Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 20 авг 2018 23:00

SANSIRO7 написа:Буш, Костов, Ривалдиньо, Димитров и Станислав, какъв е шанса да търсим още нападатели?!


Всеки път, в който ги видя изписани всичките така, се удивлявам. Как е възможно да имаме петима нападатели и да не нацелихме един да бъде голаджия, та да си бетонира титулярното място и да вкара 15-20 гола поне... :lol: Определено обаче имаме нужда от голаджия, та дано да измислят как да стане схемата и да дойде някой нов...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот phd » 21 авг 2018 00:05

Много обича да си качва изявите в тубата момчето, дано има поводи и в Левски.
Иначе - дръвче изглежда и доста по-офанзивен от очакваното. А на какви стадиончета практикуват играта в Латвия... само мрънкаме...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4spvOA5Fn8o[/youtube]

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 21 авг 2018 00:32

joro5rov написа:
sinfen14 написа:
specter написа:
sinfen14 написа:Утре подсилваме и дефанса. ;) Нещата се подреждат.


За защитник ли става въпрос или дефанзивния халф, ако не е тайна?

П. С.: Съжалявам за двойния пост.

Има мачове като централен защитник,десен бек и DM. 8-)


Мисля че ще ти задам излишен въпрос .. българин или чужденец е :lol: :lol: :lol: то ние българи не взимаме ама все пак хаха

Има ли изобщо българин,който може да играе еднакво добре на тези 3 поста? :lol:

ПС- чужденци,разбира се.При толкова хвърлени пари за селекция се гонят резултати,а не развива на юноши.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ralka_levskarka » 21 авг 2018 09:19

Левски е на път да осъществи трансфер на сенегалския национал Магай Гей от Аданаспор. За това съобщи на профила си в „Туитър“ журналистът от телевизия „Суперхабер“ Левент Юмит Ерол.

Информацията му беше цитирана от телевизията, в която работи, и още няколко турски сайта. Според него трансферът на 28-годишното крило на „Герена“ е сигурен, съобщава Блиц.

:mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 21 авг 2018 09:25

blue avalanche написа:
specter написа:
75 хил. евро за Алекс Боримиров?! :lol: Ние ако успеем някога да го шитнем за близо 150 000 лв., това ще ни е трансферът на века, бре. :lol:

75 хил трябва да се платят на някой, за да вземе Боримиров. :lol: :lol:

На недоразумението Алекс (да не му пиша фамилията, че с изявите си срами баща си) някой в трансфермаркета е писал тази цена. Предполагам е взел сухо за да забрави запетайката между седмицата и петицата. Него и под наем никой не го иска.
И аз в стил инж. Г.А.И. гледах клипче с подбрани моменти от състезателната дейност на естонският национал с еквивалентна цена. Прилично бърз, правилно заставане, силен и точен удар с двата крака, добра техника (или онези са абсолютни дървета), здрав физически (питайте Бодуров). Е, не забравям, че това е рекламно клипче на което изглежда по- голаджия от Буш и Костов взети заедно. Единствената причина да го приемем, дори с резерви, е че Стоянович му е бил треньор и го познава по- добре от всички нас. Но никой не може да ме убеди, че при наличието на петима нападатели и шестима полузащитници ние търсим още офанзивни футболисти. При положение, че в защита изпитваме остър недостиг на играчи. Трябват ни ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бекове. За нападателите директивата трябва да е- продавай. Кой колко даде. Интересно, само аз ли си мисля, че Ривалдиньо и Димитров биха били по- успешни от Костов и Буш.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот olimpi » 21 авг 2018 09:44

ralka_levskarka написа:
Левски е на път да осъществи трансфер на сенегалския национал Магай Гей от Аданаспор. За това съобщи на профила си в „Туитър“ журналистът от телевизия „Суперхабер“ Левент Юмит Ерол.

Информацията му беше цитирана от телевизията, в която работи, и още няколко турски сайта. Според него трансферът на 28-годишното крило на „Герена“ е сигурен, съобщава Блиц.

:mrgreen:



Още едно крило ?!

А за името му само ще кажа мръсна журналистическа паплач. Името му наистина би трябвало да се произнася Гей...а навремето оная печка в покойника, дето Гонзо я разнасяше като пръскачка из лозе ни проглушиха ушите че е Гай , всъщност Гей.

Защитници крайни кога ?!
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот specter » 21 авг 2018 09:48

https://www.transfermarkt.com/magaye-gueye/profil/spieler/91956

Ето го тоя Магай Гей, за когото Ралка писа по-нагоре. С прилична визитка е, не е естествено нападател от извънземна класа, но според мен би се справил добре в нашето слабо първенство. Има не малко мачове във Висшата лига и Чемпиъншип, което е интересно.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ralka_levskarka » 21 авг 2018 10:31

Да, нуждата е крещяща за бекове, ама имаме нужда и от крило. Ето Паулиньо контузен и имаме само Обертан и Кабрал, ако се контузи пък още един кой ще е? Стаската?.. Мариани бил играл като крило, ама на пича позицията му е зад нападателя, да не говорим и къде бе върнат като нямаме още един дефанзивен халф. Сезона си е дълъг, картони, контузии. Припомнете си състава от 3:2 срещу ония. Ще ви заболят главите.
П.С. Гонг също пуснаха новината :roll:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 21 авг 2018 10:49

olfix написа:Започваме с ментаците.Абе какъв футболист въобще може да е този?!И не-не съм го гледал и не ми трябва да го гледам,за да съм сигурен,че от този нищо няма да стане.

Я, имаме си колеги от Вангиния род! :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот scooool » 21 авг 2018 11:49

Добре, че новия треньор не иска да работи с чужденци.Гледах новите на клипчета, понеже знам че това е стандарта на работа зададен от селекционера в отбора.....нападателят прилича на бизон, със силен ляв крак, сигурно затова го взимаме, може да играем с двама нападатели.Естонеца изобщо не ме впечатли...силно се съмнявам в неговите качества.Може да е смешно, но на мен ми хареса Юруков миналия ден и предпочитам той да играе, за Станислав мога да кажа, че е на 19 и малко прегаря иначе е талантлив..... Предпочитам тях


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 148 госта