Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Лимонадения Джо » 16 авг 2018 12:28

olfix написа:С Райнов май ще стане-Много шум за нищо...

И по-добре. Нека си припомним историята на другия силно желан и отказал ни опорен халф-Александър Цветков.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 16 авг 2018 22:05

Гомез никак не ми е любимец, а и е очевидно, че уговорката е била да го пуснат да си ходи, като реши (всъщност очаквано след отпадането от ЛЕ той напуска, аз очаквах поне още един измежду Обертан, Яблонски и Ейолофсон да го направи). Само че сега пак зейва някаква зверска дупка. Както имахме анамнайсе опорни полузащитника, сега изведнъж имаме Белмонт титуляр с Найденов резерва :D

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот zlatan » 16 авг 2018 22:37

Corwin написа:Гомез никак не ми е любимец, а и е очевидно, че уговорката е била да го пуснат да си ходи, като реши (всъщност очаквано след отпадането от ЛЕ той напуска, аз очаквах поне още един измежду Обертан, Яблонски и Ейолофсон да го направи). Само че сега пак зейва някаква зверска дупка. Както имахме анамнайсе опорни полузащитника, сега изведнъж имаме Белмонт титуляр с Найденов резерва :D

Тиам ти за какъв го броиш.Иначе си прав дупка е зейнала навсякъде-бекове-2 броя,дефанзивен,офанзивен,крило.
Цели 5 човека требват.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Corwin » 16 авг 2018 22:45

zlatan написа:
Corwin написа:Гомез никак не ми е любимец, а и е очевидно, че уговорката е била да го пуснат да си ходи, като реши (всъщност очаквано след отпадането от ЛЕ той напуска, аз очаквах поне още един измежду Обертан, Яблонски и Ейолофсон да го направи). Само че сега пак зейва някаква зверска дупка. Както имахме анамнайсе опорни полузащитника, сега изведнъж имаме Белмонт титуляр с Найденов резерва :D

Тиам ти за какъв го броиш.Иначе си прав дупка е зейнала навсякъде-бекове-2 броя,дефанзивен,офанзивен,крило.
Цели 5 човека требват.

Признавам, че ми се губят дефинициите на дефанзивен, опорен и централен полузащитник, но все си мисля, че Тиам играе по-назад от всичките ни други халфове и до него няма друг.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Elliah » 16 авг 2018 23:57

Corwin написа:
zlatan написа:
Corwin написа:Гомез никак не ми е любимец, а и е очевидно, че уговорката е била да го пуснат да си ходи, като реши (всъщност очаквано след отпадането от ЛЕ той напуска, аз очаквах поне още един измежду Обертан, Яблонски и Ейолофсон да го направи). Само че сега пак зейва някаква зверска дупка. Както имахме анамнайсе опорни полузащитника, сега изведнъж имаме Белмонт титуляр с Найденов резерва :D

Тиам ти за какъв го броиш.Иначе си прав дупка е зейнала навсякъде-бекове-2 броя,дефанзивен,офанзивен,крило.
Цели 5 човека требват.

Признавам, че ми се губят дефинициите на дефанзивен, опорен и централен полузащитник, но все си мисля, че Тиам играе по-назад от всичките ни други халфове и до него няма друг.

Ако Райнов го бяхме взели щеше да видиш още един до Тиам със същите функции и Мариани или Насшименто напред. Сега обаче пак сме в шах :). Насшименто хич не го виждам опорен...

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот stoyankd » 17 авг 2018 00:25

Не мога да повярвам, че някой очаква от играч като Райнов да вдигне класата на отбора. Мислите ли, че Лудогорец, например би се интересувал от него? Сто пъти по-добре да се дава шанс на Найденов, момчето показа качества.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 17 авг 2018 00:39

Благодаря сини фенове!

Вие си знаете защо! :) :)


[offtopic]Welcome back Тони![/offtopic]
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот modor » 17 авг 2018 07:14

Цецо Чука написа:Благодаря сини фенове!

Вие си знаете защо! :) :)


[offtopic]Welcome back Тони![/offtopic]

Трябва да черпиш 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Цецо Чука » 17 авг 2018 09:35

modor написа:
Цецо Чука написа:Благодаря сини фенове!

Вие си знаете защо! :) :)


[offtopic]Welcome back Тони![/offtopic]

Трябва да черпиш 8-)


Е брат, аз ви го казах в минутата когато реши да се върне при вас че прави огромна грешка и от тогава не спрех да мрънкам да ни го върнете... :) :)
В моя случай, постоянството победи. :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Лимонадения Джо » 17 авг 2018 11:23

Цецо Чука написа:
modor написа:
Цецо Чука написа:Благодаря сини фенове!

Вие си знаете защо! :) :)


[offtopic]Welcome back Тони![/offtopic]

Трябва да черпиш 8-)


Е брат, аз ви го казах в минутата когато реши да се върне при вас че прави огромна грешка и от тогава не спрех да мрънкам да ни го върнете... :) :)
В моя случай, постоянството победи. :mrgreen:

Със здраве да си го ползвате, да го вкарате във форма, ама не като миналата година. Може пак да решим да си го вземем.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта