Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 25 юни 2018 09:44

Значи един между Дидо и Белаид ще хваща пътя...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот modor » 25 юни 2018 09:48

Ако можем ние да избираме кой да се маха...... нека да е Белаид :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 25 юни 2018 09:49

metodito написа:
sinfen14 написа:
С привличането на Давиде Мариани,не просто заменихме Роман с нов човек,а смело казвам,че и НАДГРАДИХМЕ при това солидно.
Ние спешна нужда от селекция нямахме.Нуждаехме се от халф и вратар и ги взехме навреме.Оттук насетне каквото още трябва за допълнение на състава не е нужно да се бърза и е по-добре да стане по бавно отколкото да сбъркаме с играчите.


Колега, това няма как да е вярно, поради две прости причини. Първо, приносът, който Роман има за този отбор през годините. И след това, факта, че работеше добре и като бек и като крило. Мариани дали знае, че и там ще го използват.

Извинявам се, ако не е така, но казвайки как с Мариани сме надградили в сравнение с Роман - говориш за човек, който не си видял в една минутка! на терена за "Левски" - и вземайки предвид първата изброена причина от мен, ти всъщност плюеш по Прохазка и то много гадно. Може би не се усещаш. Може би го правиш нарочно. Прекалявате няколко човека много сериозно! Аман от матросовщина. Не знам, може би просто си седнал си се е6аваш и аз се връзвам.


Методи, къде се беше покрил няколко дни, покрай признанията на Прохазка, че САМ е решил да напусне клуба?

Ако според теб Прохазка играе успешно като бек и крило значи тотално се се "окопал" в защита на твоя любимец...

За пореден път ще ти кажа, че Роси извади Прохазка от състава в момента в който имаше играчи по постове, няма пак да ти обяснявам...

Стига с това реване за Прохазка - човека даде на отбора, отбора също му даде...

Просто за мен никога не е бил чак толкова решаващ играч, играше със сърце и душа за Левски, даже в последната контрола на новият си отбор е бил с капитанската лента 1 полувреме, момчето се раздава навсякъде...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 10:05

csimoen2 написа:
metodito написа:
sinfen14 написа:
С привличането на Давиде Мариани,не просто заменихме Роман с нов човек,а смело казвам,че и НАДГРАДИХМЕ при това солидно.
Ние спешна нужда от селекция нямахме.Нуждаехме се от халф и вратар и ги взехме навреме.Оттук насетне каквото още трябва за допълнение на състава не е нужно да се бърза и е по-добре да стане по бавно отколкото да сбъркаме с играчите.


Колега, това няма как да е вярно, поради две прости причини. Първо, приносът, който Роман има за този отбор през годините. И след това, факта, че работеше добре и като бек и като крило. Мариани дали знае, че и там ще го използват.

Извинявам се, ако не е така, но казвайки как с Мариани сме надградили в сравнение с Роман - говориш за човек, който не си видял в една минутка! на терена за "Левски" - и вземайки предвид първата изброена причина от мен, ти всъщност плюеш по Прохазка и то много гадно. Може би не се усещаш. Може би го правиш нарочно. Прекалявате няколко човека много сериозно! Аман от матросовщина. Не знам, може би просто си седнал си се е6аваш и аз се връзвам.


Методи, къде се беше покрил няколко дни, покрай признанията на Прохазка, че САМ е решил да напусне клуба?

Ако според теб Прохазка играе успешно като бек и крило значи тотално се се "окопал" в защита на твоя любимец...

За пореден път ще ти кажа, че Роси извади Прохазка от състава в момента в който имаше играчи по постове, няма пак да ти обяснявам...

Стига с това реване за Прохазка - човека даде на отбора, отбора също му даде...

Просто за мен никога не е бил чак толкова решаващ играч, играше със сърце и душа за Левски, даже в последната контрола на новият си отбор е бил с капитанската лента 1 полувреме, момчето се раздава навсякъде...


Ядох банан, приятелю. Знам, че според теб и според няколко "специалиста" тук Прохи за нищо не става. А до колко не е решаващ бил... пхах, дообре.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 10:52

koisa написа:Значи един между Дидо и Белаид ще хваща пътя...


Аз залагам на Давид. "Ще намерим по-добър от него". Споко. :lol:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот groti » 25 юни 2018 11:32

Абе, мето.. покрай тоя хейт срещу финягата съвсем изтрещя?! Стига с тоя Роман бе. Даде, взе и реши да продължи на друго място. Самият той надгради.
Дано Дидо остане. За мен Белаид е далеч по-слаб играч. За ДМ разбрахме че и по крилата може да играе, тоест може с това да решим единия от проблемите си. Един бек, ЦЗ и заспиваме. Сигурен съм че Ривалдиньо ще покаже качества.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 25 юни 2018 11:38

metodito написа:
koisa написа:Значи един между Дидо и Белаид ще хваща пътя...


Аз залагам на Давид. "Ще намерим по-добър от него". Споко. :lol:

Дано да грешиш... Ако махнем Яблонски значи целта пред отбора не е надграждане!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 25 юни 2018 11:51

Интересно. Онези от офиса казват, че покупка ще има само при продажба. В момента се спряга версията за ЦЗ с известно име и се намесват имената на две от звездите с европейски оттенък в Левски. Можем да продадем само Яблонеца, другите можем да освободим. Но чехът ни е голмайстор. Значи ли това, че с парите от него ща купим нов ЦЗ и нов голмайстор? Продължавам да твърдя, че основен проблем е липсата на алтернативни бекове. Нападателите ни не са за изхвърляне, а по- скоро са жертва на игровата концепция на италианската група. Но сега, когато са контузени и двата бека, дано на онези в офиса им уврат кратуните. По най- бързият начин да се вземат в ръце и да запълнят празнините. Било то с временно решение като Живко Миланов или някой от този род. Дори от домашното първенство. Иначе, пак ще се оправдават с неуспешни преквалификации.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 25 юни 2018 12:09

Айде, пак почнахме с Роман. :lol: Като сме на темата, да минем и през Васко? После през Бурабия и разбира се, не може без да споменем и Мечката. След него и Аниете, Бедоя, Люпко, Стоев, Гонзо, Веско и тн. :!:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 юни 2018 12:19

Истината е, че Роман още от зимата е бил в контакт с чехите.
За това още от тогава той и ръководството са знаели кое-как и защо.

Сега, дали Прохазка беше ценен за Левски ? Факт, ценен беше.
Дали е добър футболист ? Да, добър е, но не е някакъв незаменим играч.
Справяше се добре на доста позиции, но реалноста е, че НИКЪДЕ не се справяше достатъчно добре.
Обаче компенсираше с раздаване и интелект.
Да, Роси е прав, че спокойно можем да намерим 2, че и 3 пъти по добър играч.
Просто словакът не беше ценен толкова с футболните си достойнства ( както писах, те не надхвърлят средните/приемвливи такива ) ... Колкото с това, че се превърна в Левскар.

Да, вероятно ще намерим по добър футболист, вероятно дори италианският швейцарец е такъв, но дали той, или друг, ще приемат Левски присърце ?
Предлагам да не гадаем. Времето ще покаже.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 89 госта