:

А иначе - Сурва, сурва, Нова година, Нов спонсор... :)
Някой знае ли ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта