Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 21 авг 2018 20:14

LM10 написа:
sinfen14 написа:Гледам мрънкането е на шест,значи всичко е точно.На естонеца Стоянович му е бил старши-треньор.Някак смятам,че той по-добре е запознат с качествата на играча,отколкото форума? :roll: И още нещо - не сме милиардери,за да си позволим да имаме 20 паулиньовци.Този го взимаме за дълбочина в състава.Според мен рядко ще го виждаме в титулярния състав,освен ако сам не си извоюва мястото,разбира се. ;) Взимаме нападател с много добра статистика - 54 гола и 46 асистенции в 236 мача.Освен това е дузпаджия,а може да играе и крило.Третият трансфер както вече казах е играч,който може да играе централен защитник,десен бек и ДХ.Аз съм доволен. 8-)


Би ли бил така добър да споделиш кой е играча играещ кати ЦЗ, ДБ и ДХ ? Или поне дай някой жокер - къде е играл, националност и т.н.

До края на седмицата приключваме с трансферите.Имайте още малко търпение.Иначе единственото,което ще кажа е,че е португалец.Нищо повече докато не подпише.

ПС- Това за Македа са абсолютни глупости.Бил ни е предлаган още миналото лято,но никога не сме проявявали интерес към този играч.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tiamat » 21 авг 2018 20:15

Тоз го мяза на естонското Райнов :)

Ай честито, и по вода!

Паднахме на 80 страници на трансфер, трябва да се наваксва сега :)

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот LM10 » 21 авг 2018 20:40

sinfen14 написа:
LM10 написа:
sinfen14 написа:Гледам мрънкането е на шест,значи всичко е точно.На естонеца Стоянович му е бил старши-треньор.Някак смятам,че той по-добре е запознат с качествата на играча,отколкото форума? :roll: И още нещо - не сме милиардери,за да си позволим да имаме 20 паулиньовци.Този го взимаме за дълбочина в състава.Според мен рядко ще го виждаме в титулярния състав,освен ако сам не си извоюва мястото,разбира се. ;) Взимаме нападател с много добра статистика - 54 гола и 46 асистенции в 236 мача.Освен това е дузпаджия,а може да играе и крило.Третият трансфер както вече казах е играч,който може да играе централен защитник,десен бек и ДХ.Аз съм доволен. 8-)


Би ли бил така добър да споделиш кой е играча играещ кати ЦЗ, ДБ и ДХ ? Или поне дай някой жокер - къде е играл, националност и т.н.

До края на седмицата приключваме с трансферите.Имайте още малко търпение.Иначе единственото,което ще кажа е,че е португалец.Нищо повече докато не подпише.

ПС- Това за Македа са абсолютни глупости.Бил ни е предлаган още миналото лято,но никога не сме проявявали интерес към този играч.

Изображение

има и португалско гражданство

:mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от LM10 на 21 авг 2018 20:41, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 20:40

Честито ново попълнение!!! И успех със синята фанелка!!!
Нека тактическите разбори започнат...СЕГА!!! :mrgreen:
Последна промяна от blue avalanche на 21 авг 2018 20:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 20:42

sinfen14 написа:
LM10 написа:
sinfen14 написа:Гледам мрънкането е на шест,значи всичко е точно.На естонеца Стоянович му е бил старши-треньор.Някак смятам,че той по-добре е запознат с качествата на играча,отколкото форума? :roll: И още нещо - не сме милиардери,за да си позволим да имаме 20 паулиньовци.Този го взимаме за дълбочина в състава.Според мен рядко ще го виждаме в титулярния състав,освен ако сам не си извоюва мястото,разбира се. ;) Взимаме нападател с много добра статистика - 54 гола и 46 асистенции в 236 мача.Освен това е дузпаджия,а може да играе и крило.Третият трансфер както вече казах е играч,който може да играе централен защитник,десен бек и ДХ.Аз съм доволен. 8-)


Би ли бил така добър да споделиш кой е играча играещ кати ЦЗ, ДБ и ДХ ? Или поне дай някой жокер - къде е играл, националност и т.н.

До края на седмицата приключваме с трансферите.Имайте още малко търпение.Иначе единственото,което ще кажа е,че е португалец.Нищо повече докато не подпише.

Пепе!!! :mrgreen:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Sisi 1914 » 21 авг 2018 20:43

Имахме нужда от халф и му желая успех! 8-) В
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23086
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот W84me » 21 авг 2018 20:46

Във фейса му е*аха майката, колко бил "нежен" и прочие. Много прост народ сме.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 20:56

W84me написа:Във фейса му е*аха майката, колко бил "нежен" и прочие. Много прост народ сме.

Както казва Ат.Буров: "Ние, българите, сме един малък, но много прост народ!"

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 21 авг 2018 21:02

W84me написа:Във фейса му е*аха майката, колко бил "нежен" и прочие. Много прост народ сме.


Аз затова вече се отказах да чета коментарите и в официалната страница на клуба, и в тая, която Спортал поддържат. Невероятно малоумни и елементарни хора коментират и единствено си докарвам излишно нервиране и желание да им отговарям, а няма полза...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2018 21:07

Трябват нападатели.Няма таран които да ги влачи противниците.Дори и чорбата си взеха веднага заместник....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта