Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот LSFC 1914 » 19 юни 2018 23:10

"От лежанка вдигам 135 кг. Целта ми не е да развивам мускулите. За мен заниманията във фитнеса помагат за цялостното развитие на тялото", обяснява Мартин.

"Фен съм на кросфита - обожавам да тренирам. Преди най-много обичах да вдигам тежести, но в един момент те започнаха да забавят рефлекса ми. Затова напоследък предпочитам да правя упражнения като използвам тежестта на собственото си тяло. Искам да си поправя динамиката, а не да трупам мускули", обяснява Полачек.


Изображение

Така като му гледам физиката, 135 килограма са малко за него ;) :)

https://www.instagram.com/p/Bj5RRQNHYUa ... e=ig_embed

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 19 юни 2018 23:14

За Вили истината е ,че отиде с жена си на почивка в Израел и тъпите журналя нададоха вой до небесата ,че преговарял с евреите.Като сте толкова компетентни и осведомени напишете поне в кой хотел е отседнал Вили и къде и с точно кой е преговарял в колко часа и на коя дата.Ето на това се казва точна и истинска статия.А не като вашата повърня и диария.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 20 юни 2018 08:37

Kris_men2000 написа:За Вили истината е ,че отиде с жена си на почивка в Израел и тъпите журналя нададоха вой до небесата ,че преговарял с евреите.Като сте толкова компетентни и осведомени напишете поне в кой хотел е отседнал Вили и къде и с точно кой е преговарял в колко часа и на коя дата.Ето на това се казва точна и истинска статия.А не като вашата повърня и диария.

Да, възможно е. Даже предполагам, че е отишъл до Божи гроб за помощ и сила свише, за да стане Хаджи Вили преди да напише златни страници в историята на любимия Левски. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 20 юни 2018 13:00

Младежкият национал Николай Кръстев ще играе през следващия сезон в Ботев Враца, научи Дарик радио.

Почнахме да разтоварваме баласт полека-лека...

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 20 юни 2018 13:04

blue avalanche написа:
Младежкият национал Николай Кръстев ще играе през следващия сезон в Ботев Враца, научи Дарик радио.

Почнахме да разтоварваме баласт полека-лека...


Така е, за Ники най-важното в момента е да играе, защото неговите грешки са от липса на опит, а не на талант. Дай боже след 3-4 сезона да не се налага да купуваме вратари, защото тримата българи ако се наредят на вратата заедно, ще пуснат 3 гола от един удар :D

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот 1palq4o1 » 20 юни 2018 13:40

Сагата около австрийското светило Вили
Рутенщайнер и евентуалното му пристигане на "Герена" като спортен директор, ще приключи днес. Причината да се бави назначението му в българския гранд е, че все още обмисля офертата от националния отбор на Израел.

Там той трябва да отговаря за цялата структура на местния футбол, но преговорите вървят тежко. И според изданието "Ynet", той вече е получил ултиматум за окончателен отговор на предложението до края на деня.

Във вторник е дошла и последната оферта от израелската федерация - годишна заплата от 300 хил. евро, без бонусите, което е леко увеличение, в сравнение с предното предложение, пълна власт около въпросите за развитието на израелския футбол, както и решаващ глас около казусите с мъжкия национален отбор.

Рутенщайнер трябва да каже до края на работния ден днес дали ще приеме това предложение, или ще дойде в Левски. Според въпросното издание, австриецът само протакал преговорите с израелската федерация, за да проучи по-подробно офертата на българския гранд и да прецени плюсовете и минусите ѝ. “


А?!?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 юни 2018 14:43

Баси, аз си мислих, че Яблонеца е едър, ама като го гледам до Полачек, лееееко ми се губи. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 20 юни 2018 14:51

THE G.A.M.E написа:Баси, аз си мислих, че Яблонеца е едър, ама като го гледам до Полачек, лееееко ми се губи. :lol:


Представи си Стаси между тях.Мале мия не го изяждайте на обяд.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 20 юни 2018 15:41

THE G.A.M.E написа:Баси, аз си мислих, че Яблонеца е едър, ама като го гледам до Полачек, лееееко ми се губи. :lol:

И аз бях свикнал да гледам Яблонеца да стърчи над другите, но сега ми изглежда като малко дете пред новия. Пардон, като продукт на ДЮШ на Левски.
ПП. От колко часа е контролата и ще я дават ли изобщо?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ralka_levskarka » 20 юни 2018 16:21

wilge написа:
THE G.A.M.E написа:Баси, аз си мислих, че Яблонеца е едър, ама като го гледам до Полачек, лееееко ми се губи. :lol:

И аз бях свикнал да гледам Яблонеца да стърчи над другите, но сега ми изглежда като малко дете пред новия. Пардон, като продукт на ДЮШ на Левски.
ПП. От колко часа е контролата и ще я дават ли изобщо?

18 часа. Левски ТВ.
Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jungle и 29 госта