Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 17 юни 2018 16:04

Ми да се освобождават от него тогава! Не играе, а заплатата му върви.

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tarikat » 17 юни 2018 16:37

A Рошу има качества...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 17 юни 2018 17:08

Явно Роси вижда много сериозни качества в Белмонт, за да е още в отбора... Надявам се силно да успее да ги покаже в даден момент, когато се наложи.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 17 юни 2018 17:50

За мен жалко, че на Рошу не му бе дадена възможност да се докаже - от малкото мачове ми се стори, че е играч тип Панайотов, но по-прецизен. Той досега проявява огромен професионализъм и не се е оплакал, че да имаме някаква представа каква е ситуацията около него (а това може да значи, че просто се е примирил, че ще го пуснат да си ходи след края на сезона). Така или иначе групата набъбна много, ако няма да продаваме друг, може да пускаме и него да си ходи... пък дано завлече със себе си и Кабрал :D

BlueBatman
Мнения: 7
Регистриран на: 17 юни 2018 17:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот BlueBatman » 17 юни 2018 18:02

По линии/постове:
Мартин Полачек, Божидар Митрев, Николай Кръстев, Петър Иванов;
Милош Цветкович, Иван Горанов, Давид Яблонски, Холмар (като си дойде), Аймен Белаид, Деян Иванов, Томислав Папазов;
Хали Тиам, Жорди Гомес, Давиде Мариани, Филипе Нашименто, Антонио Вутов, Антони Белмонт, Ивайло Найденов, Илия Юруков, Мартин Петков;
Паулиньо, Габриел Обертан, Жерсон Кабрал, Атанас Кабов, Алекс Боримиров;
Серджиу Буш, Ривалдиньо, Станислав Костов, Станислав Иванов, Илия Димитров.

Не е лоша групата за Правец.
30 души, от които 14 са наши юноши.

Явно ще отпадне един вратар и заедно с няколко млади - под наем. Само не знам ако идат в отбор като Арда (както се каза за Найденов) дали ще ги пускат първо, а второ - какво ще научат при Топчо. По добре да останат при Роси поне момчета като Найденов, Стаси, Мартин Петков, Деян.

А ако добавим още 1-2-ма на по-добро ниво (бек!), ще е супер :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 17 юни 2018 18:49

Не могат всички да "останат" при Роси. Треньорът не може да работи с група от 100 човека. Когато почне сезона ще има други грижи.
А не да учи някои "младежи" от коя страна се рита топката.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 17 юни 2018 18:54

Странно, че все още има хора които жалят за Рошу, при положение че почти не е играл и не е показал реално с нищо, че заслужава да е в Левски. Треньора го вижда всеки ден на тренировка и съм убеден, че може да прецени това много по-добре от всеки един от нас.
Жалкото в случая е, че не е даден под наем или продаден.

BlueBatman
Мнения: 7
Регистриран на: 17 юни 2018 17:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот BlueBatman » 17 юни 2018 19:15

blue avalanche написа:Не могат всички да "останат" при Роси. Треньорът не може да работи с група от 100 човека. Когато почне сезона ще има други грижи.
А не да учи някои "младежи" от коя страна се рита топката.


Да ги учи на тактика.
Естествено, че групата ще е до 25-26 човека. Предпочитам тези младежи, които споменах, да останат. Боримиров, Димитров, Юруков, Кабрал, Ривалдиньо няма да ми липсват

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот choko77 » 17 юни 2018 20:45

vvessel написа:Странно, че все още има хора които жалят за Рошу, при положение че почти не е играл и не е показал реално с нищо, че заслужава да е в Левски. Треньора го вижда всеки ден на тренировка и съм убеден, че може да прецени това много по-добре от всеки един от нас.
Жалкото в случая е, че не е даден под наем или продаден.

Стига с тоя треньор,вижда,какво вижда?Льов защо не вижда Сане?Муслин защо не виждаше Милинкович?А може би просто не го харесва,а аз за малкото мачиве,които игра Рошу много ми допадаше.Доста добре пипаше топката и съм сигурен,че където и да отиде да играе ще се наложи!

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 17 юни 2018 21:42

choko77 написа:
vvessel написа:Странно, че все още има хора които жалят за Рошу, при положение че почти не е играл и не е показал реално с нищо, че заслужава да е в Левски. Треньора го вижда всеки ден на тренировка и съм убеден, че може да прецени това много по-добре от всеки един от нас.
Жалкото в случая е, че не е даден под наем или продаден.

Стига с тоя треньор,вижда,какво вижда?Льов защо не вижда Сане?Муслин защо не виждаше Милинкович?А може би просто не го харесва,а аз за малкото мачиве,които игра Рошу много ми допадаше.Доста добре пипаше топката и съм сигурен,че където и да отиде да играе ще се наложи!

О, да, Рошу е румънския Меси, а треньора е тъпанар . Завижда му как "пипа" топката и му прави сечено, нищо че отбора страда без него :)
А, може би е по-вероятно Рошу да си пипа топките и да се прави на звезда и затова да е в това положение, не ти ли хрумва?!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта