Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот modor » 09 юли 2018 14:10

Айде да ги докарват тия двамата нови, че вече изтрещявате..... и се чудите за какво да се джафкате само :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 09 юли 2018 14:10

metodito написа:
Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:[

Хем ти харесва как се е включил Вутов, хем не е впечатлил с нищо. Защо Обертан играе там, където го завари играта и уши такъв гол на украйниците от ляво? Защото вече по голямата част от отбора са свикнали заедно и се покриват добре. Обертан може и на двата фланга да играе добре, но не и зад нападателя. А Вутов къде игра добре? А в Ботев, където изигра силен сезон, бе именно на крилото.


Да, да, на трите фланга може Габи да играе. Упражняваш си пръстите на клавиатурата просто. ОК, няма проблем. Сори, че влязох пак в обяснителен режим. Няма смисъл. Сори.

[offtopic]За "Ботев" не е вярно. Или може аз да съм гледал просто мачове, в които са го слагали по изключение зад нападателя...[/offtopic]


Най-обичам ей така, няма кво да каже някой и започва "нищо не разбирате, кво ли се занимавам..." и да излезеш по-умния. Където твърдеше, че Обертан дори не е крило.

Къде е позицията на Обертан?
П.С. Да, знам, че го казах това.


Обертан си е флангови футболист. Вкара на Септември от ляво и от центъра, асистира на Прохазка от ляво, на Морето вкара от дузпата, след като влезе от дясно. На Мапуку му асистира с пета от върха на атаката. Обертан навсякъде си ги минава като колчета, но очевидно бе, че няма с кого да играе. Колко пъти тръгва на двойно от която и да е позиция и няма кой да му я върне.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 09 юли 2018 14:16

modor написа:Айде да ги докарват тия двамата нови, че вече изтрещявате..... и се чудите за какво да се джафкате само :lol:

Бай Модъре, приготвяй ти метлата за четвъртък, че може бая работа да има. Входящи трансфери ще има според мен, ако отстраним Вадуц. Засега има привлечен ЕДИН полеви футболист, но за сметка на това освободени ЧЕТИРИМА. Групата и без това не беше голяма...

Но всичко е цветя и Роси. Сори, рози. :) "Спас знае как се прави". :lol: За Европата, няма за кога да се привличат. Първенството и то наближава, но за там, няма да е такъв проблем. И разберете, че добър чужд футболист резерва да е, няма да дойде. Но аз си мисля, че всичко върви по план. Ако я нямаше тая прословута неустойка бат' Дельо сигурно отдавна да си е бил камшика.
Последна промяна от metodito на 09 юли 2018 14:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 09 юли 2018 14:19

ralka_levskarka написа:Вземайте си го. Вутов, както и Кабрал, в много от мачовете показа, че не става за Левски. Какво има на сметката си? 1?гол? Благодаря. Че чувам, че бил и с претенции за титулярно място, само не се сещам с какво го е заслужил.


Ами аз ви казах точно какво ше се получи още когато дойде при вас, за жалост той си беше навил на пръста Левски та Левски.
ЗЕМИ са един Левски.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 09 юли 2018 14:23

W84me написа:Големи надежди за Вутов, но накрая се провали. И мисля, че главната причина е в самия него, просто не е интелигентно достатъчен.


Не е така. Проблема е във вас и в свръхочакванията ви.
Вутов е интелигентно момче, но е тип Бербатов-мимоза. Ако усеща че публиката го подкрепя пrи всички положения, no matter what и му се прощава всичко, му поникват криле и прави страшни неща.
В България има само един отбор, чиито фенове се държат така и тва сме ние.
Вие сте доказани съсипвачи на футболисти със свръхамбициите си.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 09 юли 2018 14:24

Обаче както и предполагах, масово реакциите на хората за махането на Вутов са доста оркски. За всичко е виновно това гадно 'талянско менте, дето само гледа как да разбие отбора и нищо не разбира от футбол, а Вутов е топ играч и си е българче, а такива вече няма в състава и без това. :lol: Заслужаваме си и Митов, и Топчо, и Боримиров, и Букарев и всякакви такива, които се учат и упражняват на гърба на Левски, за съжаление.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 09 юли 2018 14:26

specter написа:Обаче както и предполагах, масово реакциите на хората за махането на Вутов са доста оркски. За всичко е виновно това гадно 'талянско менте, дето само гледа как да разбие отбора и нищо не разбира от футбол, а Вутов е топ играч и си е българче, а такива вече няма в състава и без това. :lol: Заслужаваме си и Митов, и Топчо, и Боримиров, и Букарев и всякакви такива, които се учат и упражняват на гърба на Левски, за съжаление.


Пич, това пак ли е някакво странно чувство за ирония. И аз и другите сме на мнение, че Тони не заслужи подписа.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 09 юли 2018 14:29

specter написа:Обаче както и предполагах, масово реакциите на хората за махането на Вутов са доста оркски. За всичко е виновно това гадно 'талянско менте, дето само гледа как да разбие отбора и нищо не разбира от футбол, а Вутов е топ играч и си е българче, а такива вече няма в състава и без това. :lol: Заслужаваме си и Митов, и Топчо, и Боримиров, и Букарев и всякакви такива, които се учат и упражняват на гърба на Левски, за съжаление.

Тук не е масова.
Само Методи (засега) се опитва някак си да го извърти, че Роси и Русев съсипват отбора, а иначе е съгласен, че Вутов не става.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 09 юли 2018 14:31

vvessel написа:
specter написа:Обаче както и предполагах, масово реакциите на хората за махането на Вутов са доста оркски. За всичко е виновно това гадно 'талянско менте, дето само гледа как да разбие отбора и нищо не разбира от футбол, а Вутов е топ играч и си е българче, а такива вече няма в състава и без това. :lol: Заслужаваме си и Митов, и Топчо, и Боримиров, и Букарев и всякакви такива, които се учат и упражняват на гърба на Левски, за съжаление.

Тук не е масова.
Само Методи (засега) се опитва някак си да го извърти, че Роси и Русев съсипват отбора, а иначе е съгласен, че Вутов не става.


Роси... не. Не знам, всъщност кой. Засега как ти изглежда трансферния прозорец - два дни преди Европа и десет преди старта на шампионата?

Поправка: не съм казал "че Вутов не става"! Просто не му се получи на момчето. Защо, как, друг въпрос. Не заслужи подписа с показаното през сезона. Но "Вутов не става", не съм казвал!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 09 юли 2018 14:33

vvessel написа:
specter написа:Обаче както и предполагах, масово реакциите на хората за махането на Вутов са доста оркски. За всичко е виновно това гадно 'талянско менте, дето само гледа как да разбие отбора и нищо не разбира от футбол, а Вутов е топ играч и си е българче, а такива вече няма в състава и без това. :lol: Заслужаваме си и Митов, и Топчо, и Боримиров, и Букарев и всякакви такива, които се учат и упражняват на гърба на Левски, за съжаление.

Тук не е масова.
Само Методи (засега) се опитва някак си да го извърти, че Роси и Русев съсипват отбора, а иначе е съгласен, че Вутов не става


Аз май не се изразих докрай и правилно. Имах предвид хората в социалните мрежи. Виж във Фейсбук какви са повечето коментари... А Методи ми е ясен на мен. Той явно харесва много да повлича хората в някакви абсолютно несъстоятелни диспути по всяка тема, да плюе по ръководството и после да ни обяснява как всички сме "Русев АД" или другото там с тия "ябълки".
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, pepo и 141 госта