Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот olfix » 07 сеп 2018 06:52

Няма нормална логика, която да оправдае този трансфер.Особено след казаното от Славиша, за това, че не би взел някой от ютуб.Този дори и там не е гледан!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 07 сеп 2018 07:45

Е, как да няма? Виж коя мениджърска агенция го води този играч и ще видиш, че има стабилна логика.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 07 сеп 2018 09:23

Смятам, че в момента няма причина да недоволстваме от селекцията. Искахме бекове - взеха се, искахме халфове - взеха се... И нападател се взе при все, че имаме 4-5 такива. Колко са добри предстои да разберем в идните месеци. Сега остава новите да се впишат в отбора и да се докажат... Поне отбора вече има достатъчно голяма широчина. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 07 сеп 2018 11:50

Aз лично съм много доволен от селекцията. Изображение
Подсилихме се на всички постове и то без да се налага да примамваме разни тридесет и кусур годишни футбалери в предпенсионна възраст, които да дойдат да поритат като за последно. Сега вече конкуренцията е убийствена, в най-хубавия смисъл на думата, което е предпоставка за Стоянов да сглоби един наистина дългосрочно боеспособен тим. Е, някои форумни селекционери отново не са доволни, но няма проблем, да са живи и здрави. Да се знае обаче, че в момента Левски повече от всякога заслужава нашата безрезервна подкрепа, защото се усеща един много приятен ветрец - ветрецът на промяната! Усмихваме се, мечтаем и гледаме само напред! Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TreiD
Мнения: 463
Регистриран на: 31 авг 2012 13:09
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TreiD » 07 сеп 2018 11:56

TristaNNN написа:Aз лично съм много доволен от селекцията. Изображение
Подсилихме се на всички постове и то без да се налага да примамваме разни тридесет и кусур годишни футбалери в предпенсионна възраст, които да дойдат да поритат като за последно. Сега вече конкуренцията е убийствена, в най-хубавия смисъл на думата, което е предпоставка за Стоянов да сглоби един наистина дългосрочно боеспособен тим. Е, някои форумни селекционери отново не са доволни, но няма проблем, да са живи и здрави. Да се знае обаче, че в момента Левски повече от всякога заслужава нашата безрезервна подкрепа, защото се усеща един много приятен ветрец - ветрецът на промяната! Усмихваме се, мечтаем и гледаме само напред! Изображение

И аз съм доволен,че се подсилихме на възловите позиции, но взе пак мисля,че трябва първо да видим новите как играят.
Най важно в момента е да подновим договорите на Обертан, Яблонски и Цветкович.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот W84me » 07 сеп 2018 12:25

bilyaletdinov написа:Е, как да няма? Виж коя мениджърска агенция го води този играч и ще видиш, че има стабилна логика.

Кой от доведените от тях не ти харесва?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Warped » 07 сеп 2018 12:40

Виана ако взима повече от 5к тва си е чист "рип офф" :) :lol: Ебати човек с 1 официален мач 2015 досега :o и с 1 гол за 6 години футбол, как да не съм скептичен
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Sisi 1914 » 07 сеп 2018 12:58

Супер е, че и нападател си взехме! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 07 сеп 2018 13:14

Селекцията към момента е факт, че е завършена и поне на хартия можем да кажем, че всичко е идеално. Остана да се надяваме Виана, Нганиони и Рейш да се впишат и да вдигнат нивото на отбора, създавайки реална конкуренция. Единственото, което трябва да бъде задължително уточнено е как ще се процедира сега като имаме четирима играчи от страни извън ЕС. Още повече, че първите трима са твърди титуляри, когато са здрави... Надявам се журналистите да зададат някой въпрос скоро или поне клубът да си излезне сам с уточнение най-малкото заради чуденето на феновете.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 07 сеп 2018 13:37

Реиш на мястото на Тиам или Цееткович и готово - Виана влиза без проблем. Друг е въпроса, че бразилеца сигурно няма да е готов за игра поне до следващата пауза.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 127 госта