ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот koisa » 16 май 2018 20:22

metodito написа:Добре де, не се изразих правилно. СПОРЕД МЕН, с Черно море няма да имаме такива грижи, каквито с Локо. И не е задължително да са били по-добри.

Аз пък си мисля, че с Черно море ще имаме далеч повече проблеми, отколкото с Локо Пд. Илиан Илиев вече няколко пъти затрудни Роси като треньор на Верея и Черно море.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот niki4Him » 16 май 2018 21:33

Общо 198 80 51 67 281:269

Това е общата статистика между Левски и Цска Левски води на цска-литекс-етрополе със 13 победи повече, ако изобщо това се брои за цска така, че НикитУ Александров да не се прави много на интересен..

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 май 2018 22:29

bilyaletdinov написа:Игра, не съм очаквал с треньор Роси и такава селекция да се борим до последно с Берое за бараж :!: и да сме с 4-6-8 баланс в сериозните мачове. Явно някъде в мен е грешката, че имам твърде високи очаквания. Колкото за Европа, тя далеч не е сигурно, но ако Роси успее да не вземе един мач на Герена срещу Морето или Локо Пловдив то не виждам защо ще остава.
Ами то някой може да очаква да спечелим и "Лига Европа" и после да е разочарован.
Аз пък очаквах точно такъв сезон... Почти.
С изключение на това, че мислих, че ще спечелим Купата.
Но за себе си съм спокоен, доволен съм от играта във Финала, но не и от резултата.
Като продукция, искам такъв Левски - агресивен, макар и на моменти хаотичен, но агресивен и търсещ гола.
Забележи какво се случи в 5-те мин. след като изспуснахме дузпата.
Онези не излязоха от пеналта си, цяло чудо е, че не вкарахме... "Чудо" трябваше в кавички, по скоро липса на достатъчно умения и здрава психика в някои играчи.

Има обективни и субективни фактори за статистиката на италианеца.
Футболът не е само цифри.
Инак Гърция и Челси никога нямаше да спечелят Европейското и Ш.Л.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 май 2018 22:35

koisa написа:И аз това съм го писал, но бях нападнат от феновете му.
Няма фенове на Роси ( и на Стойчо нямаше ) ... Просто има левскари, които смятаме, че отборът би се развил в правилна посока с тях.
И тук не става дума за това, кой-крив, кой прав, това може да го докаже само бъдещето.
С.С. беше махнат след постигната цел, Роси все още не е махнат, но ако постигне целта
( Евротурнири ) ще бъде глупаво да бъде махнат.

А защо ще е глупост... Ами просто защото в последите 10-на години ( след Мъри... А какво ли щеше да се случи, ако той беше махнат след унизителната загуба от от Беверен ??? ) ... Се нагледахме на смени, дори за неправилно дишане на треньора.
И след това цъфнахме, та вързахме ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот svetli-lz » 16 май 2018 23:02

metodito написа:
Не знам дали си гледал внимателно мача, но вчера Митрев ни извади от него. Щеше де. Спаси три-четири сигурни положения.
Иначе това за Кабрал много ми хареса. :lol:
Никакъв хейт не е. Ако сме на бараж с Локо Пд, няма Европа. Обективно мнение. Ако сме с Черно море, съм спокоен - основно заради Илиан и това, че са доста къс състав и пейка.


Не знам колко внимателно трябва да си гледал мача за да кажеш, че Митрев ни е извадил от него. Митрев на Герена трябва да стой до вратата на кенефа защото може по всяко време да се насере.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот popokutepetel » 17 май 2018 00:12

dafquezz написа:Пичове честно, не знам какво искате от треньора си. Вчера с дълбоките резерви вързахте не лоша игра, можехте дори да ни биете, имахте си положенията. Изобщо този сезон като изключим мача в блатото, изиграхме 5 много здрави и интересни дербита помежду си, надявам се другия сезон пак да е така.
Та за вчера - дядката ги беше наредил идеално, не само че не бяхте глуха защита, ами и около средата на втората част ни бяхте захапали доста неприятно. И това без Обертанов, Бушов и не знам си кой там. Единствено Прохазка си беше под обичайното ниво в защита, с известна вина за два от головете ни. Но пък удари греда човека, и напред върза доста атаки.
Започнете да оценявате качествените си кадри, че като ви зашият пак някой нашенски канален плъх тип Жадното или Вили, ще се видите в чудо. И треньора ви е треньор, и играчите са ви играчи, хванете си ги подкрепете като хората че е срамота


Роси не е лош треньор, но не е за Левски и той шампионски отбор не може и няма да направи. Просто я няма тази спойка между треньор и играчи, а Левски не е нито Лацио, нито останалите отбори в които е работил. Тук изискванията са много по-високи по отношение на успехи и резултати. Не може да се отрече, че вдигна значително нивото на подготовката и Левски играе 90 мин. на добро темпо. Тактически отборът стои добре. Но точно тук идва и първия проблем - тази тактическа дисциплина смачква импровизацията и фантазията в играта. Достатъчно е да се направи сравнение на играта на Паулиньо в мачовете когато Левски игра с титулярите и тези сега, където по принуда липсват важни играчи и тежестта пада върху него. В последните мачове пича е като риба във вода и прави страхотни мачове, докато в предишните играеше на ниво, но никаква импровизация - тренера го е заковал на определено място, казал му е какво да прави и момчето го прави добре, но не показва пълния си потенциал. С Гомес положението е същото - изнесен е прекалено назад и това пречи атаките да се развиват бързо. Единственият на който са му дали да прави каквото реши е Обертан и се вижда какви качества има.
Ако се запази ядрото и се надгради с качествени попълнения при смяна на Роси с подходящ треньор играта ще се отпуши и ще се види истинското лице на тези футболисти.

Относно Тирето Белчев извлече повече от очакваното от този отбор. Това което ще се случи беше предвидимо - нямахте достатъчно дълга резервна скамейка с качествени футболисти. При очакваното натоварване сряда-събота и игра на два фронта с този потенциал изобщо не беше изненада, че ще се удавите накрая. И вината хич не е на Белчев, а на Стоилкас и останалата плява там. Но трябваше някой да обере негативите. Просто на този етап нито Левски нито Тирето могат да са конкуренция на Каузата. Те реално имат 22 равностойни играчи което позволява вариации и да не се натоварват толкова.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот metodito » 17 май 2018 12:25

svetli-lz написа:
metodito написа:
Не знам дали си гледал внимателно мача, но вчера Митрев ни извади от него. Щеше де. Спаси три-четири сигурни положения.
Иначе това за Кабрал много ми хареса. :lol:
Никакъв хейт не е. Ако сме на бараж с Локо Пд, няма Европа. Обективно мнение. Ако сме с Черно море, съм спокоен - основно заради Илиан и това, че са доста къс състав и пейка.


Не знам колко внимателно трябва да си гледал мача за да кажеш, че Митрев ни е извадил от него. Митрев на Герена трябва да стой до вратата на кенефа защото може по всяко време да се насере.


Ми аз видях три сигурни гола, които извади.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 17 май 2018 13:14

THE G.A.M.E написа:
koisa написа:И аз това съм го писал, но бях нападнат от феновете му.
Няма фенове на Роси ( и на Стойчо нямаше ) ... Просто има левскари, които смятаме, че отборът би се развил в правилна посока с тях.
И тук не става дума за това, кой-крив, кой прав, това може да го докаже само бъдещето.
С.С. беше махнат след постигната цел, Роси все още не е махнат, но ако постигне целта
( Евротурнири ) ще бъде глупаво да бъде махнат.

А защо ще е глупост... Ами просто защото в последите 10-на години ( след Мъри... А какво ли щеше да се случи, ако той беше махнат след унизителната загуба от от Беверен ??? ) ... Се нагледахме на смени, дори за неправилно дишане на треньора.
И след това цъфнахме, та вързахме ...


А Митов защо бе махнат след постигната цел (евротурнири)?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 17 май 2018 15:12

'Щото докато при СС и Роси се вижда някаква основа, то при Митов я няма. Спомни си на какво приличаше отборът срещу Хайдук в София.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) 2:3 FT

Мнениеот metodito » 17 май 2018 15:47

popokutepetel написа:
Роси не е лош треньор, но не е за Левски и той шампионски отбор не може и няма да направи. Просто я няма тази спойка между треньор и играчи, а Левски не е нито Лацио, нито останалите отбори в които е работил. Тук изискванията са много по-високи по отношение на успехи и резултати. Не може да се отрече, че вдигна значително нивото на подготовката и Левски играе 90 мин. на добро темпо. Тактически отборът стои добре. Но точно тук идва и първия проблем - тази тактическа дисциплина смачква импровизацията и фантазията в играта.


Напълно съгласен с това мнение. Поначало в Италия е интересно това, че можеш да видиш точно един отбор, съставен от страхотни солови изпълнители, които се подчиняват на колективното и на някои може да изглежда този футбол спрял - особено, ако го сравниш с Премиършип - но като погледнеш под капака, ще видиш много мисъл и внимание. Но точно индивидуални изпълнения, някакви или свободата, която се дава в Испания, не чакай. Може би неслучайно и в Италия играят толкова аржентинци - много борбени копелета, заедно с уругвайците. Но този футбол не е за нас, мисля. Просто трябва да имаме единайсет панайотовци - моторетки де тичат като отвързани и то в синхрон.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта