Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 23 юни 2018 14:33

Ми да го взимаме този "препоръчан от него човек"!!!
Егати сагата, егати чудото...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 23 юни 2018 16:43

С освобождаването на Васко и Роман, сега имаме нужда от ДВАМА дефанзивни халфове и то от тези, които са добри и в двете фази на игра+бек.

Прочетох в Тъпспорт, че синьор Роси - напълно основателно! - "мрънка" за нови, като е поставил ултиматум... В смисъл какъв?

А ако са верни думите на Краси (в което се съмнявам), че сме щели да привлечем нов само, ако продадем някой титуляр... Еми, радвам се за амбразурата, но скоро ще рухне. Разберете, че от две години само се руши. Не е целта да се направи отбор! Не знам каква е, но не е тази.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 23 юни 2018 17:17

SANSIRO7 написа:
Corwin написа:Аз пък не мога да си обясня как школата ни от Живко Миланов (15 години) не е изкарала един нормален играч на бека, който да може да е поне качествена резерва, докато си хване мястото? Уж най-лесният пост, а най-близкото до адекватен юноша там е Иван Горанов (6-7 години титуляр в други отбор, докато си го вземем) и... МИКИТУ?!?!

Не знам как са ти спомените, но когато Живко се налагаше в Левски що обиди и подигравки отнесе, а сега бил много качевствен. Та по тая логика и сега може да имаме играчи, но кой да знае, като не им се дава шанс.


Така е, защото като всеки млад футболист правеше грешки. Нямам предвид от школата да излезе готов футболист (това е немислимо, за целта трябва и юношеското първенство да е силно, а то не е), а такъв, който да не е тотална щета.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот zlatan » 23 юни 2018 17:59

Вчера се изкефих когато Исландия загуби от Нигерия и пак ще се изкефя ,когато Хърватска ги перне.Всички знаете защо се радвам.
Холмар е задължителен за Вадуц,няма да бъдат лесни мачове.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 23 юни 2018 20:04

zlatan написа:Вчера се изкефих когато Исландия загуби от Нигерия и пак ще се изкефя ,когато Хърватска ги перне.Всички знаете защо се радвам.
Холмар е задължителен за Вадуц,няма да бъдат лесни мачове.


Колкото повече стои на световното толкова повече пари от въздуха за Левски. А те са жизнено необходими сега.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 23 юни 2018 20:28

Kris_men2000 написа:
zlatan написа:Вчера се изкефих когато Исландия загуби от Нигерия и пак ще се изкефя ,когато Хърватска ги перне.Всички знаете защо се радвам.
Холмар е задължителен за Вадуц,няма да бъдат лесни мачове.


Колкото повече стои на световното толкова повече пари от въздуха за Левски. А те са жизнено необходими сега.

Само да ти кажа, че с два мача в ЛЕ Левски ще изкара толкова пари, колкото ще вземе от ФИФА за престоя на Холмар в периода на гурповата фаза...

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Michael_Buble » 24 юни 2018 01:13

Аз си мисля, че селекцията в Левски е "полет над кукувиче гнездо", защото се чакаше новият СТД да постави своите изисквания, стратегия и да задейства своите контакти за привличането на нови играчи. Сега се е отворил разлом между двата ни крака, който се разширява, а ние се чудим и маем от коя страна да скочим. Нали се сещате, ако продължаваме да стоим, какво ще стане?!

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот tarikat » 24 юни 2018 01:31

Да се надяваме, че се преговаря с футболисти. Може би през новата седмица ще има новини. Някой с инфо от кухнята? :lol:

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 24 юни 2018 02:20

metodito написа:С освобождаването на Васко и Роман, сега имаме нужда от ДВАМА дефанзивни халфове и то от тези, които са добри и в двете фази на игра+бек.

Прочетох в Тъпспорт, че синьор Роси - напълно основателно! - "мрънка" за нови, като е поставил ултиматум... В смисъл какъв?

А ако са верни думите на Краси (в което се съмнявам), че сме щели да привлечем нов само, ако продадем някой титуляр... Еми, радвам се за амбразурата, но скоро ще рухне. Разберете, че от две години само се руши. Не е целта да се направи отбор! Не знам каква е, но не е тази.

И двете новини на топспорт,тоест преписаните в топспорт новини от вестник......не знам и аз кой от двата са - целенасочена и всекидневна медийна пропаганда против Левски.Всеки сам си преценява дали да се върже или не.

С привличането на Давиде Мариани,не просто заменихме Роман с нов човек,а смело казвам,че и НАДГРАДИХМЕ при това солидно.
Ние спешна нужда от селекция нямахме.Нуждаехме се от халф и вратар и ги взехме навреме.Оттук насетне каквото още трябва за допълнение на състава не е нужно да се бърза и е по-добре да стане по бавно отколкото да сбъркаме с играчите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 24 юни 2018 05:19

sinfen14 написа:
С привличането на Давиде Мариани,не просто заменихме Роман с нов човек,а смело казвам,че и НАДГРАДИХМЕ при това солидно.
Ние спешна нужда от селекция нямахме.Нуждаехме се от халф и вратар и ги взехме навреме.Оттук насетне каквото още трябва за допълнение на състава не е нужно да се бърза и е по-добре да стане по бавно отколкото да сбъркаме с играчите.


Колега, това няма как да е вярно, поради две прости причини. Първо, приносът, който Роман има за този отбор през годините. И след това, факта, че работеше добре и като бек и като крило. Мариани дали знае, че и там ще го използват.

Извинявам се, ако не е така, но казвайки как с Мариани сме надградили в сравнение с Роман - говориш за човек, който не си видял в една минутка! на терена за "Левски" - и вземайки предвид първата изброена причина от мен, ти всъщност плюеш по Прохазка и то много гадно. Може би не се усещаш. Може би го правиш нарочно. Прекалявате няколко човека много сериозно! Аман от матросовщина. Не знам, може би просто си седнал си се е6аваш и аз се връзвам.
Последна промяна от metodito на 24 юни 2018 05:32, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, vlong и 150 госта