Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот zlatan » 17 юни 2018 21:55

аз си мисля че повечето от нас не се дразнят от факта че Рошу не е в групата,а заради това че цяла година държиш футболер без да го броиш за жив а той си взема едни 10 000 евра.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tarikat » 17 юни 2018 21:57

zlatan написа:аз си мисля че повечето от нас не се дразнят от факта че Рошу не е в групата,а заради това че цяла година държиш футболер без да го броиш за жив а той си взема едни 10 000 евра.

A и 100 бонбона се броиха за него на румънците...

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот choko77 » 18 юни 2018 08:50

vvessel написа:
choko77 написа:
vvessel написа:Странно, че все още има хора които жалят за Рошу, при положение че почти не е играл и не е показал реално с нищо, че заслужава да е в Левски. Треньора го вижда всеки ден на тренировка и съм убеден, че може да прецени това много по-добре от всеки един от нас.
Жалкото в случая е, че не е даден под наем или продаден.

Стига с тоя треньор,вижда,какво вижда?Льов защо не вижда Сане?Муслин защо не виждаше Милинкович?А може би просто не го харесва,а аз за малкото мачиве,които игра Рошу много ми допадаше.Доста добре пипаше топката и съм сигурен,че където и да отиде да играе ще се наложи!

О, да, Рошу е румънския Меси, а треньора е тъпанар . Завижда му как "пипа" топката и му прави сечено, нищо че отбора страда без него :)
А, може би е по-вероятно Рошу да си пипа топките и да се прави на звезда и затова да е в това положение, не ти ли хрумва?!

Че не е Меси, не е, ама си дал 200 000 Евро за него и дори не го допускаш до мачовете да го видиш! Виж в Разград, търпение към всеки един и му се дава шанс, а тук какво? Да го махат и това е като не му харесва. На Дедо Рози някой трябваше да му каже къде да играе Обертан и т. н. Прохазка го слагшае н лявото крило, Кабрал не знам си къде, а Вутов и той там някъде. Така че не знам какво вижда тоя треньор, ама дано е погледнал!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот choko77 » 18 юни 2018 08:51

vvessel написа:
choko77 написа:
vvessel написа:Странно, че все още има хора които жалят за Рошу, при положение че почти не е играл и не е показал реално с нищо, че заслужава да е в Левски. Треньора го вижда всеки ден на тренировка и съм убеден, че може да прецени това много по-добре от всеки един от нас.
Жалкото в случая е, че не е даден под наем или продаден.

Стига с тоя треньор,вижда,какво вижда?Льов защо не вижда Сане?Муслин защо не виждаше Милинкович?А може би просто не го харесва,а аз за малкото мачиве,които игра Рошу много ми допадаше.Доста добре пипаше топката и съм сигурен,че където и да отиде да играе ще се наложи!

О, да, Рошу е румънския Меси, а треньора е тъпанар . Завижда му как "пипа" топката и му прави сечено, нищо че отбора страда без него :)
А, може би е по-вероятно Рошу да си пипа топките и да се прави на звезда и затова да е в това положение, не ти ли хрумва?!

Че не е Меси, не е, ама си дал 200 000 Евро за него и дори не го допускаш до мачовете да го видиш! Виж в Разград, търпение към всеки един и му се дава шанс, а тук какво? Да го махат и това е като не му харесва. На Дедо Рози някой трябваше да му каже къде да играе Обертан и т. н. Прохазка го слагшае н лявото крило, Кабрал не знам си къде, а Вутов и той там някъде. Така че не знам какво вижда тоя треньор, ама дано е погледнал!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 18 юни 2018 09:24

Австриецът Вили Рутенщайнер се доближава до управленски пост в Левски. 55-годишният специалист е гласен за спортен директор на „сините“, но беше на път да предпочете офертата на Израелската футболна федерация пред тази от „Герена“. Рутенщайнер обаче не е успял да се разбере с израелците. Според „Sport“ той е поискал допълнителни 100 000 евро, но това е било отказано от евреите. Двете страни са се срещнали в събота вечерта за последни разговори.
Тогава австриецът е обявил, че има доста добро предложение от Левски, но ще предпочете да работи в Израел, ако получава по-добра заплата. „Иска повече пари от нас, но ние не можем да му дадем повече от 250 000 евро, за които се бяхме разбрали предварително“, коментират участници в преговорите пред изданието. Израелската футболна федерация е свела до минимум разходите си. Намалила е дори парите за охрана, което доведе до куп инциденти в базата на националния отбор.


http://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fol ... 75&lang=HE
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 18 юни 2018 09:51

Значи трябва Спас да му е направил много обещания, щото не виждам как ще му дава същата заплата. Може да са 40-50хил лв на месец, но пак се съмнявам. Освен това ще дойдe тука, в нашата дриша лига, вместо в една малко от мало поне по-уредена държава. Ще видим, все пак дано дойде при нас.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Серафим

Мнениеот Странджата » 18 юни 2018 10:39

Е-е-е, че ти като на държавата на евреите викаш малко от малко по-уредена - какво да кажем ние с гайдите. :)
Иначе,когато става дума за прогнози, често те се градят върху злонамерени публикации в медиите. От няколко дни се копира едно интервю на Хичо в Нов спорт - колко там е оригиналното, може само да се гадае, в което в заглавието се твърди, че в Левски нямало визия, а в текста се казва
че сега изглежда, че ръководството има някаква визия
... Иначе и аз като тебе съм оптимист за идващия сезон, но въздържан - в смисъл, че вярвам, че ще е по-добър от изминалия. И ми се струва, че колкото и да тъгувам по някогашния Левски, той в тези времена няма да се върне, така както на тази земя няма да се върне младостта ни :) Така че , ако все още си го обичам - такъв, какъвто е, то е и затова, че се радвам, загдето все пак избягна грубото падение, което да ни доведе до нечовешкия избор - истината или обичта. Не че сега не сме пред тази дилема, но казано на днешен език, лъжата в нашия случай е в границите на стандартно отклонение нула, докато за други е в границите на плюс минус тире София :)

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот terata » 18 юни 2018 10:49

Представям си ако Вили дойде и както медиите му въртят предполагаемата заплата, какъв рев ще настане от Раев, Курдов и останалите "легенди". :mrgreen: Ще има къв е тоя дет яде хляба на толкова добри български специалисти и т.н.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: terata

Мнениеот Странджата » 18 юни 2018 11:12

Ами като не им увира главата, че своя са си го изяли :)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: terata

Мнениеот Странджата » 18 юни 2018 11:14

Ами като не им увира главата, че своя хем са си го изяли, хем продължават да си го изяждат :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 145 госта