Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 22 юни 2018 11:49

Човек като чета форума може да изпадне в депресия. Едни мрънкания, драми, апокалиптични видения.
Айде малко по-леко, по-ведро.
Ще вземем нападател и бек и нещата ще си дойдат на мястото. И да закъснеят малко, важното е да са класа. До месец ще имаме боеспособен отбор и дано стигнем групите. Влезем ли там, нещата са лесни.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Warped » 22 юни 2018 11:55

Много странно... Трябват ни двама нови бек и крило. Незнам защо се взимат нападатели, това е позиция на която е най добре да се пробват юноши. На бека и защита юношите са по рисковани за проба. Тоя Мариани е какво- CAM или може да играе "навякъде", нещо, което Меси неможе но виждашли тука е пълно с футбалери дето могат да играят на 6 позиции, после се чудите що има такива резултати :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 22 юни 2018 11:57

То че всички сме съгласни, че с двама нови нещата няма да станат така, както ги искаме, е ясно. Но отношението на треньора към играчите, които вече са в отбора, не може да бъде такова - буквално им казва 'налага се да работя с вас, иначе отдавна да съм ви сменил с някой от Серия Б'. Кофти е за мотивацията още при лятната подготовка.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот groti » 22 юни 2018 12:58

Corwin написа:Бог Делио Непобедими пак мрънка, че не са му купили половин нов отбор. Надявам се тези трима, от които още имал нужда, да са бек, крило и нападател, а не дефанзивен халф, вътрешен халф и вътрешно-дефанзивен халф. Но за мен е обидно само да повтаря, че 'тренира тези, които има', все едно са му дали само Митрев, Найденов и Боримиров, а не всички без двама титуляри от миналия сезон.


Бог Делио има право да мрънка защото в отбора няма взаимозаменяемост! Като извадим титулярите на останалите позиции са събрани от кол и въже. Масово се използват играчи на чужди за тях позиции - Прохазка,Найденов,Вутов. Ти не мислиш ли, че реално ни трябват поне още 3-4 играча ако искаме да имаме отбор?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 22 юни 2018 13:25

Warped написа:Много странно... Трябват ни двама нови бек и крило. Незнам защо се взимат нападатели, това е позиция на която е най добре да се пробват юноши. На бека и защита юношите са по рисковани за проба. Тоя Мариани е какво- CAM или може да играе "навякъде", нещо, което Меси неможе но виждашли тука е пълно с футбалери дето могат да играят на 6 позиции, после се чудите що има такива резултати :lol:

Какви нападатели са се взели? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот helic » 22 юни 2018 13:29

Чичо Дельо по-скоро мрънка, защото го държат в положение приклек - ако няма да има нови, просто да му казват овреме да се оправя с наличното

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 22 юни 2018 14:05

helic написа:Чичо Дельо по-скоро мрънка, защото го държат в положение приклек - ако няма да има нови, просто да му казват овреме да се оправя с наличното

Чичо Дельо отново намеква, за енти пореден път, че ако клубът иска да се развива и да надгражда, както и да постига добри резултати и постоянство, ще му трябват по-качествени футболисти. Ако клубът не иска или не може - ще си кретаме за здраве и с наличните джокатори, това е.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот scevola7 » 22 юни 2018 14:32

"Очевидно има разминаване между ръководство и треньор. Още пролетта беше ясно, че само двама-трима нови няма да са достатъчни щом си тръгват играчи, а искаме да надграждаме. В този случай за мен Роси е прав да мрънка. Новите отдавна трябваше да са взети и да тренират наравно с останалите, за да няма после оправдания. И това при положение, че Русев иска да се гонят групите на ЛЕ. Дано до края на месеца да вземем поне още един-двама, че с тия контузии не се знае колко ще оцелеят до мача с Вадуц."'

Разминаванията са Парите. Както при вас, така и при нас те не са в изобилие, а за да се вземе добър играч са нужни пари.Затова се бави и селекцията, защото се търсят свободни агенти, с които искаме да надграждаме. С други думи с трици маймуни да ловим и ако можем да стигнем по далеч в евротурнирите, за да дойдат някакви добри финансови постъпления. Как мислиш дали Роси с неговите преки наблюдения върху италианското първенство не може да намери добри играчи от серия Б, които няма да струват непосилни суми? Според мен може, но проблем както казах и при вас и при нас е финансов. Лудогорец във финансово отношение е на светлинни години пред двата столични гранда и като гледам как му се развива бизнеса на Киро, тази разлика все повече ще нараства, освен ако в един момент не реши да се откаже от интереси във футбола.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 22 юни 2018 16:17

Двама трима се купуват когато отбора ти е напълно готов 80% от състава ти е с договори по за 4-5 години.Е тогава само попълваш 2 - 3 много класни и надграждаш. А сега какво? половината с договори с 1 - 1,5 години един двама с по три години а на една трета им изтичат договорите до края на годината. Е НЯМА КАК ДА СТАНЕ. Затова всеки полусезон по 5 - 6 нови и така до фалит. Работата е далаверата да върви и да има пари за крадене. ТОВА Е ИСТИНАТА.Няма професионализъм.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Icoxxx
Мнения: 118
Регистриран на: 28 май 2017 20:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Icoxxx » 22 юни 2018 20:11

166 страници, а ебати затишието от страна на клуба и медиите. :?:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта