Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 19 май 2018 14:25

Гледам тирето и кренвиршите вече са започнали да работят по селекциите си за новия сезон, а нашите още чакат какво ще стане в следващите два мача, за да видят кой остава и кой си тръгва. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Michael_Buble » 19 май 2018 19:07

joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки

Ако не се лъжа Ривалдо през 2000 опъваше мрежите в Барселона. По твоята логика и той ще ни свърши чудесна работа. Още повече, че беше в ложата до Русев.
Сега сериозно, вие разбирате ли колко ужасно много са 8 години във футбола??? Понякага формата спада драстично само за 1 сезон, та какво да говорим за 8 год!!! :o :shock:
По тази причина само за 2 сезона Обертан стигна до Анжи и Левски.
Някои хора изобщо не са наясно с процесите в съвременния футбол.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 19 май 2018 20:31

Добре, че Левски не се ръководи от форума... :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 19 май 2018 20:39

W84me написа:Добре, че Левски не се ръководи от форума... :mrgreen:

На мач ще бъдат сменяни 70 % от играчите. Ще си имаме и треньори за по едно полувреме. Новите играчи ще бъдат разкривани само за 2 минути :lol: Закривай :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 19 май 2018 20:44

modor написа:
W84me написа:Добре, че Левски не се ръководи от форума... :mrgreen:

На мач ще бъдат сменяни 70 % от играчите. Ще си имаме и треньори за по едно полувреме. Новите играчи ще бъдат разкривани само за 2 минути :lol: Закривай :mrgreen:

Вече сменяме треньори, които не са в Левски от година :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4316
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот vvessel » 19 май 2018 22:49

Не знам Гаджев в каква форма е, нито знам неща от кухнята за него, но ако е играл до последно може и да бъде по-добра алтернатива за Гомез. Тоя вкара един случаен гол на тирето и взе да прави знаци, че много говорели за него. А като изпусна поредната дузпа , едно извинете не каза. Да не говорим ,че за около 30 мача има един свестно изпълнен фал. А Цветкович центрира далеч по-добре от него, така че и в това не се отличава. За мен е един посредственик с висока заплата и е напълно заменим.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот LSFC 1914 » 19 май 2018 22:51

vvessel написа:Не знам Гаджев в каква форма е, нито знам неща от кухнята за него, но ако е играл до последно може и да бъде по-добра алтернатива за Гомез. Тоя вкара един случаен гол на тирето и взе да прави знаци, че много говорели за него. А като изпусна поредната дузпа , едно извинете не каза. Да не говорим ,че за около 30 мача има един свестно изпълнен фал. А Цветкович центрира далеч по-добре от него, така че и в това не се отличава. За мен е един посредственик с висока заплата и е напълно заменим.


Гаджев е поне с 3 класи над Гномес + Фалшименто и т.н.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 19 май 2018 23:53

LSFC 1914 написа:
vvessel написа:Не знам Гаджев в каква форма е, нито знам неща от кухнята за него, но ако е играл до последно може и да бъде по-добра алтернатива за Гомез. Тоя вкара един случаен гол на тирето и взе да прави знаци, че много говорели за него. А като изпусна поредната дузпа , едно извинете не каза. Да не говорим ,че за около 30 мача има един свестно изпълнен фал. А Цветкович центрира далеч по-добре от него, така че и в това не се отличава. За мен е един посредственик с висока заплата и е напълно заменим.


Гаджев е поне с 3 класи над Гномес + Фалшименто и т.н.
Сигурно защото е много класен е останал на улицата и се умилква като гладно куче за залък хляб.
Нито е млад, нито е качествен играч. Само може да навреди на отбора.
Ако толкова иска да се връща в България, да се хваща там с Ботев Вр или Славия.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 20 май 2018 00:04

koisa написа:Гледам тирето и кренвиршите вече са започнали да работят по селекциите си за новия сезон, а нашите още чакат какво ще стане в следващите два мача, за да видят кой остава и кой си тръгва. :lol:

Какво имаш предвид?Защото тиретата нямат дори треньор за новия сезон.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 20 май 2018 00:07

wilge написа:
rane написа:
joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:
На Гаджев пък колко му пукаше за отбора :lol:
100 пъти предпочитам Прохазка да остане, пред това лекенцето Гаджев пак да играе за Левски.


На Гаджев му пукаше за отбора и сигурно още му пука защото Гаджев е левскар. Имал е добри моменти, имал е и слаби. С кой не е било така? За това тази игра е покорила света. Само да отбележа, че на един лагер същият този Владимир Гаджев заведе трима юноши които бяха за пръв път на подготовка с отбора в един спортен магазин и им купи маркови футболни обувки. Защото за един футболистна Левски трябва винаги най- доброто. Пред фактите мълчат и боговете. Друг е въпросът, че времето му в Левски е отминало. Не би било добре и за двете страни. Така както е отминало времето и на друг любимец и изключителен левскар (сега много ще скочат)- Ромен Прохазка. Той също трябва да продължи кариерата си другаде. На запад в такива случай казват, че въпросния футболист се е изчерпал за отбора и не може да му даде повече. За това трябва да развива кариерата си другаде. И го правят. Разделат се без излишни драми и сантименти, а с необходимото уважение.
Аз бих попълнил отбора с класни попълнения на следните постове (за предпочитане средноевропеици): вратар, ляв бек и десен бек. Бих върнал за треньор на вратарите Валентин Захариев. Незабавно бих освободил:
1. Доменико Ботичела – треньор на вратарите;
2. Ясен Екимов – кондиционен треньор;
3. Кирил Вангелов - главен скаут.
Повече от сигурен съм, че голаджия няма и да търсят. Въпреки че тази година сигурно сме с най- слабото нападение в цялата ни история. При положение, че голмайстор е централен защитник, значи нещо не е в ред. Едва ли причината е в изпълнителите, тъй като съм виждал Буш как вкарва, гледам Костов как се старае, а и Ривалдиньо май скоро ще се излекува напълно и до ЕКТ ще се е аклиматизирал. Значи обувката стяга другаде. Топката е в полето на ръководството. Бъдещето на Вутов зависи и от Удинезе, докато на Прохазка и Панайотов доколкото знам още не е обсъждано. Гомес вече индикира, че няма да остане, пък жабаря не харесва Рошу и Белмонт.
Май пак станаха повечко. Едва ли така се надгражда, но... да си чакаме обещаните от Спас двама с класата на Обертан.

Моментите на Гаджев са предимно слаби, като настоящия между другото.
Пробва се в чужбина още като юноша - не му се получи. Върна се в Левски, имаше няколко добри сезона, но после стремглаво тръгна надолу. Няколко подготвки се включи по-късно, т.к. до последно си търсеше отбор в чужбина. Най-накрая, разгеле все пак излезе отново в чужбина. Намери си отбор в Англия - не се прояви, после отдиде пак по Южна Европа - и там не му се получи. Сега пак не изключвал да се върне в Левски. Да де, но Левски си има по-добри играчи. Надявам се да не го вземат, както и синчето на тати, за когото упорито се говори, че пак ще е на вратата на Левски, след толкова години.

Лекета, като тези двамата, а и не само като тях, нямат място в отбора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, jusi и 123 госта