Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 24 юни 2018 13:43

Der Schmarotzer написа:Какво стана със спрягания за трансфер при нас Марк Янко?


НЕма Вили, нЕма Янко. :mrgreen: Според мен това бе някаква тъпа партенка на журналистите. Или пък като се е чуло, че преговаряме с австриеца, някоя агенция/агент е предложил на Левски футболиста, а от там може някой, който е имал информацията, да я е раздухал.

Нивото в БГ спортната журналистика е толкова ниско, че ако примерно имам 100% вътрешно инфо и искам да го продам, то тия бастуни ще предпочетат да напишат някоя измишльотина или да изкопират някой трол от форумите.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 24 юни 2018 14:04

Der Schmarotzer написа:Какво стана със спрягания за трансфер при нас Марк Янко?

През кур@ му Янко му е на Марк за нас .

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 24 юни 2018 14:10

ЕМИЛ написа:
Der Schmarotzer написа:Какво стана със спрягания за трансфер при нас Марк Янко?

През кур@ му Янко му е на Марк за нас .

То, пък, щото ние боб хвърляме за него...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 24 юни 2018 22:09

tarikat написа:Да се надяваме, че се преговаря с футболисти. Може би през новата седмица ще има новини. Някой с инфо от кухнята? :lol:

Кака Ралка да метне един шот от тефтерчето с 4-5 комплекта инициали и ..... обръщате Гугъл с хастара навън :) :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 24 юни 2018 23:12

Някой колумбиец няма ли кой да доведе, 20-21 г. перспективен, а не да търси къде да се пенсионира. Изключение за Куадрадо бихме направили мисля, ама той пък едва ли мисли да прави изключение за нас :)

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот ChuckNorris » 24 юни 2018 23:28

В студиото след мача Полша - Колумбия се спомена, че зимата Хуан Кинтеро е бил предложен на Левски по време на зимната селекция. Тоя играч може да бъде продаден на всеки европейски гранд. Пак тогава уж близо до подпис беше и един от най-големите голмайстори на Сегунда дивисион - Хайме Мата. Тия двамата ако ги бяхме взели никой нямаше да може да ни спре в близките години.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 25 юни 2018 02:11

ChuckNorris написа:В студиото след мача Полша - Колумбия се спомена, че зимата Хуан Кинтеро е бил предложен на Левски по време на зимната селекция. Тоя играч може да бъде продаден на всеки европейски гранд. Пак тогава уж близо до подпис беше и един от най-големите голмайстори на Сегунда дивисион - Хайме Мата. Тия двамата ако ги бяхме взели никой нямаше да може да ни спре в близките години.

Има двама Хуан Кинтеро. Единия преди 3 години е струвал 19 милиона евро и е собственост на Порто. Другия е собственост на Спортинг Хихон и е с доста по-скромна цена (около 400 хил.). Възможно е да са предложили втория, а журналистите са намерили информация за първия и са го раздухали като суперсензация, както най обичат. Ако все пак става дума за първия, Левски нито има парите да го купи, дори да е три пъти по-евтин, нито да му плаща заплатата.
Хайме Мата също бил предложен, но дали Левски са били готови да извадят толкова пари за него (над 1 милион евро) е друг въпрос, а дали той въобще има желание да дойде тук е трети и немаловажен въпрос.
Така че, някой предложил нещо (може би) и вече се раздухват "сензации" от "журналисти".
До скоро четохме всяка седмица как продават Яблонски , сега почнаха с оферти към Обертан.
Изобщо, всеки ден трябва да излиза "новина" за най-популярния клуб, иначе няма кой да им чете жълтите парцали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 06:52

Мата го отпишете. Валядолид влезе в Примера. Ако беше останал в Сегунда, можеше да се надяваме.
Между другото, през изминалия сезон съм гледал сигурно десетина пълни мача от Сегунда. Е6аси, футбола играят там, и определено има качествени футболисти, а едва ли вземат чак толкова повече от Гомез и Обертан. Млади, нахъсани моторчета де бягат 90 минути. Особено впечатление ми направиха Уеска, Райо и Хихон. Ако сте гледали Селта или Жирона тоя сезон - за такъв футбол говоря.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 25 юни 2018 08:47

"Антонио Аниете иска отново да се завърне в Левски. Договорът на играча с гръцкия Аполон Смирнис изтече и в момента 31-годишният нападател е свободен агент.

Той заяви, че няма намерение да се завръща да играе в родината си, а няма нищо против пак да облече синята фланелка, с която са едни от най-хубавите спомени в кариерата му.

"Договорът ми в Гърция изтече. В момента вървят преговори. Ще видим какво ще стане. Искам да продължа да играя в чужбина, все още не ми се прибира в Испания", заяви Аниете пред estadiodeporti-vo.com.

"Къде съм се чувствал най-добре? Като цяло винаги човек пази спомени от всички места, на които е бил, на тях е изпитал различни усещания. Ако ме питате, като начин на живот - бих останал В Гърция. Тук има море, климатът е сходен до нашия.

Но ако ме питате само за футбол - без съмнение ще кажа Левски. Това е най-хубавото нещо за мен в кариерата ми. Причината е, че това е най-големият български клуб, с който станах голмайстор на първенството. Пак бих опитал тази тръпка, ще се радвам пак да играя за отбора", посочи испанецът."

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот 1914.1902 » 25 юни 2018 08:52

Левски все пак може да осъществи едно от желанията на Делио Роси, пише "Меридиан мач". “Сините” са в напреднали разговори с централен защитник, който до дни се очаква да подпише с клуба.

Това е било едно от изискванията на наставника за лятната селекция на отбора, което той е поставил пред шефовете. Според запознати, става дума за известно име, което е проявило интерес към предложението от “Герена”.

Като коз за неговото привличане са били използвани Габриел Обертан и Жорди Гомес, които противно на очакванията решиха да продължат кариерата си в Левски.

Привличането на още един играч на този пост се смята за задължително, тъй като е много вероятно “сините” да се разделят с някой от настоящите титуляри - Давид Яблонски и Холмар Ейолфсон.

Иначе на “Герена” не бързат да задоволят останалите изисквания на Делио Роси, след като имат достатъчно играчи в средата на терена и в атака. До този момент Левски се подсили с двама нови футболисти - Давиде Мариани и Мартин Полачек.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта