Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот PFC Litex » 15 юни 2018 17:23

Тоя Полачек сега пуснаха кратко видео, като се набира на лост с верига на врата... сериозно добиче е този.
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот zlatan » 15 юни 2018 18:15

blue avalanche написа:
zlatan написа:до тук изходящите са факт:
Прохазка-халф
Панайотов-халф
Найденов-халф-бек.
В средата остават-Белмонт, Нашимиенто, Рошу, Тиам.

Гомес???
Отделно ще трябва да търсим място на дзвизди като А.Боримиров, Кабов, Ил.Димитров, Любенов и т.н.


Гомес според мен няма да остане.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kotooshu » 15 юни 2018 18:26

Serafim написа:Между другото тоя Полачек е 100 кила и тренира с медицински топки. Само казвам.

Изображение


мистър пропър

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 15 юни 2018 18:38

metodito написа:
wilge написа:
metodito написа:Боян Йоргачевич
Роман Прохазка
Георги Костадинов
Аниете
Васил Панайотов
Мехди
Мапуку... списъкът продължава.

Боян Йоргачевич- След тежката операция не става за професионален футбол. Смяташ ли, че с неговата визитка не би могъл да си намери отбор? Сам е преценил себе си. За това си направи школа. Това е неговият отговор.
Роман Прохазка- Сам напусна. Още зимната пауза се е договорил с чехите. Никой не бива да му се сърди.
Георги Костадинов- Сам напусна. СТР са идиоти, че не взеха пари за него.
Аниете- Скакалец! Испания, Гърция, България, Азърбайджан, България, Гърция...
Васил Панайотов- Роси не го иска. На мен лично ми е криво, че стана така. Недоделио Роси, обаче, не ме пита.
Мехди- Прогониха го. "Феновете". Отлично използва момента да се откачи. Още нямаме равностоен на поста му.
Мапуку- Роси го махна. Преди и Жадното му се заканваше. Проблеми с дисциплината и самоконтрола. Никой не ще таралеж в гащите. Поне взехме пари за него.


Аз не знам що вмъкнах точно Мапуку. За резерва е супер. Но за другите, всички те не са в "Левски" по вина на ръководството - в по-малка или в по-голяма степен.
Веднага те оповергавам. Виж болднатото.
Йорга - отписан от корифея Митов. Школата, доколкото знам я беше направил вече. Не е това. "В края на настоящия сезон смятам да поставя точката в професионалната си кариера." Това сподели вратарят на Левски - Боян Йоргачевич. Стражът направи разкритието пред медиите в Хърватия, малко след загубата на "сините" от Хайдук (Сплит).

Костадинов - сам напусна. Не е вярно! треньорският щаб на Левски не смята да разчита повече на халфа до края на сезона и той ще влиза в игра само при крайна необходимост. Тези действия са продуктувани освен от факта, че Костадинов вече си е намерил нов отбор, така и от посредственото представяне на играча в последно време.
Роман - Не е вярно! "Срещнахме се с Роман още през зимата, когато разбрахме, че можем да го вземем. Той е много опитен играч и неговото идване ще подсили нашата халфова линия, което беше сред приоритетите ни за лятото", заяви изпълнителният директор на Виктория Адолф Шадек.

Аниете - как? Пенсиониран от тандема Боримитов.Аниете е отказал предложения му нов договор. Финансовите параметри в него са били същите, като в предишния контракт между двете страни, но голмайсторът е избрал да продължи кариерата си в друг отбор.
Мехди - може би е така. "Но основната причина да си тръгна беше проблемът с феновете. Това ме огорчи доста. Моето семейство беше на стадиона, моите родители също", заяви Бурабия.

За Роман, колкото и да повтаряте една спекулация, изкарвайки я като истина, тя няма да стане такава. Все пак, след време знам, че ще се помни само спекулацията. Има интервюта на Роман от есента и зимата/ранна пролет, прегледайте ги. Ръководството бе изловено в лъжа - на два пъти. Поне за мен, това говори, че най-малкото са били на кантар нещата - изчаквали са решението на Роси. Вчера мисля синьор Роси красноречиво каза какво смята за тях. Продължавайте със спекулациите. Апропо, за Васко нали беше "нагнетяване" или там не помня какво? Хм...

Спекулация било!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот rane » 15 юни 2018 18:42

bilyaletdinov написа:.....

Тоя Блажевич беше най-слабия вратар от Акалски насам. Ако не си лъжа ориганалната чорба му вкара не по-малко от 10 парцала.

Чисто статистически се лъжеш - по-малко от 10 гола са. Но лично аз съм съгласен с теб, че беше слаб вратар.
А най-слабият вратар от времето на Киш и Кунчев е......Митрев ;) Всъщност като се замисля, за последните 35 години той е и вратарят, който е направил най-много фатални грешки като бройка от всички вратари за които аз се сещам. Вярно е, че е изиграл и много повече мачове от недъгави вратари от сорта на Кунчев, Киш, Моргун, Акалски....

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 15 юни 2018 18:58

Любимецът на феновете на Левски Роман Прохазка започна подготовка с новия си отбор Виктория Пилзен, с който ще играе в груповата фаза на Шампионската лига. Словакът даде първото си интервю като играч на чешкия шампион, в което не пропусна да говори и по темата за "сините".

Универсалният футболист обяви, че е получил предложение да остане на "Герена", но просто е усещал, че вече е време за промяна, а след обаждането от Виктория просто не се е замислял как да продължи кариерата му.

"Можех да остана в Левски, ръководството ми предложи договор. Имаше и няколко други отбора, които се интересуваха от мен, но там нямаше нищо конкретно. Но когато ми се обадиха от Виктория, реших на момента, все пак това е чешкият доминатор", заяви Прохазка и говори за раздялата си с Левски.

"Участието в Шампионската лига не беше решаващо за избора ми, то просто беше един бонус. Трудно ми беше да напусна, бях изградил страхотна връзка с феновете. Тръгнах си емоционално, но просто знаех, че имам нужда от промяна. Просто ми трябваше ново предизвикателство", заяви Прохазка.


Темата Прохазка според мен трябва да приключи с това интервю.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот rane » 15 юни 2018 19:46

sinfen14 написа:
Любимецът на феновете на Левски Роман Прохазка започна подготовка с новия си отбор Виктория Пилзен, с който ще играе в груповата фаза на Шампионската лига. Словакът даде първото си интервю като играч на чешкия шампион, в което не пропусна да говори и по темата за "сините".

Универсалният футболист обяви, че е получил предложение да остане на "Герена", но просто е усещал, че вече е време за промяна, а след обаждането от Виктория просто не се е замислял как да продължи кариерата му.

"Можех да остана в Левски, ръководството ми предложи договор. Имаше и няколко други отбора, които се интересуваха от мен, но там нямаше нищо конкретно. Но когато ми се обадиха от Виктория, реших на момента, все пак това е чешкият доминатор", заяви Прохазка и говори за раздялата си с Левски.

"Участието в Шампионската лига не беше решаващо за избора ми, то просто беше един бонус. Трудно ми беше да напусна, бях изградил страхотна връзка с феновете. Тръгнах си емоционално, но просто знаех, че имам нужда от промяна. Просто ми трябваше ново предизвикателство", заяви Прохазка.


Темата Прохазка според мен трябва да приключи с това интервю.
Едва ли ще приключи в следващите година, две?! Прохазка е дал много на отбора и феновете го обичат ;) Освен това той е оргомен като човек! Хората нямам как да забравят това.
Но разбирам и какво, ти имаш предвид - изтъканата плоча, която още дълго ще въртят методито и ко с техните си алогични теории и доводи.
Лично на мен Прохазка завинаги ще остане в сърцето ми, но той за себе си е прав - в един момент, човек има нужда от промяна!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Sisi 1914 » 15 юни 2018 19:47

Към ралка левскарка
Нека да коментираме по темата, а не да даваш определения!
Левски завинаги в моето сърце![

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 15 юни 2018 19:51

Сиси, джендърче, свършиха ли безплатните кифтета от Ловеч, че пак стана левскар? :)

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kotooshu » 15 юни 2018 20:19

Идва ли ?
Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 136 госта