Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 23 май 2018 18:47

Ами, не съм съгласен с това за национала, но темата е за трансферите в "Левски". Само ще кажа, че всичко е страшно корумпирано. Те исландците преди европейското играеха в Реал и Барса, все едно.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 23 май 2018 18:48

metodito написа:
Warped написа:А така ви искам. Райнов, Неделев, Панов... Ще си иде ние при славистите и тва е, Е как иначе нали ни биха на финала значи са суперзвезди :lol:



Славистите имат Купа, а "Левски" КАКВО?

Чужденци, марсианци, българи, няма значение добри или лоши, ако всяка година идват по седем нови. Трябва ни човек, който да се занимава с чисто футболните организаторски нещо - директор. След това другото. Сърдете се на Мъри, но го каза право! "Левски" в момента има отбор, но няма клуб.


Абе то Мъри каза и още нещо - ако искаш качествен отбор и добро представяне в ЕКТ трябва да осигуриш бюджет минимум 7-8 млн. евро. Всичко останало е хабене на време и нерви и резултати я има я няма. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 23 май 2018 18:52

Нашият не беше ли 12 000 000 лева? Иначе в спор с Мъри бих му посочил Йостерзунд, де имаха в състава си мигранти и бюджета им беше някакъв смехотворен.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 23 май 2018 18:55

metodito написа:Ами, не съм съгласен с това за национала, но темата е за трансферите в "Левски". Само ще кажа, че всичко е страшно корумпирано. Те исландците преди европейското играеха в Реал и Барса, все едно.


Абе национала е еманация на вътрешното първенство. А исланците не са играли в Реал и Барса, ама половината идваха от отбори от силните първенства (макар и не водещи), а повечето от другите играеха в отбори от Скандинавието с редовно участие в групите на ЕКТ ;) . Така че хич не са такава изненада.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 23 май 2018 18:58

metodito написа:Нашият не беше ли 12 000 000 лева? Иначе в спор с Мъри бих му посочил Йостерзунд, де имаха в състава си мигранти и бюджета им беше някакъв смехотворен.


Ами не знам колко е точно, води се тайна. Но се спрягат суми в рамките на 5-6 млн. лв. - т.е наполовина. А сравнението ти не е правилно. Мъри говори за боеспособен отбор, който да си е редовен участник в групова фаза, а не за някакъв фоерверк.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 23 май 2018 19:00

Warped написа:Левски трябва да привлече само 2ма играчи според мен. Имам чуството, че парите в Левски свършват и е по добре да се погасяват стари задължения отколкото да се взимат още 5-6 нови играча


Ми той Кр.Иванов това каза. Според мен Прохазка и Панайотов ще преподпишат, а Рошу и Белмонт ще си ходят. Нищо чудно да се вземе някакъв "универсален войник", дето може да играе по двата бека и в центъра на защитата и в халфовата линия, при нужда и тн., щото нали е модерно. И един вратар.
А бюджета на Левски няма как да е 5-6 млн. лв. Поне 12млн си е, като тези суме се въртяха още преди доста години, та не знам. Може тогава по-неадекватно да са били харчени.
Последна промяна от Serafim на 23 май 2018 19:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 23 май 2018 19:01

popokutepetel написа:
Ами не знам колко е точно, води се тайна. Но се спрягат суми в рамките на 5-6 млн. лв. - т.е наполовина. А сравнението ти не е правилно. Мъри говори за боеспособен отбор, който да си е редовен участник в групова фаза, а не за някакъв фоерверк.


Със седем нови титуляра всяка година, и 20 млн. евро бюджет да имаме, все тая.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 23 май 2018 19:14

popokutepetel написа:
metodito написа:
Warped написа:А така ви искам. Райнов, Неделев, Панов... Ще си иде ние при славистите и тва е, Е как иначе нали ни биха на финала значи са суперзвезди :lol:



Славистите имат Купа, а "Левски" КАКВО?

Чужденци, марсианци, българи, няма значение добри или лоши, ако всяка година идват по седем нови. Трябва ни човек, който да се занимава с чисто футболните организаторски нещо - директор. След това другото. Сърдете се на Мъри, но го каза право! "Левски" в момента има отбор, но няма клуб.


Абе то Мъри каза и още нещо - ако искаш качествен отбор и добро представяне в ЕКТ трябва да осигуриш бюджет минимум 7-8 млн. евро. Всичко останало е хабене на време и нерви и резултати я има я няма. ;)

Съгласен съм... Левски с бюджет 4 мил. и българи в състава ще изглежда добре, а и ще се борим за купата все пак. Колкото до Мъри вирнал си е носа. Има защо, но все пак го е вирнал :shock: :roll:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 23 май 2018 19:14

Спрете да спекулирате с това колко е лошо, ако привлечем повече от 4 нови отново. Това до голяма степен зависи от напусналите, а потенциални такива в момента са Панайотов, Прохазка, Вутов, Рошу и Белмонт. 3-ма от тях в една или друга (или цяла) част от сезона бяха основни футболисти. Това не е малко. Добавете задължилтени алтернативи на бековете, както и вратар (помним как Горанов си вдигна формата, след като се появи реална конкуренция). Освен това като се върнат Атанас Кабов, Дидо, Любенов, Янев, Илия Димитров, Ташев и тн. няма ли да ги броим за нови, при все, че на повечето мачовете им се броят на пръстите на едната ръка за първия отбор. Отделно треньорското ръководство е ново, не са тренирани с него, не познават съотборниците си и тн?

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 23 май 2018 19:16

Прохазка няма да остане.Иначе български добри играчи няма и факта,че никой не отива в западна европа е красноречив.Има един Ивайло Чочев,който подритва в Серия Б :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта