Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 20 юли 2018 09:43

metodito написа:Че Мариани, Ривалдиньо и Тиам какви трансфери са?

Че какви са?
Тиам играе перфектно на позицията си и ако играеше срещу Вадуц нямаше да допусне такива удари пред пеналта.
За Мариани е рано да се каже, а Ривалдиньо е от ония с ябълката.
Ако стане нещо - стане, ако не, поне баща му е идвал на мач на Левски :)
А чернилките може да имат потенциал, стига да има кой да го забележи.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот groti » 20 юли 2018 09:48

И кой ще ги гледа и одобрява сега? хахах..изобщо звучи нелепо това нещо.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 09:50

vvessel написа:
metodito написа:Че Мариани, Ривалдиньо и Тиам какви трансфери са?

Че какви са?

Няма значка дали Тиам е добър или не. На тази позиция имахме трима човека (Нашименто, Роман, Васко - ако броим Ангелов - четирима), взема се още един. Играем с един централен нападател, имаме двама (Буш и Мапуку) - взимат се двама още (Костов и Ривалдо Джуниър). :lol: Наистина ли си така наивен, че да не виждаш какво е? Малко поне някаква червена лампичка не ти ли светва?

Между другото, някой изчислявал ли е бройката привлечени/напуснали футболисти в ерата Русев? Досега за две години сме сменили ПЕТИМА (Люпко, Топчо, Митов, Букарев, Роси) треньора. ПЕТИМА за две години!!! Стават абсурдни неща просто в този клуб.
Последна промяна от metodito на 20 юли 2018 09:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ralka_levskarka » 20 юли 2018 09:51

koisa написа:
ralka_levskarka написа:Ако се впишат като Халито аз проблеми нямам. Той дойде около седмица преди първия мач :mrgreen:

Като им гледам клиповете, май са доста далеч от Тиам:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LfHSj3_TRrM[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EjhdpkzmD80[/youtube]

Крилото е по-добре от Кабралата :lol: Може и да имат някакви качества, но като няма в нашия отбор кой да ги развие файда йок.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот k_oleto » 20 юли 2018 10:02

Вие нямате спортен директор и треньор, а гледате нови футболисти ??

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 20 юли 2018 10:04

k_oleto написа:Вие нямате спортен директор и треньор, а гледате нови футболисти ??

Ние не гледаме, Спас ще гледа... Нали освен собственик е СТД и скаут. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот trex » 20 юли 2018 10:19

Тези двамата няма да ги коментирам, защото може от някоя кръчма да идват да си правят майтап, а като нищо може да ги вземат :lol: Този Бамби :lol: може да свърши някаква работа има някакви качества, бързо сменя посоката и може да играе 1 на 1, изглежда има скорост, а ОB нямах нерви да гледам след първата минута. Щом са му сложили грешен пас в най-доброто сами си правете сметката :roll: Аз твърдя, че играчите ни изобщо не са слаби. Не защото бием и разгромяваме естествено :lol: :) , а защото те имат качества. Противно на ширещото се мнение смятам, че нямаме нужда от централен защитник и нападател на този етап. Обаче мисля, че трябва да се играе с 2 нападатели, защото при затворени отбори имаме нужда от повече хора в наказателното поле. Според мен имаме и достатъчно халфове, просто трябва да се дава повече шанс на Найденов и Петков. По крилата сме без алтернатива.
Тъй като чакаме трансфер на треньор и стд проблемът е да се намери точният човек, да си пасне с играчите и публиката, да играе атакуващо и да държи топката и инициативата, отборът да показва до последната минута, че търси гол. Като дойде новият треньор ще се разбере бързо бързо с нагласа да се оправдава ли е или да мотивира. Не може журналистите да те питат за играчи и ти все да казваш с тези разполагам тях тренирам, все 1 насила ти ги завират и ти не ги харесваш. Е как тези играчи ще се хвърлят на кръв за теб. Младите се видя, че не са готови е също хубав израз и хайде преотстъпваме ги да се оправят. За мен интегрирането на поне 2 от Петков, Найденов, Дидо и Димитров за тази година ще е успех, но дали изобщо ще се опитва не знам. Под интегриране имам предвид да получават повече време, а не всички да са титуляри.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 20 юли 2018 10:56

Не знам защо някои преднамерено си затварят очите за това, че Тиам ни бе най-силния зимен трансфер. Той дойде и след 2 тренировки вече бе титуляр. Много ясно се видя какво се случва при отсъствието му - Гомес се връща назад, за да играе дефанзивен и страда граденето на играта от това. С Роман въобще не са на една позиция. Нищо общо, като игра.
Мариани между другото на няколко пъти даде извеждащи пасове и на няколко пъти разтегляше играта по ширина. Изглежда ще има втори такъв играч в отбора, който може да прави това, освен Гомес.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот damyanov1963 » 20 юли 2018 11:02

trex написа:Тези двамата няма да ги коментирам, защото може от някоя кръчма да идват да си правят майтап, а като нищо може да ги вземат :lol: Този Бамби :lol: може да свърши някаква работа има някакви качества, бързо сменя посоката и може да играе 1 на 1, изглежда има скорост, а ОB нямах нерви да гледам след първата минута. Щом са му сложили грешен пас в най-доброто сами си правете сметката :roll: Аз твърдя, че играчите ни изобщо не са слаби. Не защото бием и разгромяваме естествено :lol: :) , а защото те имат качества. Противно на ширещото се мнение смятам, че нямаме нужда от централен защитник и нападател на този етап. Обаче мисля, че трябва да се играе с 2 нападатели, защото при затворени отбори имаме нужда от повече хора в наказателното поле. Според мен имаме и достатъчно халфове, просто трябва да се дава повече шанс на Найденов и Петков. По крилата сме без алтернатива.
Тъй като чакаме трансфер на треньор и стд проблемът е да се намери точният човек, да си пасне с играчите и публиката, да играе атакуващо и да държи топката и инициативата, отборът да показва до последната минута, че търси гол. Като дойде новият треньор ще се разбере бързо бързо с нагласа да се оправдава ли е или да мотивира. Не може журналистите да те питат за играчи и ти все да казваш с тези разполагам тях тренирам, все 1 насила ти ги завират и ти не ги харесваш. Е как тези играчи ще се хвърлят на кръв за теб. Младите се видя, че не са готови е също хубав израз и хайде преотстъпваме ги да се оправят. За мен интегрирането на поне 2 от Петков, Найденов, Дидо и Димитров за тази година ще е успех, но дали изобщо ще се опитва не знам. Под интегриране имам предвид да получават повече време, а не всички да са титуляри.

И после да ги освободят, като им платят неустойка, за да си платят вересийте в кръчмата :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vg_vasilev » 20 юли 2018 11:44

Панайотов вземаше 2500 лева и искаше 5000лв или 2500 евра. Смяташ ли , чеОбертанци, Кабралци, рендето Тиам вземат по-малко ? или , че тея двамата ще дойдат да играят за 1000 евро ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno, ugly bug и 122 госта