Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 25 май 2018 16:46

Вчера Буш показа, че задължително е оставането му. Значи, признавам си, не го харесвах и все още не ми допада, защото е от онези нападатели, които "четат" играта и вкарват ей такива голове като вчерашния. Не блестят с техника, не се разпиляват в тичания. Тактически много грамотен, Буш знае къде и кога да стане, движи се без топка много. Мога да кажа, че той е противоположност над един Мапуку - атлетичен, бърз, обича да задържа топката, да се заиграва с публиката, ако щеш. Но тактически, Мапуку беше тотал щета. Буш играе просто рационално. Искам и Костов да остане. Чудесна техника има момчето и винаги ангажира по няколко защитника. Не е девятка. Не знам къде му е мястото, но се труди, когато е на терена.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот helic » 25 май 2018 16:59

metodito написа:Вчера Буш показа, че задължително е оставането му. Значи, признавам си, не го харесвах и все още не ми допада, защото е от онези нападатели, които "четат" играта и вкарват ей такива голове като вчерашния. Не блестят с техника, не се разпиляват в тичания. Тактически много грамотен, Буш знае къде и кога да стане, движи се без топка много. Мога да кажа, че той е противоположност над един Мапуку - атлетичен, бърз, обича да задържа топката, да се заиграва с публиката, ако щеш. Но тактически, Мапуку беше тотал щета. Буш играе просто рационално. Искам и Костов да остане. Чудесна техника има момчето и винаги ангажира по няколко защитника. Не е девятка. Не знам къде му е мястото, но се труди, когато е на терена.

и двамата могат да останат, но според мен за резерви.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 25 май 2018 19:40

Що да не е 9ка Костов? Щото увлича няколко защитника или щото се вклинява между тях и умее да търси топката в празни пространства? Та това са най-важните качества за един модерен нападател, точно 9-ка си е. Стига сме търсили нови места на играчите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 26 май 2018 09:39

Първата и може би най-важна трансферна новина: https://topsport.bg/levski/zvezdnoto-tr ... sezon.html

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 26 май 2018 09:42

metodito написа:Вчера Буш показа, че задължително е оставането му. Значи, признавам си, не го харесвах и все още не ми допада, защото е от онези нападатели, които "четат" играта и вкарват ей такива голове като вчерашния. Не блестят с техника, не се разпиляват в тичания. Тактически много грамотен, Буш знае къде и кога да стане, движи се без топка много. Мога да кажа, че той е противоположност над един Мапуку - атлетичен, бърз, обича да задържа топката, да се заиграва с публиката, ако щеш. Но тактически, Мапуку беше тотал щета. Буш играе просто рационално. Искам и Костов да остане. Чудесна техника има момчето и винаги ангажира по няколко защитника. Не е девятка. Не знам къде му е мястото, но се труди, когато е на терена.

+1914

Всички да остнат плюс още вратар , 2 бека и таран и сме бонбонче

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ChuckNorris » 26 май 2018 12:57

metodito написа:Първата и може би най-важна трансферна новина: https://topsport.bg/levski/zvezdnoto-tr ... sezon.html


Хм, никъде още не съм чел, че Яблонски остава със сигурност. Това е нещото, което ме притеснява. Защото ако го продадем ще е абсолютна глупост.
Прохазка, един от основните играчи на Левски вече няма да е част от отбора. С оглед на случващото се, може би и Панайотов ще го последва. Наистина Прохазка прави крачка напред в развитието си, но от ръководството не направиха абсолютно нищо, за да го задържат - просто това са фактите.
Не привлечем ли качествен нападател и вратар ще страдаме, ако ще не Роси, а Антонио Конте да е треньор. Трябват и бекове. Ще се отвори дупка в средата на терена без Роман. Винаги ще ме е яд, че не го използвахме на неговата позиция, а го бяхме превърнали в пълнач на дупки. Един от стълбовете, който крепят отбора си отиде. И децата разбираха колко важен е той, но това е.
Да видим Красимир Иванов и Русев каква ще я свършат.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 26 май 2018 13:28

Медиите си имат свои източници и познават, така че това най-вероятно е вярно - за Давид. Иначе, не бяхме ли се класирали за Еуропата, лелеле...

Що се отнася до Яблонеца, аз си мисля, че е замесен със същото тесто като на Прохи, и ако не се изтаковат с него, той ще остане верен на "Левски" още дълго.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 26 май 2018 14:57

Най-важно е кой вратар ще вземем. Ако на вратата правим подаръци, няма да има смисъл от полевите играчи.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 26 май 2018 14:57

Защо не отчитате възможността самия Роман да е искал промяна, а не задължително ръководството да не си е свършило работата? Той си е Левскар отвсякъде, видя 2 и 200 в тоя отбор, но трофей няма нито един. Беше на няколко пъти близо, беше и на седмо място.
Мен ми звучи съвсем логично той самия да е искал промяна, без лоши чувства и само с добри спомени. Тука е любимец на феновете от години и показа лоялността си към отбора , но копае на едно място от години. И като развитие, и като отличия, и от гледна точка на финанси. Кара 30-та си година, а тавана в кариерата му е няколко загубени финала и замалко спечелена титла, както и участия в предварителните кръгове на ЛЕ. Ако сега не се пробва, след година вече може да е късно дори.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот gzagorov » 26 май 2018 16:12

ChuckNorris написа:
metodito написа:Първата и може би най-важна трансферна новина: https://topsport.bg/levski/zvezdnoto-tr ... sezon.html


Хм, никъде още не съм чел, че Яблонски остава със сигурност. Това е нещото, което ме притеснява. Защото ако го продадем ще е абсолютна глупост.
Прохазка, един от основните играчи на Левски вече няма да е част от отбора. С оглед на случващото се, може би и Панайотов ще го последва. Наистина Прохазка прави крачка напред в развитието си, но от ръководството не направиха абсолютно нищо, за да го задържат - просто това са фактите.

Аз не съм чул за факт, че ръководството не е направило абсолютно нищо. Фактите са, че никой от нас не знае какви разговори е имало между Прохазка и ръководството, а всичко останало са медийни и/или форуми измислици.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта