Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 24 юни 2018 05:29

Michael_Buble написа:Аз си мисля, че селекцията в Левски е "полет над кукувиче гнездо"


Засега, че има замесена кукувица, има. Лятна. :lol:

Абе, вратар не е малко.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 24 юни 2018 09:33

Кати гледам как Лудогорец прави трансфери с лекота и без много шум се отчайвам от нашите тупани !!!

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот goro_man » 24 юни 2018 09:37

ЕМИЛ написа:Кати гледам как Лудогорец прави трансфери с лекота и без много шум се отчайвам от нашите тупани !!!

Досега от световното съм на плюс 845 E и съм от четвътрък на Гърция...моят приятел е на минус 160 и пристига днес а следобяд си тръгваме заедно...така че просто бизнес няма тупани мупани а чисто и просто числа

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 24 юни 2018 09:45

ЕМИЛ написа:Кати гледам как Лудогорец прави трансфери с лекота и без много шум се отчайвам от нашите тупани !!!

Направили са толкова трансфери, колкото и ние. Демек - два. ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 24 юни 2018 10:24

blue avalanche написа:
ЕМИЛ написа:Кати гледам как Лудогорец прави трансфери с лекота и без много шум се отчайвам от нашите тупани !!!

Направили са толкова трансфери, колкото и ние. Демек - два. ;)

От гледна точка на бройката е така, но от друга не съвсем... Все пак в Лудогорец имат поне по двама играчи на всеки пост, докато ние нямаме читав/и заместник/ци на бека и само едно крило в лицето на Кабрал.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Warped » 24 юни 2018 10:40

Бек и крило са задължителни. Неразбрах какво стана с Панайотов, ако си е тръгнал значи трябва и CDM
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Вълчан » 24 юни 2018 11:23

Халфове...вратари...там подобни.А че нищо не става от нападателите никои не споменава.Пази боже да се разчита на Буш или онзи Вутов за голове.Също нещо не се разбра защо не им хареса Панайотов.Пак ще се кършат пръсти след година че са изтървали толкова напорист и смея да кажа със потенциал футболист.Некадърно решение на треньорите е това

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 24 юни 2018 11:30

ЕМИЛ написа:Кати гледам как Лудогорец прави трансфери с лекота и без много шум се отчайвам от нашите тупани !!!


Очевидно в момента при нас се гради от нулата общо взето, но се работи последователно. Колкото и да ме боли да го кажа, Лудогорец в момента са години пред нас от гледна точка на организация в клуба, инфраструктура, възнаграждения, както и не на последно място по важност, разбира се - не спират да постигат успехи не само на родна сцена, а и в Европа. Освен това имат абсолютно медийно спокойствие, осигурено от Домуса. Най-лесното в момента за тях е да правят трансфери "с лекота и без много шум", въпреки че аз не съм впечатлен от трансферите им сега, честно казано. Така че не мисля, че има много резон в такива сравнения и определения. ;)
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 24 юни 2018 12:04

От една страна има резон в това да се инвестират повече средства за играчи точно в момента. Говоря не за бройка, а за нападател и бек или крило, които на момента да направят разлика, ако сполучим. Защото червено-оранжевите са в някакъв организиран хаос, с нов недоказан треньор, скандали на високите етажи, съмнителни трансфери. А в Разград назначиха също нов треньор, практически без опит в нашите ширини, там циклично звездите им "преяждат" и не си дават зор, та се налага да подменят 4-5 титуляра през няколко години. Мисля си, че този момент за тях е дошъл и този сезон няма да са такива машини. Въпросът е дали Спас ще реши да извади пари или ще следва предварителната стратегия със само няколко нови и надграждане, без да се изхвърля.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2697
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Der Schmarotzer » 24 юни 2018 13:36

Какво стана със спрягания за трансфер при нас Марк Янко?
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 129 госта