Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 23 юни 2018 09:31

Напуснали: Алфонсо,Панайотов,Прохазка,Рошу,Г. Ташев,Любенов,Кръстев,Ангелов и Г.Янев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 23 юни 2018 09:42

За мен всяка статия, в която присъства "пише “Меридиан мач”" приключва там. Яблонски не спряха да го продават всички откакто е дошъл. Дано поне като дойде ред да го продадем наистина не изпуснат да го напишат пак и да кажат "ето, бяхме прави, казахме ви". :) Иначе бърза справка относно това, че закъсняваме вече, не знам си какво - Ейолфсон дойде септември, Тиам дойде няколко дни преди първия ни мач за пролетния полусезон. Обертан подписа вече като беше започнал сезона. Жорди също подписа няколко дни преди началото на сезона. Принципно ако наистина се водят преговори с качествени играчи става малко по-трудно и бавно, защото си разглеждат опциите и чакат до последно. Не сме Реал Мадрид да сме мечтата на всеки един футболист и да мечтае от малък за нас. :mrgreen: Нека изчакаме и да видим. В крайна сметка наистина Вадуц и Жалгирис трябва да ги отстраним с наличните футболисти, имаме напълно окомплектован и качествен състав в момента. Просто ни трябва още дълбочина.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 23 юни 2018 10:02

specter написа:Иначе бърза справка относно това, че закъсняваме вече, не знам си какво - Ейолфсон дойде септември, Тиам дойде няколко дни преди първия ни мач за пролетния полусезон. Обертан подписа вече като беше започнал сезона. Жорди също подписа няколко дни преди началото на сезона.

Не виждам никакъв повод за гордост и радост относно написаното от теб.
Когато треньора на отбора казва, че е обявил от какви и колко играчи има нужда преди 3 месеца, а подготовката е започнала, но все още не са привлечени всички нужни играчи, значи работата не е свършена както трябва. Файдата от привличането на играчи през август-септември ще е само в оправданията, че са взети късно, не са водили пълноценна подготовка и имат нужда от време.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот mikata » 23 юни 2018 10:12

Задължително е да се вземат бек и нападател преди първият мач за ЛЕ,добре ще е да разкараме Ривалдиньо и Кабрал!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 23 юни 2018 10:19

koisa написа:
specter написа:Иначе бърза справка относно това, че закъсняваме вече, не знам си какво - Ейолфсон дойде септември, Тиам дойде няколко дни преди първия ни мач за пролетния полусезон. Обертан подписа вече като беше започнал сезона. Жорди също подписа няколко дни преди началото на сезона.

Не виждам никакъв повод за гордост и радост относно написаното от теб.
Когато треньора на отбора казва, че е обявил от какви и колко играчи има нужда преди 3 месеца, а подготовката е започнала, но все още не са привлечени всички нужни играчи, значи работата не е свършена както трябва. Файдата от привличането на играчи през август-септември ще е само в оправданията, че са взети късно, не са водили пълноценна подготовка и имат нужда от време.


Аз да съм го казал като повод за гордост или че трябва да се радваме от тоя факт? Точно в следващите изречения съм написал - не сме някой световен гранд, че играчи от такъв калибър да се надпреварват да подписват с нас. Суровата действителност за момента е тази - или ще се чака до по-късен етап, за да се привличат играчи, които имат класа и помагат в действителност, или може да се докарват както предните сезони ментета и после да ги гоним след 3-4 месеца. Справка - предните n на брой сезони. Да, и на мен ми се ще нещата да са по друг начин, ама не са. Това е. И няма нужда, а и смисъл от постоянно мрънкане. Файдата от привличане на играчи август-септември миналия сезон се вижда - в момента те са гръбнака на отбора и хората, които правят разлика и в защита, и в атака. И сега дори и да дойдат пак по това време оставащите да речем 2-3 попълнения няма да е кой знае колко фатално, защото вече имаме изграден отбор, а не започваме всичко от нулата. А тези, които ни бяха крайно необходими, вече са взети. Както казах и преди - единствено трябва дълбочина и конкуренция, а не играчи, които да влизат на пожар още от първия мач. А пък ако се окаже, че дори са още по-голяма класа от наличните - идеално.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 23 юни 2018 10:25

specter написа:Аз да съм го казал като повод за гордост или че трябва да се радваме от тоя факт? Точно в следващите изречения съм написал - не сме някой световен гранд, че играчи от такъв калибър да се надпреварват да подписват с нас. Суровата действителност за момента е тази - или ще се чака до по-късен етап, за да се привличат играчи, които имат класа и помагат в действителност, или може да се докарват както предните сезони ментета и после да ги гоним след 3-4 месеца. Справка - предните n на брой сезони. Да, и на мен ми се ще нещата да са по друг начин, ама не са. Това е. И няма нужда, а и смисъл от постоянно мрънкане. Файдата от привличане на играчи август-септември миналия сезон се вижда - в момента те са гръбнака на отбора и хората, които правят разлика и в защита, и в атака. Единствено Паулиньо може би беше взет навреме като се замисля. И сега дори и да дойдат пак по това време оставащите да речем 2-3 попълнения няма да е кой знае колко фатално, защото вече имаме изграден отбор, а не започваме всичко от нулата. А тези, които ни бяха крайно необходими, вече са взети. Както казах и преди - единствено трябва дълбочина и конкуренция, а не играчи, които да влизат на пожар още от първия мач. А пък ако се окаже, че дори са още по-голяма класа от наличните - идеално.

Какви мрънкания, какви 5 лева са ви пак в главите? Това го казва треньора, а не феновете... И в този случай е напълно прав да "мрънка" и иска. Не случайно съм подчертал едни три месеца, напълно достатъчни за всеки отбор да намери и договори т.н. от теб класни играчи!


specter написа:А тези, които ни бяха крайно необходими, вече са взети.


Това може да го кажеш на Роси, защото според него има още няколко крайно необходими! ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 23 юни 2018 10:42

koisa написа:Какви мрънкания, какви 5 лева са ви пак в главите? Това го казва треньора, а не феновете... И в този случай е напълно прав да "мрънка" и иска. Не случайно съм подчертал едни три месеца, напълно достатъчни за всеки отбор да намери и договори т.н. от теб класни играчи!


Аз говоря за мрънкане от феновете, не за това, което Роси е казал. Защото неговото не е мрънкане и е абсолютно в правото си да изисква това, което той има като визия. Но тук като гледам масово се изпада в дълбок песимизъм заради това, което е казал. Ние ако с наличните футболисти не можем да отстраним най-малкото тези два отбора - значи ни трябват още около 11-12 нови попълнения, не 2-3. И все пак - аз ще съм безкрайно щастлив, когато започнем да привличаме доказани имена и класни футболисти 2-3 месеца по-рано. Уви, не е дошъл този момент още.
Последна промяна от specter на 23 юни 2018 10:49, променено общо 2 пъти.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 23 юни 2018 10:48

mikata написа:Задължително е да се вземат бек и нападател преди първият мач за ЛЕ,добре ще е да разкараме Ривалдиньо и Кабрал!

В статията пише да се продадат, не да се разкарат. До сега разкарахме доста. Каква ни е ползата? Ти ако си футболен деятел, би ли дал пари за Риалдиньо и Кабрал?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kotooshu » 23 юни 2018 10:50

Някой с актуално инфо за Вили Рутенщайнер ?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Warped » 23 юни 2018 10:52

Kotooshu написа:Някой с актуално инфо за Вили Рутенщайнер ?

Беше в коментарното студио за световното на БНТ оня ден
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта